INZERCIA

Najnovšie hračky pre dospelých. Ako nám vedia uľahčiť život?

Moderné technológie pre pohodlný život sa prepájajú navzájom. Spolu potom dokážu veľké divy.

Moderné technológie pre pohodlný život sa prepájajú navzájom. Spolu potom dokážu veľké divy.  

Smartfón Samsung GALAXY Note 3 a s ním spárovateľné inteligentné hodinky GALAXY Gear sú čerstvou jesennou novinkou. Rytmus, Fero Mikloško, Zdenka Predná, Monika Hilmerová a Jaro Bekr dostali možnosť obe mobilné zariadenia vyskúšať. Dozvedeli sme sa, aké sú ich prvé dojmy.

„Keďže ja som predtým používal inú značku a voči iným značkám som pristupoval s predsudkami, tak ma toto totálne prekvapilo,“ povedal raper Rytmus hneď v úvode. Naopak, manželia Jaro a Monika konštatujú: „Obaja už dlho používame Samsung a vystriedali sme ich veľa“.

Čo všetko dokážu

Prepojenie špičkového smartfónu a hodiniek spoločne so zväčšovaním displeja prináša množstvo nových funkcií. „Krásne sa dá z neho čítať. Je síce väčší, ale výborne vyvážený. Môžem sa z neho učiť scenáre, písať do nich poznámky, prípadne si nahrať text a učiť sa z nahrávky. Notebook už používam málo, takmer všetko si riešim cez mobil a strašne mi to vyhovuje,“ pochvaľuje si Monika a dodáva: „Na obrazovku si môžeš kresliť a písať poznámky. To sa hodí hlavne, keď telefonujem a potrebujem si niečo rýchlo zapísať. Rukou napísaný kontakt dokonca dokáže uložiť priamo do adresára.“ 13-megapixelový fotoaparát s 360° režimom ocenil Jaro: „Je to jednoduché, presne ťa to naviguje, kde to máš cvaknúť. Vytvoríš tak ako keby 3D priestor a vieš sa v tom hýbať.“ Rytmusa zasa „odpálila“ funkcia S Beam na zdieľanie údajov. Cez inteligentné hodinky sa dá telefonovať, upozorňujú vibrovaním, majú kameru a krokomer. „S hodinkami viem prijať hovor, je to super vec. Nahrávam si na ne aj melódie, ktoré ma počas jazdy napadnú a zvyknem si s nimi fotiť veci, keď ma v obchode niečo zaujme,“ vraví Zdenka. 

Dizajn

Funkcionalita je úzko spätá aj s dizajnom. V tomto prípade ho možno hodnotiť ako naozaj vydarený a funkčný. Najviac ho ocenil módny návrhár Fero Mikloško:  „Nový Samsung pôsobí elegantne. Užívateľ si môže vytvoriť svoje pozadie sám. Úžasné je, že to dokážu aj hodinky. Grafickou úpravou priamo na ciferníku vykúzlim dokonalý módny doplnok.“

11-r231_res.jpg

© Martin Žilka / PhotoMartini

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Máte už program pre deti na túto sobotu?

Novootvorený farmársky Trch. – Chutný trh v Slnečnice Markete bude už túto sobotu 26. mája oslavovať so všetkými deťmi.

Tlačové správy

TOP trendy 2018 v alternatívnych prístupoch ku zdraviu

Počuli ste už napríklad o digitálnej detoxikácii alebo e-Terapii? Prečítajte si o nových alternatívnych prístupoch ku zdraviu.

Tlačové správy

Biznis úver: Lepší tím, stroje, či menej stresu s faktúrami

Pozrite sa, kedy sa oplatí na rozvoj firmy využiť peniaze od banky.

Tlačové správy

Síce malí, no výnimoční regionálni dodávatelia. Poznáte ich?

Týmto menším regionálnym dodávateľom sa podarilo zaujať nielen svoje okolie, ale aj Kaufland. Určite si ich obľúbite aj vy.