INZERCIA

PES ROKA 2012–Urob zo svojho miláčika hviezdu a vyhraj 2000 eur

Tulko.sk pre Vás pripravil najväčšiu psíčkarsku súťaž s názvom PES ROKA 2012. Máte skvelé fotografie svojho miláčika? Tak toto je presne súťaž pre Vás. Z Vášho psíka spravíme mediálnu hviezdu!

Tulko.sk pre Vás pripravil najväčšiu psíčkarsku súťaž s názvom PES ROKA 2012. Máte skvelé fotografie svojho miláčika? Tak toto je presne súťaž pre Vás. Z Vášho psíka spravíme mediálnu hviezdu!


Baví Vás súťažiť? Zapojte sa do niektorých zo súťaží na internetovom portáli o psoch www.tulko.sk a súťažte s Vašim psíkom o skvelé ceny.

Tulko.sk aktuálne organizuje súťaž s názvom PES ROKA 2012 o ceny  v hodnote až 2000 eur. Čaká na Vás  12 výherných miest + 1 miesto, ktoré získa titul PES ROKA 2012.

Všetky informácie, štatút súťaže, výherné ceny sú uvedené na stránke www.pes-roka.sk .

 

O Tulko.sk – všetko o psíkoch na jednom mieste!

 

Tulko.sk je internetová stránka o psoch, na ktorej nájdete naozaj všetky potrebné informácie týkajúce sa Vašich štvornohých miláčikov. Hľadáte veterinára, salón krásy či cvičenie pre psíkov? Chcete inzerovať, kúpiť, alebo darovať? Potrebujete v niečom poradiť, mať prehľad o kynologických výstavách a akciách, alebo hľadáte psíka na krytie?

Toto všetko a omnoho viac Vám poskytne www.tulko.sk .

Na našich stránkach nájdete viac ako 420 rás psov s kompletným popisom rasy.

Máte problém ohľadne zdravotných problémov Vašich psov, naši odborníci Vám veľmi radi a ZDARMA odpovedia v našej veterinárnej poradni.

 

druhyrazok-r764.jpg

 

Najzdravší E-SHOP pre psov je E-SHOP od Tulka.

 

Máme pre Vás pripravenú jedinečnú možnosť nakúpiť v akci najzdravšie Kanadské krmivá zaradené do TOP DRY FOODS a mnoho iného. Naše krmivá FirstMate, Fish4Dogs, FrommFamily a Proformance spĺňajú podmienky kvalitného krmiva. Viac informácií nájdete v našom eshope.

pes-r704.jpg

Náš internetový portál o psoch je momentálne na Slovensku jeden z najnavštevovanejších . Ponúka  všetky služby ZDARMA vrátane registrácie.

Podľa meraní Google Analytics dosahuje priemerná denná návštevnosť portálu až 4000 ľudí. Mesačne tak našu stránku navštívi až 100 000 unikátnych psičkárov. Vo večerných hodinách od 20 hod. do 22 hod. zaznamenávame podľa Google Real Time cez 90 ľudí online.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu

Z väčších rozmerov a dlhšieho rázvoru modelu Allspace ťaží celá posádka a aj batožinový priestor.

Tlačové správy

3 pravidlá pre lepší dôchodok

Tretina našich dôchodcov má penziu od 305 do 410 €. Ak sa obávate, či vám taký dôchodok bude stačiť, nespoliehajte sa len na štát.

Tlačové správy

Moskva alebo Petrohrad?

Nezameniteľná atmosféra a lákavé atrakcie. Ktoré mesto zláka na spoznávanie vás?

Tlačové správy

Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?

Väčšina motoristov si nekupuje úplne nové autá, ale rozhodne sa pre lacnejšie, už jazdené vozidlá