SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

O titul Najlepšie služby bojuje vyše 500 prevádzok!

Hlasujte do konca roka a vyhrajte super ceny. Stačí ísť na www.najlepsiesluzby.sk.

Hlasujte do konca roka a vyhrajte super ceny. Stačí ísť na www.najlepsiesluzby.sk.

Pátranie po najlepších službách sa na Slovensku rozbehlo nad očakávania. Za pár mesiacov pribudlo na portáli www.najlepsiesluzby.sk vyše 500 rôznych prevádzok. Nájdete medzi nimi vašu obľúbenú kaviareň, šikovnú kaderníčku, zručného remeselníka alebo spoľahlivý autoservis? Zapojte sa do hlasovania čo najskôr, rozhodnite o víťazovi a získajte skvelé ceny!

Hviezdna gratulácia a príjemná pochvala

Na jeseň vyniklo bratislavské Vitalcentrum. Ocenenie Najlepšia služba mesiaca v kategórii Krása a wellness odovzdal zástupcom prevádzky osobne Tomáš Maštalír. Výkonná riaditeľka Vitalcentra MUDr. Emília Luknárová sa z hviezdnej gratulácie a ocenenia potešila: „Veľké „ĎAKUJEM“ všetkým, ktorí aj hlasovaním ocenili kvalitu našich služieb. Ceníme si, že O2 aj takýmto spôsobom motivuje a zviditeľňuje malých podnikateľov.“ Manažér prevádzky Filip Luknár k tomu dodal: „Dostali sme možnosť získať okamžitú spätnú väzbu na kvalitu služieb. Je veľmi príjemné byť pochválený ľuďmi, pre ktorých to robíme.“  

Dvojnásobná šanca na výhru

Každý hodnotiteľ má šancu vyhrať od O2 raz mesačne smartfón a najlepšie hodnotená prevádzka zase volania pre všetkých svojich zamestnancov na 3 mesiace zadarmo. Prevádzka, ktorá získa najlepšie hodnotenie na konci roka získa volania s O2 na jeden rok pre všetkých zamestnancov zadarmo.

Finále sa blíži

Hodnotenie na internetovej stránke www.najlepsiesluzby.sk bude možné ešte do konca roka. „Najlepšie služby s nami hľadajú už skoro dve tisícky ľudí. Finále sa síce blíži, ale stále je dosť času na hlasovanie za obľúbené miesta alebo dokonca aj pridať nové prevádzky. Najlepšie služby si predsa zaslúžia, aby o nich bolo poriadne počuť,“  uzavrela hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

www.najlepsiesluzby.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro

Náklady bude už čoskoro možné rozúčtovať aj pomocou aplikácií ako Messenger či WhatsApp.

Tlačové správy

Zelená Bratislava

Vyvetrajte si hlavu v jednom z najzelenších hlavných miest na svete.

Tlačové správy

Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Tím FortiGuard Labs zaznamenal značný nárast bezpečnostných hrozieb počas pandémie.