INZERCIA

O stavebné sporenie bol najväčší záujem v Prešove a okolí

Stavebné sporenie sa aj tento rok tešilo narastajúcej obľube.

O stavebné sporenie bol najväčší záujem v Prešove a okolí

Stavebné sporenie sa aj tento rok tešilo narastajúcej obľube. Z údajov ČSOB Stavebnej sporiteľne vyplýva, že najviac zmlúv stavebného sporenia bolo uzatvorených v prešovskom regióne, po ňom nasledoval trnavský a za ním v tesnom závese košický kraj.


O stavebné sporenie majú záujem najmä muži

Záujem o stavebné sporenie je medzi oboma pohlaviami, no o niečo viac zmlúv podľa našich údajov uzatvorili v roku 2012 muži.

Klienti, ktorí tento rok uzatvorili zmluvu v ČSOB Stavebnej sporiteľni, boli najčastejšie vo veku od 30 do 40 rokov.


Peniaze možno vložiť aj v posledný deň v roku

Klient získa nárok na štátnu prémiu za rok 2012, ak vykoná vklad na účet stavebného sporenia prevodom z účtu vedeného v inej banke alebo vkladom hotovosti najneskôr 31.12.2012.

Aktuálne akcie v ČSOB Stavebnej sporiteľni

V priebehu roka 2012 sme sa zamerali v ponuke stavebného sporenia na širokú škálu klientov. Najmenším sme ponúkali a do konca marca budúceho roku aj ponúkame zmluvu stavebného sporenia so zľavou 50% z poplatku.

Rovnako do marca 2013 ponúkame pre tých, ktorí chcú pravidelne mesačne sporiť, výhodné úročenie navyše až do výšky 8 % po dobu prvých 12 mesiacov od založenia zmluvy stavebného sporenia.

Rozbehli sme predaj stavebného sporenia aj pre viacčlenné rodiny, kde klientom ponúkame v balíku niekoľko výhod naraz, akcia je taktiež do 31.3. 2013 (až 8 štátnych prémií v jednom balíku).

Štátna prémia v roku 2013

Klienti dostanú štátnu prémiu aj v roku 2013. Podmienkou je vlastniť zmluvu stavebného sporenia s nárokom na štátnu prémiu a uskutočniť vklad v roku 2013.

V roku 2013 je výška štátnej prémie až 11,5 % - maximálne 66,39 €. Klient získa štátnu prémiu aj pri vklade napr. 10 €, ale, samozrejme, alikvotnú čiastku (t.j. 11,5 % z 10 € - čo je 1,15 €).

Ak by chcel klient získať maximálnu štátnu prémiu, je potrebné, aby v roku 2013 vložil na zmluvu stavebného sporenia 577,3 €. Vkladať môže klient kedy chce a ľubovoľným spôsobom počas celého roka 2013.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Projekt Zelené Grunty si získal priazeň Košičanov

Blízkosť prírody a skvelá dostupnosť do mesta je pre mnohých veľkým lákadlom.

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.