SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Legendárna talianska päťstovka, dostupná v novej maxi verzii

Nový model Fiat 500L – prichádza vo svojej štvrtej viacúčelovej verzii, ktorá kombinuje kompaktné rozmery, veľkopriestorové viacúčelové vozidlo a jazdné vlastnosti SUV.

Legendárna talianska päťstovka, dostupná v novej maxi verzii v prievidzskom FIATe ! Predstavujeme nový FIAT 500L.

 

Nový model Fiat 500L – prichádza vo svojej štvrtej viacúčelovej verzii, ktorá kombinuje kompaktné rozmery, veľkopriestorové viacúčelové vozidlo a jazdné vlastnosti SUV. Označenie L znamená „ large“, z anglického veľký alebo „loft“ vznešený, pričom svojou dĺžkou 4140 mm, presahuje model Punto o celých 70 mm. 

 

Štýl je obrazom našej osobnosti, rodinné auto s vlastnou charizmou už od 11 750 € !

FIAT 500L si zákazníci kupujú srdcom, pretože chcú vlastniť atraktívne, štýlové a rodinné auto s duchom modelu 500.  Pomerom vonkajších rozmerov k priestrannosti interiéru sa nový model 500L radí na vrchol segmentu. Nový model  poskytuje aj veľkorysý kufor s objemom 400 l, ktorý hravo pohltí napr. 5 cestovných kufrov dvojmetrových dlháňov. Vďaka posuvným a samostatne sklopným zadným sedadlám možno cestovný komfort prispôsobiť pasažierom doslova na mieru. Funkcia Told&Tumble umožňuje sklopiť zadné sedadlá dopredu a vytvoriť úplne rovnú úložnú plochu, čo isto oceníte pri prevážaní dlhých predmetov. Skutočne štýlové a výnimočné vozidlo FIAT 500L si môžete zadovážiť už od 11 750 € s DPH.

 

1500 kombinácií vnútorného usporiadania a 30 kombinácií farieb? Áno, to je nový FIAT 500 L

Interiér vozidla je natoľko funkčný a variabilný, že v ňom možno vytvoriť 1500 kombinácií vnútorného usporiadania. Po sklopení sedadla predného spolujazdca a jedného zadného sedadla v ňom dokážete prepravovať až 2400 mm dlhé predmety. Sedadlo spolujazdca sa dá jednoducho zložiť dopredu a tak vytvoriť predĺženú rovnú úložnú plochu. Vozidlo má mimoriadne prepravné schopnosti a ponúka najlepšiu prepravnú kapacitu v segmente. Všetky ovládacie prvky vozidla máte akurát tak po ruke, a zároveň ich tvar má atraktívny umelecký podtón.  Svetlej a príjemnej atmosfére v interiéri pomáha aj príplatková panoramatická strecha, ktorá s rozlohou 1,5 m² patrí medzi najväčšie v danom segmente.  Záleží od stupňa výbavy, napr. obkladové panely lakované farbou karosérie alebo inak prispôsobené výbave a farbám interiéru. Na výber v prievidzskom FIAT-e máte až 30 kombinácií farieb karosérie a strechy vrátane verzií bicolore ( dvojfarebné prevedenie ). Interiér je dostupný v 4 základných úrovniach výbavy, od základnej POP, v ktorej nájdete už oceľové kolesá 16“ alebo palubný počítač, cez výbavu POP PLUS, ktorá obsahuje napr. manuálnu klimatizáciu s protipeľovým filtrom alebo tempomat. Prievidzský FIAT ako optimálnu odporúča výbavu EASY, v ktorej nájdete všetko potrebné, pričom vozidlo je už vybavené rádiom s 5“ dotykovým displejom a aj množstvom luxusných detailov, ktoré potešia vaše oči  ako riadiacia páka potiahnutá kožou. Pre najnáročnejších je v ponuke luxusná  výbava LOUNGE, v ktorej nájdete parkovacie senzory, dažďový senzor alebo pevnú presklenú strechu s protislnečnou ochranou.

 

4 ekologické a hospodárne motory s rekordne nízkou spotrebou

Nový FIAT 500L je k dispozícii s 4 ekologickými a hospodárnymi motormi. Dva z nich sú zážihové – 0,9 l dvojvalcový TwinAir s výkonom 105 koní,  s rekordne nízkou kombinovanou spotrebou benzínu 4,5 l/ 100 km a emisiami 112 g/km CO2 a osvedčený 1.4 l štvorvalec  s výkonom 95 koní – a dva turbodiesle 1.3 MultiJet druhej generácie,  s vynikajúcou spotrebou len 4 l/ 100km. Najnovšie ponuku doplní silnejší turbodiesel 1.6 MultiJet s výkonom 105 koní. Momentálne má FIAT v Prievidzi v ponuke FIAT 500L s osvedčeným a spoľahlivým motorom 1.4 v najluxusnejšej výbave Lounge, s cenovým zvýhodnením 2350 € v cene 16280 €. Objednať na predvádzaciu jazdu sa môžete na tel .č. 0911 297 472, e - mailom na jurikova@fiatprievidza.sk, prípadne sa zastavte osobne v predajni FIAT PRIEVIDZA na Nadjazdovej ulici v Prievidzi.

Zaujala vás táto reklama? Chcete reklamu na tomto mieste? Píšte na lucian.rexa@petitpress.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.

Tlačové správy

SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov

Rok 2020 bol pre spravodajstvo SME.sk rekordný z hľadiska viacerých parametrov.