INZERCIA

Najnovšie hračky pre dospelých. Ako nám vedia uľahčiť život?

Moderné technológie pre pohodlný život sa prepájajú navzájom. Spolu potom dokážu veľké divy.

Moderné technológie pre pohodlný život sa prepájajú navzájom. Spolu potom dokážu veľké divy.  

Smartfón Samsung GALAXY Note 3 a s ním spárovateľné inteligentné hodinky GALAXY Gear sú čerstvou jesennou novinkou. Rytmus, Fero Mikloško, Zdenka Predná, Monika Hilmerová a Jaro Bekr dostali možnosť obe mobilné zariadenia vyskúšať. Dozvedeli sme sa, aké sú ich prvé dojmy.

„Keďže ja som predtým používal inú značku a voči iným značkám som pristupoval s predsudkami, tak ma toto totálne prekvapilo,“ povedal raper Rytmus hneď v úvode. Naopak, manželia Jaro a Monika konštatujú: „Obaja už dlho používame Samsung a vystriedali sme ich veľa“.

Čo všetko dokážu

Prepojenie špičkového smartfónu a hodiniek spoločne so zväčšovaním displeja prináša množstvo nových funkcií. „Krásne sa dá z neho čítať. Je síce väčší, ale výborne vyvážený. Môžem sa z neho učiť scenáre, písať do nich poznámky, prípadne si nahrať text a učiť sa z nahrávky. Notebook už používam málo, takmer všetko si riešim cez mobil a strašne mi to vyhovuje,“ pochvaľuje si Monika a dodáva: „Na obrazovku si môžeš kresliť a písať poznámky. To sa hodí hlavne, keď telefonujem a potrebujem si niečo rýchlo zapísať. Rukou napísaný kontakt dokonca dokáže uložiť priamo do adresára.“ 13-megapixelový fotoaparát s 360° režimom ocenil Jaro: „Je to jednoduché, presne ťa to naviguje, kde to máš cvaknúť. Vytvoríš tak ako keby 3D priestor a vieš sa v tom hýbať.“ Rytmusa zasa „odpálila“ funkcia S Beam na zdieľanie údajov. Cez inteligentné hodinky sa dá telefonovať, upozorňujú vibrovaním, majú kameru a krokomer. „S hodinkami viem prijať hovor, je to super vec. Nahrávam si na ne aj melódie, ktoré ma počas jazdy napadnú a zvyknem si s nimi fotiť veci, keď ma v obchode niečo zaujme,“ vraví Zdenka. 

Dizajn

Funkcionalita je úzko spätá aj s dizajnom. V tomto prípade ho možno hodnotiť ako naozaj vydarený a funkčný. Najviac ho ocenil módny návrhár Fero Mikloško:  „Nový Samsung pôsobí elegantne. Užívateľ si môže vytvoriť svoje pozadie sám. Úžasné je, že to dokážu aj hodinky. Grafickou úpravou priamo na ciferníku vykúzlim dokonalý módny doplnok.“

11-r231_res.jpg

© Martin Žilka / PhotoMartini

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!

Poslanec mesta M. Borguľa je pripravený platiť proti nim právnikov.

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 7. vydanie.

Tlačové správy

Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk

Nová, rýchlejšia a prehľadnejšia.

Tlačové správy

Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc

Využite voľno počas Veľkej noci a spoznávajte zaujímavé miesta po celom svete.