INZERCIA

O titul Najlepšie služby bojuje vyše 500 prevádzok!

Hlasujte do konca roka a vyhrajte super ceny. Stačí ísť na www.najlepsiesluzby.sk.

Hlasujte do konca roka a vyhrajte super ceny. Stačí ísť na www.najlepsiesluzby.sk.

Pátranie po najlepších službách sa na Slovensku rozbehlo nad očakávania. Za pár mesiacov pribudlo na portáli www.najlepsiesluzby.sk vyše 500 rôznych prevádzok. Nájdete medzi nimi vašu obľúbenú kaviareň, šikovnú kaderníčku, zručného remeselníka alebo spoľahlivý autoservis? Zapojte sa do hlasovania čo najskôr, rozhodnite o víťazovi a získajte skvelé ceny!

Hviezdna gratulácia a príjemná pochvala

Na jeseň vyniklo bratislavské Vitalcentrum. Ocenenie Najlepšia služba mesiaca v kategórii Krása a wellness odovzdal zástupcom prevádzky osobne Tomáš Maštalír. Výkonná riaditeľka Vitalcentra MUDr. Emília Luknárová sa z hviezdnej gratulácie a ocenenia potešila: „Veľké „ĎAKUJEM“ všetkým, ktorí aj hlasovaním ocenili kvalitu našich služieb. Ceníme si, že O2 aj takýmto spôsobom motivuje a zviditeľňuje malých podnikateľov.“ Manažér prevádzky Filip Luknár k tomu dodal: „Dostali sme možnosť získať okamžitú spätnú väzbu na kvalitu služieb. Je veľmi príjemné byť pochválený ľuďmi, pre ktorých to robíme.“  

Dvojnásobná šanca na výhru

Každý hodnotiteľ má šancu vyhrať od O2 raz mesačne smartfón a najlepšie hodnotená prevádzka zase volania pre všetkých svojich zamestnancov na 3 mesiace zadarmo. Prevádzka, ktorá získa najlepšie hodnotenie na konci roka získa volania s O2 na jeden rok pre všetkých zamestnancov zadarmo.

Finále sa blíži

Hodnotenie na internetovej stránke www.najlepsiesluzby.sk bude možné ešte do konca roka. „Najlepšie služby s nami hľadajú už skoro dve tisícky ľudí. Finále sa síce blíži, ale stále je dosť času na hlasovanie za obľúbené miesta alebo dokonca aj pridať nové prevádzky. Najlepšie služby si predsa zaslúžia, aby o nich bolo poriadne počuť,“  uzavrela hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

www.najlepsiesluzby.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?

Opýtali sme sa na to mám Bekima, Sellasieho a Surovej dcérky.

Tlačové správy

Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?

Mnohými kritikmi je považovaný za najlepšieho slovenského spisovateľa. Rudolf Sloboda by v apríli oslávil 80 rokov.

Tlačové správy

Keď Slováci krotia morský vietor

CrazyFly z Nemšovej je známa značka vo svete kiteboardingu.

Tlačové správy

Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou

Projekt Park pod Kolibou v prémiovej štvrti Bratislavy mení pojem rodinné bývanie.