SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Posledná šanca na extra Valentínsku zľavu na PZP

Iba do 14. februára je povinné zmluvné poistenie (PZP) na genertel.sk so zľavou až do 15% pre vybrané typy vozidiel.

Iba do 14. februára je povinné zmluvné poistenie (PZP) na genertel.sk so zľavou až do 15% pre vybrané typy vozidiel. Všetci „zaľúbení” môžu získať plus 5% extra zľavu ak poistia dve autá naraz prostredníctvom zákazníckeho centra poisťovne na čísle 0850 555 555. Nepremeškajte túto možnosť a poistite vaše auto už dnes. Akcia platí iba do 14. februára!

„Vodičom sa snažíme poskytnúť čo najnižšie ceny poistenia a dodržiavať pri tom spravodlivý princíp oceňovania. Ako prvá poisťovňa striktne dodržiavame princíp bonusov a malusov čím vieme zabezpečiť veľmi výhodné ceny pre vodičov, ktorí dlhodobo nezaviňujú dopravné nehody. Poistné je možné získať už od 55EUR ročne, pričom súčasná valentínska akcia cenu znižuje o ďalších 5% extra pri poistení dvoch a viac áut cez naše call centrum. Vodiči môžu využiť túto akciu už dnes, aj keď ich nové poistenie začne až o niekoľko mesiacov.” povedal marketingový manažér Genertel Slovensko Samuel Martiš.

Výhodou online poisťovne Genertel je jednoduchosť a dostupnosť. Svoje služby poskytuje cez internet alebo telefón s podporou moderných informačných technológií, ktoré znižujú náklady. Práve z tohto dôvodu sa zákazníci môžu tešiť atraktívnym poistným cenám. Stačí kliknúť na genertel.sk alebo zavolať na číslo 0850 555 555. Pri uzavretí poistnej zmluvy nie je potrebný žiadny podpis, či sprostredkovateľ a nečaká vás dlhé čakanie v rade. Poistený ste za pár minút a poistenie nadobúda platnosť ihneď po odkliku alebo dohode s operátorom. Zmluva, ako aj zelená a biela karta prídu obratom na váš email a do pár dní aj poštou, pričom zaplatiť môžete až do 30-tich dní.

Genertel je súčasťou medzinárodnej skupiny Generali Group. Na slovenskom trhu pôsobí samostatne a nezávisle od poisťovne Generali Slovensko. Generali Group je v súčasnej kontinentálnej Európe lídrom na trhu online poistenia.

Pre výpočet PZP kliknite tu!

*výška zľavy až do 15% závisí od histórie škodovosti, údajov o vozidle a poistencovi. 5% extra zľava platí iba pri poistení dvoch a viac áut cez call centrum na 0850 555 555.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu