INZERCIA

O stavebné sporenie bol najväčší záujem v Prešove a okolí

Stavebné sporenie sa aj tento rok tešilo narastajúcej obľube.

O stavebné sporenie bol najväčší záujem v Prešove a okolí

Stavebné sporenie sa aj tento rok tešilo narastajúcej obľube. Z údajov ČSOB Stavebnej sporiteľne vyplýva, že najviac zmlúv stavebného sporenia bolo uzatvorených v prešovskom regióne, po ňom nasledoval trnavský a za ním v tesnom závese košický kraj.


O stavebné sporenie majú záujem najmä muži

Záujem o stavebné sporenie je medzi oboma pohlaviami, no o niečo viac zmlúv podľa našich údajov uzatvorili v roku 2012 muži.

Klienti, ktorí tento rok uzatvorili zmluvu v ČSOB Stavebnej sporiteľni, boli najčastejšie vo veku od 30 do 40 rokov.


Peniaze možno vložiť aj v posledný deň v roku

Klient získa nárok na štátnu prémiu za rok 2012, ak vykoná vklad na účet stavebného sporenia prevodom z účtu vedeného v inej banke alebo vkladom hotovosti najneskôr 31.12.2012.

Aktuálne akcie v ČSOB Stavebnej sporiteľni

V priebehu roka 2012 sme sa zamerali v ponuke stavebného sporenia na širokú škálu klientov. Najmenším sme ponúkali a do konca marca budúceho roku aj ponúkame zmluvu stavebného sporenia so zľavou 50% z poplatku.

Rovnako do marca 2013 ponúkame pre tých, ktorí chcú pravidelne mesačne sporiť, výhodné úročenie navyše až do výšky 8 % po dobu prvých 12 mesiacov od založenia zmluvy stavebného sporenia.

Rozbehli sme predaj stavebného sporenia aj pre viacčlenné rodiny, kde klientom ponúkame v balíku niekoľko výhod naraz, akcia je taktiež do 31.3. 2013 (až 8 štátnych prémií v jednom balíku).

Štátna prémia v roku 2013

Klienti dostanú štátnu prémiu aj v roku 2013. Podmienkou je vlastniť zmluvu stavebného sporenia s nárokom na štátnu prémiu a uskutočniť vklad v roku 2013.

V roku 2013 je výška štátnej prémie až 11,5 % - maximálne 66,39 €. Klient získa štátnu prémiu aj pri vklade napr. 10 €, ale, samozrejme, alikvotnú čiastku (t.j. 11,5 % z 10 € - čo je 1,15 €).

Ak by chcel klient získať maximálnu štátnu prémiu, je potrebné, aby v roku 2013 vložil na zmluvu stavebného sporenia 577,3 €. Vkladať môže klient kedy chce a ľubovoľným spôsobom počas celého roka 2013.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartu Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.