SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Vrátiť biologické hodiny späť! Žiť zdravý až o 40 rokov dlhšie!

Človek sa môže dožiť veku 120 rokov.

Človek sa môže dožiť veku 120 rokov.

Americkí vedci uverejnili vedeckú správu, kde možný vek človeka dosahuje až 150 rokov. Málokto však vie, že už pred viac ako 40 rokmi sa v Petrohrade pracovalo na preparáte, ktorý mal riešiť rovnakú úlohu, teda spomalenie procesu starnutia.

Ruskí vedci robili pokusy na myšiach a opiciach a výsledkom bolo, že sa im podarilo predĺžiť život nielen pokusným zvieratám, ale aj vyliečiť zhubné nádory a obnoviť poškodené orgány.

Vedci predpokladajú, že pomocou jednoduchých peptidov a aminokyselín by bolo možné predĺžiť život človeka o 30 až 40 rokov. Rozpad ZSSR spôsobil zastavenie prác. A hľa, prišla senzácia!

Prof. Vladimir Chavinson, riaditeľ Sankt-Peterburgského Inštitútu bioregulácie a gerontológie, kandidát vied: "Ako študenti na univerzite sme sa posledné 3 roky zaoberali problematikou zotavenia základných funkcií organizmu po zasiahnutí rôznymi faktormi, ako sú ožiarenie, trauma, intoxikácia atď. Všetky tieto faktory potláčajú v určitej miere bielkoviny".

Napr. bunka kože sa skladá z miliónov bielkovinových molekúl. Samotná bielkovina sa skladá z peptidov. Ak sú peptidy v rovnováhe, človek je zdravý a starne pomaly v priebehu mnohých rokov. Ak peptidy z nejakého dôvodu zrazu prestanú fungovať, človek začne prudko starnúť.

V laboratóriách sa vedcom podarilo uskutočniť neuveriteľný objav. Dokázali, že ak sa do starnúceho organizmu zavedú prírodné peptidy, starnutie sa zastaví. Navyše, orgány, ktoré už začali vypovedať, mladnú.

Prvé takéto pokusy uskutočnili na populácii starých potkanov, ktorí boli už prakticky na hranici smrti. Keď do každého z nich vpichli peptidy, potkany si to rozmysleli a rozhodli sa neumierať a nečakane sa začali rozmnožovať.

Galina Ryžak, vedúca laboratória vekovej klinickej patológie Sankt-Peterburgského Inštitútu bioregulácie a gerontológie: "Ak sa zvieraťu na začiatku druhej polovice života, medzi dvoma etapami, pridali do potravy tieto peptidy, ich život sa predĺžil o 30 - 38%."

Presne tak, myslia si vedci, možno predĺžiť život človeku. Veď podľa ich predpokladov sa môže život človeka predĺžiť na 100 - 120 rokov. V súčasnosti je priemerný vek ľudí na našej planéte 70 - 75 rokov. Je to výsledok predčasného starnutia, ale ako vidno, existuje možnosť, žiť o 30 - 40 rokov dlhšie.

Dosiahnuť sa to dá, použitím preparátov s peptidmi. V Kyjeve a Sankt-Peterburgu uskutočnili pokus. Počas 12 rokov skupine starých ľudí vpichovali preparát s peptidmi. Je to udivujúce, ale ukázalo sa, že medzi účastníkmi experimentu sa úmrtnosť znížila presne dvojnásobne.

Vladimir Chavinson o tom hovorí: " Každý orgán má zásobu rezervných buniek. Tak to zariadila príroda. Rezervu 30 rokov má každý".

Preparáty na báze peptidov sa už dnes sa používajú v oblasti obnovy tkaniva a predovšetkým vo vojenskom lekárstve pri ťažkých poraneniach a tiež v športe pri profesionálnych traumách. Športoví lekári dospeli k ohromujúcim výsledkom.

Kliknite na VIDEO!

Andrej Kirilenko, útočník basketbalového klubu, CSKA Moskva: "Skutočne sa regeneruje tkanivo, svaly sa regenerujú oveľa rýchlejšie a napr. ak moje liečenie trvalo predtým povedzme 3 - 3,5 týždňa, áno, teraz je to dva krát rýchlejšie".

Viac informácií TU!

Nedávno sa v oddelení bioregulácie a gerontológie Sankt-Peterburgského inštitútu uskutočnil prevratný experiment. Pomocou preparátov na báze peptidov sa vedcom podarilo obnoviť sietnicu oka. Toto znamená iba jediné. Ak je možné obnoviť sietnicu oka, tak je možné omladiť aj celý organizmus.

Ak chcete vedieť ako sa volá kľúčik, ktorým sa biologické hodiny nastavujú o 10 až 15 rokov späť kliknite SEM!

 

Výživové doplnky môžte nájsť aj na facebooku!

 

 foto-pre-umiestnenie-v-texte-o-sirke-490-r640_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 34m

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 34m

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 34m
SkryťZatvoriť reklamu