INZERCIA

Sexi telá, tony piesku a zábava. To je víkend na Korze

Prievidza sa chystá na beach volleybalový turnaj pred obľúbeným shopping centrom.

SHOPPING CENTRUM KORZO V PRIEVIDZI VÁS SRDEČNE POZÝVA NA NETRADIČNÚ AKCIU V TRADIČNOM NÁKUPNOM CENTRE.

Sme jedno z mála shopping centier v rámci Slovenska, ktoré zorganizuje plážový volejbal priamo na parkovisku pred objektom.
Našou myšlienkou je podporovať rozvoj športových aktivít ľudí, žijúcich v regióne horná Nitra. Preto sme sa rozhodli spojiť sily s prievidzskými volejbalistami a zorganizovať volejbalový plážový turnaj NETRADIČNE – priamo pred shopping centrom Korzo v Prievidzi.

Počas víkendu 7.-  8. júla 2012 si na ihrisku, ktoré bude vybudované špeciálne pri príležitosti beach volejbalu, zahrajú desiatky hráčov. Mužské i ženské dvojice, v nedeľu dokonca mix.

Na piesku pod sieťou si zaskáču aj domáci milovníci tohto športu, ktorí by sa radi zaradili medzi slovenskú špičku. V tej sa už niekoľko rokov nachádza päťnásobný majster Slovenska Peťo Varga, mimochodom, rovnako účastník pripravovaného turnaja. Úroveň turnaja bude vysoká.
VÍKEND 6.-  8.07.2012

V piatok 6. Júla 2012 chceme na plážové ihrisko pozvať verejnosť. Každý, kto bude mať záujem naučiť sa niečo o beach volejbale, je vítaný. Naši návštevníci si budú môcť vyskúšať výskok na sieť, podanie, smeče a iné prvky plážového volejbalu.
Sobota a nedeľa sú určené pre profesionálov, ktorí možno kedysi volejbal hrali vrcholovo, no v súčasnosti sa neprestali tešiť z tohto príjemného športu a krátia si ním čas vo voľných chvíľach.

Plážové ihrisko s rozmermi 20x10 metrov bude obsahovať množstvo piesku. Jeho vybudovanie si vyžaduje tri kamióny naložené pieskom a približne 45 vriec, ktoré ihrisko ohraničia. Realizátori ihriska majú náročnú úlohu – nielen ihrisko vybudovať, upevniť, ale ho po turnaji i opäť odstrániť. Parkovisko vyzametať a všetok piesok odviezť preč.

SPRIEVODNÉ AKCIE
Víkend 7. - 8. 7. 2012 sa nebude niesť len v znamení kvalitných športových výkonov. Mysleli sme i na deti, ktoré čakajú nafukovanie atrakcie, cukrová vata, popcorn a v kuchynskom štúdiu Oresi malé občerstvenie pre rodičov, na ktorom si pochutí každý návštevník shopping centra Korzo.

Shopping centrum Korzo v Prievidzi všetkých srdečne pozýva na tradičné športové podujatia, netradične organizované pred shopping centrom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

OMV ponúka vodičom tipy, ako si pripraviť auto na dovolenku bez stresu.

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartou Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.