SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Premiestnite svoj biznis do impozantných priestorov

Už dlhšie sa povráva o unikátnom biznis centre, ktoré sa bude pýšiť celoročne kvitnúcou fasádou od prízemia až po najvyššie podlažie.

Už dlhšie sa povráva o unikátnom biznis centre, ktoré sa bude pýšiť celoročne kvitnúcou fasádou od prízemia až po najvyššie podlažie. Po oznámení bezkonkurenčných predajných cien za m2 sú hlasy ešte silnejšie. Kto bude patriť medzi šťastlivcov so zvučnou adresou?

Projekt, výnimočný svojim konceptom, nesie názov Wallenrod. Ide o sedem podlaží dômyselne navrhnutých kancelárií. Ich výstavba dostáva už pomaly finálnu podobu a Mickiewiczová ulica môže očakávať výrazné architektonické spestrenie. Pracovné prostredie sa tu totiž spája s prírodou.

Dominantu tvorí unikátna kombinácia dvojitej fasády a vertikálnej zelene. Stovky rozličných exotických rastlín, kvitnúcich počas celého roka, podtrhujú estetickosť a prestíž celého projektu. Dôkazom toho, že myšlienka harmonického prepojenia prírody a pracovného prostredia je nielen oku lahodiacim prvkom, ale i úspešným napredovaním modernej architektúry, sú starší „bratia“ biznis centra Wallenrod, ktorí spestrujú každodenné pracovné nasadenie pracovníkom v nemeckom Hamburgu či španielskej Barcelone.

a-r109.jpg

Konečne nehnuteľnosť za rozumnú cenu

Plánované ukončenie stavebných prác biznis centra Wallenrod je v decembri tohto roka. Investori sa rozhodli zatraktívniť záujem o kúpu prostredníctvom najsilnejšieho predajného argumentu. Podnikať vo vlastnom je možné už od 1950 €/m2. Na Slovensku je predaj kancelárií v rámci biznis centra raritou. Investori projektu Wallenrod však veria, že práve vysoký štandard priestorov, vytvorenie komornej biznis atmosféry a prijateľná cena budú pre budúcich podnikateľov dostatočnou motiváciou na kúpu a podnikanie vo vlastnom.

b-r518.jpg

Na avizované ceny nedosiahne ani nájomné

Kancelárie Wallenrod sú určené na predaj. Pohnútka záujemcov o kúpu je atraktívnejšia o to viac, že s aktuálne nastavenými cenami je možné dosiahnuť návratnosť investície už o desať rokov. Čo je však ešte zaujímavejšie, tak kúpa môže byť dokonca lacnejšia ako prenájom.

Priemerná cena prenájmu kancelárie so službami sa v Bratislave pohybuje na úrovni 18,15 €/m2. Predpokladaný medziročný nárast inflácie je 3 %. Za prenájom kancelárie, napríklad o rozlohe 238 m2,tak náklady  presiahnu za desať rokov sumu 594 000 €. Po desiatich rokoch je užívateľ kancelárie stále iba v prenájme.

Kanceláriu Wallenrod, s rozlohou 238 m2, je možné kúpiť už za 30% ceny nehnuteľnosti a zvyšnú časť kryť desaťročným úverom. Celkové náklady na prevádzku kancelárie, vrátane splátok úveru a energií, dosiahnu sumu 519 704 €. Po desiatich rokoch ich užívateľ podniká vo vlastnom. S novým nastavením cien projektu Wallenrod sa kúpa kancelárie stáva omnoho príťažlivejším rozhodnutím ako platenie nájomného.

c-r354.jpg

Vyberte si svoj priestor za rozumnú cenu na www.wallenrod.sk.  

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


10 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 10 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


14 h
Skryť Zatvoriť reklamu