INZERCIA

O stavebné sporenie bol najväčší záujem v Prešove a okolí

Stavebné sporenie sa aj tento rok tešilo narastajúcej obľube.

O stavebné sporenie bol najväčší záujem v Prešove a okolí

Stavebné sporenie sa aj tento rok tešilo narastajúcej obľube. Z údajov ČSOB Stavebnej sporiteľne vyplýva, že najviac zmlúv stavebného sporenia bolo uzatvorených v prešovskom regióne, po ňom nasledoval trnavský a za ním v tesnom závese košický kraj.


O stavebné sporenie majú záujem najmä muži

Záujem o stavebné sporenie je medzi oboma pohlaviami, no o niečo viac zmlúv podľa našich údajov uzatvorili v roku 2012 muži.

Klienti, ktorí tento rok uzatvorili zmluvu v ČSOB Stavebnej sporiteľni, boli najčastejšie vo veku od 30 do 40 rokov.


Peniaze možno vložiť aj v posledný deň v roku

Klient získa nárok na štátnu prémiu za rok 2012, ak vykoná vklad na účet stavebného sporenia prevodom z účtu vedeného v inej banke alebo vkladom hotovosti najneskôr 31.12.2012.

Aktuálne akcie v ČSOB Stavebnej sporiteľni

V priebehu roka 2012 sme sa zamerali v ponuke stavebného sporenia na širokú škálu klientov. Najmenším sme ponúkali a do konca marca budúceho roku aj ponúkame zmluvu stavebného sporenia so zľavou 50% z poplatku.

Rovnako do marca 2013 ponúkame pre tých, ktorí chcú pravidelne mesačne sporiť, výhodné úročenie navyše až do výšky 8 % po dobu prvých 12 mesiacov od založenia zmluvy stavebného sporenia.

Rozbehli sme predaj stavebného sporenia aj pre viacčlenné rodiny, kde klientom ponúkame v balíku niekoľko výhod naraz, akcia je taktiež do 31.3. 2013 (až 8 štátnych prémií v jednom balíku).

Štátna prémia v roku 2013

Klienti dostanú štátnu prémiu aj v roku 2013. Podmienkou je vlastniť zmluvu stavebného sporenia s nárokom na štátnu prémiu a uskutočniť vklad v roku 2013.

V roku 2013 je výška štátnej prémie až 11,5 % - maximálne 66,39 €. Klient získa štátnu prémiu aj pri vklade napr. 10 €, ale, samozrejme, alikvotnú čiastku (t.j. 11,5 % z 10 € - čo je 1,15 €).

Ak by chcel klient získať maximálnu štátnu prémiu, je potrebné, aby v roku 2013 vložil na zmluvu stavebného sporenia 577,3 €. Vkladať môže klient kedy chce a ľubovoľným spôsobom počas celého roka 2013.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku

Zanzibar, ostrov tyrkysovej a priezračnej vody, bieleho piesku a skvelého jedla

Tlačové správy

Intímna hygiena – celoročná záležitosť

Letné horúčavy, kúpanie, hudobné festivaly, cestovanie – to sú nám známe situácie.

Tlačové správy

Rastie nám pokrivená generácia?

Zhrbené hlavy nad mobilmi či tabletmi niekoľko hodín denne. Čo hovorí odborník

Tlačové správy

Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji

Projekty na rozvoj cestovného ruchu majú šancu získať prostriedky od Pivovaru Šariš, ktorý patrí do spoločnosti Pivovary Topvar.