SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

PC ako darček? Kompletná a výkonná zostava s monitorom za 443€

Počítačová zostava s monitorom, klavesnicou, operačným systémom plus darček v podobe Lega, a to všetko za 443€ - na elektro.sme.sk.

Jedna z najobľúbenejších českých značiek počítačov sa definitívne presadzuje i na Slovensku. Vďaka spolupráci s internetovým obchodom elektro.sme.sk ku nám prichádza  značka HAL3000 so svojou kompletnou ponukou špičkových počítačov za prijateľné ceny.  

Počítače HAL3000 sú postavené z kvalitných komponentov svetových značiek. Výrobca ponúka jedninečné série priamo podľa využitia pre konkrétneho používateľa. Ak teda zákazník hľadá výkonný počítač do kancelárie a pre biznis, môže si vybrať priamo z ponuky kancelárskych desktopov. Strednú triedu zastupuje séria počítačov pre domácnosti a k dispozícii sú aj tzv. mini počítače, ktoré sa vyznačujú kvalitným a dizajnovým spracovaním pri zachovaní vysokého výkonu. Výrobca pokrýva aj segment „all in one“ počítačov, ktoré nájdu svoje využitie najmä v baroch, reštauráciách, obchodoch a podobne. Asi najdôležitejším je však segment hráčskych počítačov kde tvorí HAL3000 absolútnu špičku pri výhodných cenách.

Dôležitou výhodou počítačov HAL3000 je záručná lehota predĺžená na 30 až 36 mesiacov a bezstarostný servis, ktorý zabezpečuje priamo výrobca so sídlom v Brne. Prípadné opravy sa vykonávajú v skrátenej dobe a s dopravou zdarma. Čerešničkou na torte sú zvýhodnené ceny operačných systémov Windows a kancelárskeho balíka Microsoft Office. Počítače HAL3000 si navyše môžete zostaviť podľa svojho želania, v ponuke sú desiatky konfigurácií stolných PC i mini PC.

5 hlavných dôvodov, prečo si vybrať počítače HAL3000:

  • desiatky konfigurácií PC i notebookov za rozumné ceny
  • sú zostavené z kvalitných komponentov svetových značiek
  • predĺžená záručná lehota 30, resp. 36 mesiacov
  • bezstarostný servis
  • zvýhodnená cena softwaru od spoločnosti Microsoft (operačný systém Windows a kancelársky balík Office)

Značka HAL3000 prináša svojím fanúšikom hneď niekoľko výhodných ponúk. Jedným z nich je počítač HAL3000 Silver 9204 ku ktorému vám predajca pribalí hneď aj stavebnicu Lego zadarmo. Za necelých 443 eur tak máte nielen kompletnú počítačovú zostavu aj s monitorom, klavesnicou, operačným systémom a ostatným príslušenstvom, ale aj darček v podobe Lega.

Prevádzkovateľ elektronického obchodu elektro.sme.sk vám okrem toho prináša niektoré konfigurácie za špeciálne ceny, ktoré neponúka žiadny iný predajca na Slovensku. 

Internetový obchod elektro.sme.sk prevádzkuje spoločnosť Gratex International v spolupráci s vydavateľstvom Petit Press. Ak máte otázky, na ktoré ste nenašli na stránkach elektro.sme.sk odpoveď, alebo máte tip ako zlepšiť stránky elektro.sme.sk, kontaktujte nás vyplnením on-line formulára.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 3 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 3 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 3 h
Skryť Zatvoriť reklamu