INZERCIA

Zľava 100% z poplatku za spracovanie hypotekárneho úveru pokraču

ČSOB predlžuje výhodné podmienky pre tých, ktorí sa rozhodli investovať do vlastného bývania.

ČSOB predlžuje výhodné podmienky pre tých, ktorí sa rozhodli investovať do vlastného bývania. Klienti aj naďalej môžu využiť zľavu 100 % z poplatku za spracovanie hypotekárneho úveru. Akcia trvá až do 15. decembra 2012.

Záujem o byty a domy sa líši v regiónoch

Pri kúpe bytu jednoznačne dominuje Bratislava a okolie. Až 69 % klientov z hypoték predaných v ČSOB najčastejšie investuje peniaze do bývania práve v tomto regióne.

Financovanie domov dominuje zase v nitrianskom, popradskom a žilinskom regióne.

Priemerná výška hypotéky

Priemerná suma, ktorú si klienti ČSOB berú prostredníctvom hypotekárneho úveru, je 46 066 €, no čísla v jednotlivých regiónoch sú rôzne.

Najvyššia priemerná hypotéka (64 354 €) je v Bratislave a okolí, pričom priemerná mesačná splátka v hlavnom meste je 405 € a prevažujú tu klienti s vysokoškolským vzdelaním.

Naopak najnižšiu sumu si berie obyvateľ Banskej Bystrice a okolia (36 458 €), mesačne platí v priemere 242 € a prevažne má ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Manželia dominujú v Poprade

Najviac manželských párov si berie hypotéku v popradskom regióne (64,25%), v Bratislave zase slobodní klienti a v Banskej Bystrici rozvedení.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartu Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.