INZERCIA

Príďte povzbudiť svoj obľúbený hokejový tím a vyhrajte pre nich novú výstroj!

Chodíte na hokejové zápasy, hokej je váš život a užívate si hokejovú atmosféru plnými dúškami? Fandite svojmu obľúbenému klubu viac. Teraz budete mať na povzbudzovanie ďalší dôvod.

Chodíte na hokejové zápasy, hokej je váš život a užívate si hokejovú atmosféru plnými dúškami? Fandite svojmu obľúbenému klubu viac. Teraz budete mať na povzbudzovanie ďalší dôvod. Môžete pre svoj obľúbený tím a jeho najmladších členov vyhrať novú výstroj. Stačí povzbudzovať čo vám sily a hlasivky stačia.

Príďte na extraligový zápas a nezabudnite si pred ním poriadne pripraviť svoje hlasivky. V originálnej súťaži Fandime nášmu klubu viac, ktorú pre vás pripravil Orange, pôjde do tuhého! Teraz máte možnosť podporiť svoj tím a vyhrať pre jeho najmladšie talenty v prípravke novú hokejovú výstroj. Orange bude počas celej základnej časti i play-off Slovnaft Extraligy špeciálnym zariadením, tzv. hlukomerom, merať intenzitu fandenia. Merať sa bude počas celej prvej a druhej tretiny s výnimkou prestávok a prerušení hry. To, či ste povzbudzovali dostatočne alebo je potrebné ešte pridať, sa dozviete hneď po prvom meraní v prestávke medzi prvou a druhou tretinou. Hneď budete vedieť, ako v ten večer povzbudzovali diváci na ostatných piatich štadiónoch. Víťaz extraligového kola, ktorého jeho fanúšikovia podporili najväčším hlukom, bude vyhlásený po meraní, ktoré prebehne počas druhej tretiny. Za najvyššie hodnoty získa vždy jeden bod. Na konci základnej časti extraligy budú všetky body spočítané a klub, ktorému jeho fanúšikovia získajú najvyšší počet bodov vyhrá od Orangeu pre malých hokejistov vo svojej prípravke novú výstroj. Tú získa aj víťaz druhej časti súťaže a to na základe vášho povzbudzovania počas play-off. Tak neváhajte a povzbudzujte, čo vám hlasivky stačia!

Viac informácií o súťaži, ako aj priebežné výsledky meraní hlukomerom z jednotlivých zápasov nájdete na www.osporte.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Alori: upratujte efektívne a bez námahy

Produkty Alori sľubujú čistý a bezpečný domov pre vás, vašich blízkych aj pre vašich domácich miláčikov.

Tlačové správy

Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success

The apartments are designed to meet even the most demanding requirements.

Tlačové správy

Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka

A na faktoch vtedy záleží.

Tlačové správy

V Tescu vlani zákazníci nakúpili až 700 miliónov sl. potravín

Tesco patrí k maloobchodným reťazcom s najväčším počtom predaných slovenských výrobkov.