SME
Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra
INZERCIA

Vianočné nákupy, ktoré potešia vás, aj vašu peňaženku

Počítače už prenikli prakticky do všetkých oblastí nášho života. Vďaka nim sa stal náš život v mnohých aspektoch oveľa jednoduchším. Nie je na čase dovoliť počítačom, aby nám pomohli aj s predvianočnými nákupmi?

Počítače už prenikli prakticky do všetkých oblastí nášho života. Vďaka nim sa stal náš život v mnohých aspektoch oveľa jednoduchším. Na počítačoch počúvame hudbu, pozeráme filmy, získavame nové informácie, komunikujeme s priateľmi a rodinou. Nie je na čase dovoliť počítačom, aby nám pomohli aj s predvianočnými nákupmi?

Všetci to poznáme. Vianoce sú sviatkami šťastia, lásky a pohody. Ale to, čo im predchádza, je boj, stres a panika. Obchodné strediská praskajú vo švíkoch, davy ľudí sa tlačia v obchodoch a zúfalo sa snažia nájsť čokoľvek aspoň trochu užitočné, s čím by sa zavďačili svojím najbližším, a čo by ich zároveň nezruinovalo. A tak sa idylická predvianočná pohoda, prezentovaná vo filmoch a rozprávkach, mení na zúfalosť hraničiacu s hystériou. A pritom riešenie problému vianočných darčekov je tak jednoduché.

Stačí zapnúť počítač a objednať si všetky darčeky cez internet! Moderné internetové obchody ponúkajú služby, aké vo väčšine klasických, kamenných obchodov nenájdete. Zoberte si napríklad najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku - Martinus.sk. V jeho ponuke je viac ako 60 tisíc knižných a DVD titulov. Kniha je univerzálny darček, ktorý poteší každého, preto nie je problém vybrať z tak bohatej ponuky tú pravú pre každého člena rodiny. Martinus.sk garantuje, že všetok tovar, ktorý má priamo na sklade, bude expedovaný do 24 hodín. V závislosti od vami zvolenej dopravy môžete mať knihu doma za necelých 48 hodín. Kvalitne zabalenú, bez zbytočného trmácania sa po obchodoch a hlavne bez stresu. A navyše za ceny, ktoré sú spravidla nižšie ako tie v kamenných obchodoch.

Nakupovanie cez internet je jednoduché, pohodlné a bezpečné. Na stránkach Martinus.sk si ľahko spravíte prehľad o knižných novinkách a bestselleroch. Samozrejmosťou je možnosť prečítať si obsah knihy, pozrieť si, ako vyzerá jej obal, prečítať si hodnotenia a reakcie iných čitateľov, alebo si v knihe virtuálne „listovať". A ak by vám ani to nestačilo, ešte stále sa môžete zahĺbiť do článkov v magazíne Martinus.sk, alebo si nechať s výberom tej najvhodnejšej knihy pre vašich najbližších poradiť tzv. Vianočným pomocníkom. A na záver vám ostáva ešte tá úplne najprefíkanejšia možnosť - Martinus.sk vám ponúka možnosť vytvoriť si vlastný „zoznam tajných želaní" (tzv. wishlist), do ktorého si môžete ukladať všetky tituly, ktoré vás zaujali. Čo tak zverejniť tento zoznam a dať tak svojim príbuzným a kamarátom nenápadne najavo, čo by vás potešilo pod vianočným stromčekom?

Možno to bude aj niektorá z týchto:

2_res.jpg

Pavel Hirax Baričák - Sekundu pred zbláznením (Všetko je, ako je) - Bloger. Hudobník. Spisovateľ. Vydavateľ kníh aj CD. Cestovateľ. A predsa to na jeho opísanie nestačí! Niekto by možno pridal filozof, iný šialenec. A stále by to nebolo výstižné. Hirax je proste „živel". Jeho knihy sú predchnuté jeho špecifickou životnou filozofiou, sú to knihy, ktoré otvárajú oči, alebo poburujú, záleží len na vás. A rovnaký je aj jeho najnovší román, v ktorom si zobral na paškál samotnú lásku. Aj keď lásku mierne nezvyklú - ide o lásku staršieho chalana k neplnoletému dievčaťu. Lásku, ktorá stojí proti celému svetu šermujúcemu s pravidlami, so systémom a zákonmi. A to všetko v jedinečnom Hiraxovom podaní.

 

Dominik Dán - Mucha - Stalo sa už príjemným zvykom, že nekorunovaný kráľ slovenskej detektívky, tajomný Dominik Dán, vydá na Vianoce novú knihu so starými známymi detektívmi z Nášho Mesta. Inak to nie je ani tento rok, a tak máme opäť možnosť zahĺbiť sa do napínavého prípadu, ktorý dokáže vyriešiť iba zohraná detektívna dvojica Krauz a Fischer. Tentoraz pôjde o vraždu malého dievčatka. A v takých prípadoch nepoznajú kriminalisti žiadne zľutovanie.

 

M. A. Shafferová, A. Barrowsová - Guernseyská literárna a koláčová spoločnosť - Vtipný a pôvabný román, z ktorého na vás dýchne komorná atmosféra románov Jane Austenovej. Spisovateľka Juliet Ashtonová cestuje na maličký britský ostrov Guernsey, aby sa zoznámila s členmi miestneho literárneho spolku, ktorý vznikol len ako obrana pred nacistickou okupáciou. Ešte netuší, že svojrázni členovia tejto spoločnosti jej navždy zmenia život.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?

Pozor na znečisťujúce látky v interiéri.

Tlačové správy

Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie

Trápi vás po každej sezóne otázka, čo robiť s ojazdenými gumami? Riešenie je jednoduché, vráťte ich distribútorom.

Tlačové správy

P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku

Prácu v ňom by mohlo nájsť až 1 500 ľudí z košického a prešovského regiónu.