INZERCIA

Sexi telá, tony piesku a zábava. To je víkend na Korze

Prievidza sa chystá na beach volleybalový turnaj pred obľúbeným shopping centrom.

SHOPPING CENTRUM KORZO V PRIEVIDZI VÁS SRDEČNE POZÝVA NA NETRADIČNÚ AKCIU V TRADIČNOM NÁKUPNOM CENTRE.

Sme jedno z mála shopping centier v rámci Slovenska, ktoré zorganizuje plážový volejbal priamo na parkovisku pred objektom.
Našou myšlienkou je podporovať rozvoj športových aktivít ľudí, žijúcich v regióne horná Nitra. Preto sme sa rozhodli spojiť sily s prievidzskými volejbalistami a zorganizovať volejbalový plážový turnaj NETRADIČNE – priamo pred shopping centrom Korzo v Prievidzi.

Počas víkendu 7.-  8. júla 2012 si na ihrisku, ktoré bude vybudované špeciálne pri príležitosti beach volejbalu, zahrajú desiatky hráčov. Mužské i ženské dvojice, v nedeľu dokonca mix.

Na piesku pod sieťou si zaskáču aj domáci milovníci tohto športu, ktorí by sa radi zaradili medzi slovenskú špičku. V tej sa už niekoľko rokov nachádza päťnásobný majster Slovenska Peťo Varga, mimochodom, rovnako účastník pripravovaného turnaja. Úroveň turnaja bude vysoká.
VÍKEND 6.-  8.07.2012

V piatok 6. Júla 2012 chceme na plážové ihrisko pozvať verejnosť. Každý, kto bude mať záujem naučiť sa niečo o beach volejbale, je vítaný. Naši návštevníci si budú môcť vyskúšať výskok na sieť, podanie, smeče a iné prvky plážového volejbalu.
Sobota a nedeľa sú určené pre profesionálov, ktorí možno kedysi volejbal hrali vrcholovo, no v súčasnosti sa neprestali tešiť z tohto príjemného športu a krátia si ním čas vo voľných chvíľach.

Plážové ihrisko s rozmermi 20x10 metrov bude obsahovať množstvo piesku. Jeho vybudovanie si vyžaduje tri kamióny naložené pieskom a približne 45 vriec, ktoré ihrisko ohraničia. Realizátori ihriska majú náročnú úlohu – nielen ihrisko vybudovať, upevniť, ale ho po turnaji i opäť odstrániť. Parkovisko vyzametať a všetok piesok odviezť preč.

SPRIEVODNÉ AKCIE
Víkend 7. - 8. 7. 2012 sa nebude niesť len v znamení kvalitných športových výkonov. Mysleli sme i na deti, ktoré čakajú nafukovanie atrakcie, cukrová vata, popcorn a v kuchynskom štúdiu Oresi malé občerstvenie pre rodičov, na ktorom si pochutí každý návštevník shopping centra Korzo.

Shopping centrum Korzo v Prievidzi všetkých srdečne pozýva na tradičné športové podujatia, netradične organizované pred shopping centrom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zľava 3000 € na 3-izbové byty v Jarabinkách

Známy ružinovský projekt Jarabinky prichádza s jedinečnou zľavou 3000 € na vybrané 3-izbové byty.

Tlačové správy

Aký vplyv by mal konflikt v Kórei na vaše investície?

Patríte k tým, ktorých znervózňuje hrozba konfliktu medzi USA a Severnou Kóreou?

Tlačové správy

Atraktívnejšie učenie vďaka digitálnym technológiám

Projekty aktívnych pedagógov a mimovládných organizácií môžu požiadať o grant už po štvrtý raz.

Tlačové správy

JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy!

Lagin a spol. dokonale pozná trh s nehnutelnosťami.