INZERCIA

Trnavská 13 prinesie do mesta letný festival

Tento rok prichystalo Občianske združenie Trnavská 13 pre svojich priaznivcov ďalšiu chuťovku. Tradičný pivno-turistický pochod spojí už 14. – 15. júna s letným festivalom.

TRNAVA. Množstvo známych skupín, súťaž mladých kapiel o cenu Mariána „Makara“ Mrvu a celodenný detský a športový program. Tak bude vyzerať v poradí 16. ročník pivno-turistického pochodu Trnavská 13.

„V piatok a v sobotu (14.-15. júna) budú pre návštevníkov na Slávii vo vrhačskom areáli hrať kapely, akými sú napríklad Polemic, HEX, Smola a Hrušky, Bijouterrier, Bukasový masív a množstvo ďalších. Návštevníci si môžu zaobstarať tričko, sexi tielko, dať si pivo a jedlo, zasúťažiť si a najmä sa poriadne zabaviť,“ hovorí Igor Holéczy z organizačného výboru Trnavská 13.

Piatkové koncerty

V piatok 14.júna sa brány otvoria o 15:00. Mladá kapela The Reflex začne hrať o 15:30 a o 16:15 ju vystrieda Ravenhill. Po nej pôjdu s hodinovým programom trnavskí The Downhill a známe kapely z okolia Vrbovskí víťazi a Slniečko. O 21:00 je naplánovaný koncert obľúbenej kapely Smola a Hrušky a hudobný program v piatok ukončí energický Polemic. Nasledovať bude hodinová diskotéka pod holým nebom s DJ Pally.

Pivo, šport aj hudba

Sobota bude už od 8:00 ráno patriť pivno-turistickému pochodu, ktorého sa vlani zúčastnilo viac ako 3100 turistov. Medzi 8:30 a 13:00 bude na Slávii prebiehať aj súťaž mladých kapiel o cenu nazvanú po známom nedávno zosnulom trnavskom hudobníkovi Mariánovi „Makarovi“ Mrvovi.

Bohatý program je pripravený aj pre rodiny s deťmi. Budú si môcť pozrieť vystúpenie psovodov, predstavenie Cirkus Pepele, odfotiť sa s detskými postavičkami, k dispozícii bude maľovanie na tvár, trampolína a detské súťaže. Detičky sa zábavnou formou naučia nové slovíčka z angličtiny, o 13:00 vystúpi obľúbená Mia Králová, ktorá ponúkne svoj Farbičkový koncert.

Chýbať nebude ani športový program, v sobotu o 10:00 začínajú cvičiteľky ukážky cvičenia na trampolínkach a aerobic pred Pohodou. Pre návštevníkov, ktorí chcú svoje dieťa prihlásiť na šport, sa približne o 11:00 začínajú ukážky športov, ako sú volejbal, futbal, florbal, džudo, hádzaná či softbal.

Sobotné popoludnie bude od 16:00 patriť opäť hudbe, najprv vystúpia The Smiles, po nich výborní Beans & Bullets a Golden Vein. Nasledovať bude tradičný Bukasový Masív, punkový Bijouterrier a zlatý klinec programu HEX. K tomu je pripravené množstvo súťaží a zábavy.

Stanový tábor a wifi

V areáli Slávie bude pre všetkých prichystané wifi pripojenie. K dispozícii je na stiahnutie aj mobilná aplikácia s programom Festivalu Trnavská 13 a popisom zastávok na trase.

Keďže je Trnavská 13 čoraz populárnejšia medzi návštevníkmi z celého Slovenska, ale i Čiech, Slovinska, Veľkej Británie a Francúzska, organizátori pre nich pripravili napríklad stanový tábor v areáli Slávie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rok 2019: Začína sa éra informačného osvietenstva

Technologickí lídri už majú jasno v tom, čo bude vládnuť svetu IT v roku 2019.

Tlačové správy

Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny

Jarné prázdniny sú ideálne na spoločnú dovolenku so zábavou špeciálne pre deti.

Tlačové správy

Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018

13. ročník vyhodnotenia a udeľovania Ceny Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva ABF Slovakia Bakalár 2018

Tlačové správy

Jedli ste už ružovú čokoládu?

Do rodiny horkej, mliečnej a bielej čokolády pribúda po 80 rokoch nový člen