INZERCIA

Sexi telá, tony piesku a zábava. To je víkend na Korze

Prievidza sa chystá na beach volleybalový turnaj pred obľúbeným shopping centrom.

SHOPPING CENTRUM KORZO V PRIEVIDZI VÁS SRDEČNE POZÝVA NA NETRADIČNÚ AKCIU V TRADIČNOM NÁKUPNOM CENTRE.

Sme jedno z mála shopping centier v rámci Slovenska, ktoré zorganizuje plážový volejbal priamo na parkovisku pred objektom.
Našou myšlienkou je podporovať rozvoj športových aktivít ľudí, žijúcich v regióne horná Nitra. Preto sme sa rozhodli spojiť sily s prievidzskými volejbalistami a zorganizovať volejbalový plážový turnaj NETRADIČNE – priamo pred shopping centrom Korzo v Prievidzi.

Počas víkendu 7.-  8. júla 2012 si na ihrisku, ktoré bude vybudované špeciálne pri príležitosti beach volejbalu, zahrajú desiatky hráčov. Mužské i ženské dvojice, v nedeľu dokonca mix.

Na piesku pod sieťou si zaskáču aj domáci milovníci tohto športu, ktorí by sa radi zaradili medzi slovenskú špičku. V tej sa už niekoľko rokov nachádza päťnásobný majster Slovenska Peťo Varga, mimochodom, rovnako účastník pripravovaného turnaja. Úroveň turnaja bude vysoká.
VÍKEND 6.-  8.07.2012

V piatok 6. Júla 2012 chceme na plážové ihrisko pozvať verejnosť. Každý, kto bude mať záujem naučiť sa niečo o beach volejbale, je vítaný. Naši návštevníci si budú môcť vyskúšať výskok na sieť, podanie, smeče a iné prvky plážového volejbalu.
Sobota a nedeľa sú určené pre profesionálov, ktorí možno kedysi volejbal hrali vrcholovo, no v súčasnosti sa neprestali tešiť z tohto príjemného športu a krátia si ním čas vo voľných chvíľach.

Plážové ihrisko s rozmermi 20x10 metrov bude obsahovať množstvo piesku. Jeho vybudovanie si vyžaduje tri kamióny naložené pieskom a približne 45 vriec, ktoré ihrisko ohraničia. Realizátori ihriska majú náročnú úlohu – nielen ihrisko vybudovať, upevniť, ale ho po turnaji i opäť odstrániť. Parkovisko vyzametať a všetok piesok odviezť preč.

SPRIEVODNÉ AKCIE
Víkend 7. - 8. 7. 2012 sa nebude niesť len v znamení kvalitných športových výkonov. Mysleli sme i na deti, ktoré čakajú nafukovanie atrakcie, cukrová vata, popcorn a v kuchynskom štúdiu Oresi malé občerstvenie pre rodičov, na ktorom si pochutí každý návštevník shopping centra Korzo.

Shopping centrum Korzo v Prievidzi všetkých srdečne pozýva na tradičné športové podujatia, netradične organizované pred shopping centrom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Projekt Zelené Grunty si získal priazeň Košičanov

Blízkosť prírody a skvelá dostupnosť do mesta je pre mnohých veľkým lákadlom.

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.