INZERCIA

Kartago do Egypta lieta naďalej. V zime už aj exotické novinky

Zájazdy do Egypta k Červenému moru pokračujú. Okrem nich CK Kartago tours uviedla zimnú ponuku s lákavými exotickými novinkami

Cestovná kancelária Kartago tours od 16. septembra obnovila svoje lety do Egypta, konkrétne letovísk Hurghada a Marsa Alam. Letoviská sú dlhodobými stálicami v ponuke cestovnej kancelárie s bohatou ponukou hotelov, ako aj fakultatívnych výletov. Najbližšie zájazdy do Egypta CK lieta 30. septembra na 8 aj 15 dní, 3. októbra do letoviska Marsa Alam, a následne do Hurghady poletia aj termíny 7. októbra na 8 a 15 dní. Za nimi nasleduje termín 14.10. na 8 a 15 dní a 21.10. už len na 8 dní priamo do Hurghady. Najbližšie termíny sa už objavujú v ponuke super last minute, čo prináša výhodnejšie ceny pre dovolenkárov. Tí do Egypta mieria celoročne, najmä pre dostupnosť výborného počasia, príjemného mora a plného komfortu miestnych hotelov.

Leto na konci, no ruch v letoviskách pokračuje

Napriek tomu, že leto sa chýli ku koncu a stromy sa pripravujú na jeseň, v letoviskách sezóna stále pokračuje. Kartago tours lieta priame lety z Bratislavy na Kapverdské ostrovy ležiace západne od Afriky ešte 30. septembra. Jedna z top destinácií tohto leta, Turecko, môžete navštíviť vo výborných cenách v termínoch od 28. septembra, a potom od 2., 5. alebo 12. októbra. Dovolenkári preferujúci Tunisko môžu letieť v termínoch 27. septembra a 4. októbra z Bratislavy.

Exotické zájazdy už v ponuke

Tradične v období jesene prináša Kartago tours aj ponuku exotických zájazdov. Vo výbere cestovateľských cieľov sa tak objavili destinácie známe z minulého roka. Afriku zastupuje exotická Keňa, ostrov Zanzibar, alebo Kapverdské ostrovy. Pre milovníkov Karibiku sú pripravené zájazdy na Islu Margaritu, Kubu, Dominikánku republiku, alebo do mekky rastafariánov, Jamajky. Náročnejších dovolenkárov môžu osloviť zájazdy a hotely v Spojených Arabských Emirátoch s prevahou ubytovania priamo v Dubaji.

Aj tento rok však nechýbajú novinky. Tie vás zavedú do Slovákmi menej preskúmaného Indického oceánu. Nádherné exotické Maldivské ostrovy, od ostrovov neďaleká Srí Lanka, z minulosti známa aj ako Ceylón, indonézske Bali, alebo Maurícius. Každá z uvedených noviniek má mnoho kúziel, ktoré môžete spoločne s Kartago tours objavovať od decembra 2013. Ďalšou novou destináciou je africký Senegal, krajina ležiaca v zelenej časti západnej Afriky plnej života a nezabudnuteľných safari zážitkov.

Cestovná kancelária je na slovenskom trhu už 20 rokov. Na Slovensku má 16 značkových predajní a viac ako tisíc predajných miest u partnerov. Zákazníci môžu využiť aj objednávku zájazdov cez internet, alebo telefonicky kedykoľvek počas dňa na čísle 02 / 5720 5720. Viac informácií o ponuke je možné získať na stránkach cestovnej kancelárie na www.kartago.sk

490-clanok-tropic-maldives-r360_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.

Tlačové správy

Events in Hotel Devin - Exclusive premises and modern equipment

Hotel Devín is a popular venue for business meetings, family celebrations and informal get-togethers.

Tlačové správy

Projekt Zelené Grunty si získal priazeň Košičanov

Blízkosť prírody a skvelá dostupnosť do mesta je pre mnohých veľkým lákadlom.

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.