SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Štúdio štíhlej línie REDUKCIA z Vás spraví nového človeka

Chcete byť krásne, štíhle a zdravé? Potrebujete spevniť svaly a vyformovať postavu? Chcete zlepšiť svoj metabolizmus a vyhnúť sa jojo efektu? V štúdiu štíhlej línie REDUKCIA nájdete podporu.

RIMAVSKÁ SOBOTA. Štúdio štíhlej línie REDUKCIA oslavuje tretie výročie svojho založenia. Majiteľka Angelika Lauro od roku 2010 úspešne radí svojim klientom ohľadne krásy a zdravia, zostavuje cvičebný plán správnou kombináciou potravín upravuje spomalený metabolizmus a ponúka tiež skrášľovacie procedúry. V ponuke je ošetrenie tváre kyselinou hyalurónovou, omladenie pleti kolagénom, ultrazvuk a rádiofrekvencia, neinvazívna mezoterapia aj liečba akné a celulitídy.

Regeneračno-rekondičný program zameraný na starostlivosť o postavu a dosiahnutie a udržanie štíhlej línie, pôvodom zo Švajčiarska, sa uplatňuje v štúdiu REDUKCIA. Metóda je v praxi už viac ako 40 rokov, pričom cviky sú vyvinuté v spolupráci s lekármi a kombinujú kalanetiku, pilates a rehabilitačné liečebné cvičenia.

„Našimi klientmi sú ženy aj muži, ktorí síce ovládajú zásady zdravej výživy, ale u nás ich naučíme, ako v praxi dodržiavať všetky pravidlá tak, aby si udržali postavu, po akej túžia. Nezdravé stravovanie, nesprávne poradie konzumovaných potravín, nedostatok vlákniny v strave, nedostatok pohybu, ale aj zdravotné problémy spôsobujú spomalenie metabolizmu a nadváhu. V štúdiu zostavíme každému klientovi cvičebný plán na mieru v závislosti od postavy a zdravotného stavu. Tiež zostavíme jedálny lístok podľa glykemického indexu potravín. U našich klientov sledujeme redukciu váhy, krvný tlak pred aj po cvičení, zaujíma nás tiež, aké lieky človek užíva a ako sa stravuje. Pri dodržaní všetkých zásad, ktoré spočívajú v úprave stravy a cvičení, garantujeme úbytok 4-6 kilogramov za 8-9 týždňov bez dostavenia sa jojo efektu a hladovania,“ hovorí Angelika Lauro.

Srdcom celého salónu je ozónová kabína. Metóda využíva regeneračný účinok ozónu vo forme kyslíkovo-ozónového vzdušného kúpeľa. Pobyt v nej odbúrava z človeka stres, posilňuje imunitný systém a pripraví telo na cvičenie.

Ďalším krokom sú samostatné cvičenia na mechanoterapeutických lôžkach. Najčastejšími klientkami sú ženy od 20 do 35 rokov a ženy po menopauze. Cvičenie prebieha vo vyhrievaných lôžkach pod odborným dohľadom a zabezpečí nielen úbytok váhy, ale  tiež spevňuje svalstvo, formuje postavu a zlepšuje kondíciu.

Poznáte technológiu IPL, ktorú vám tiež štúdio ponúka?

Pri technológii intenzívneho pulzného svetla (IPL) sa na chĺpky aplikujú jemné svetelné výboje. Svetlo je absorbované melanínom v chĺpku, ktorý ho privedie až ku korienku. Svetelná energia spôsobí, že chĺpok prejde do fázy zastaveného rastu. Po čase chĺpok vypadne a jeho opätovný rast sa spomalí. Pre dosiahnutie trvalého odstránenia chĺpkov sú potrebné opakovania, ktorých počet závisí od farby a hrúbky chĺpku a farby pokožky. Epilácia týmto spôsobom je možná na takmer všetkých partiách tela s výnimkou okolia štítnej žľazy. Vzhľadom na to, že po procedúre je zakázané opaľovanie na slnku aj v soláriu, ideálnym časom na jej zahájenie sú zimné mesiace.

V  štúdiu REDUKCIA sú všetky procedúry za bezkonkurenčné ceny. Využite naše akcie a obdarujte svojich blízkych aj priateľov darčekovými kupónmi určenými pre všetky vekové aj váhové kategórie.

 

REDUKCIA s. r. o. - štúdio štíhlej línie

M. Tompu 611/3

Rimavská Sobota

tel: 0904 570 740

e-mail: info@redukcia.eu

www.redukcia.eu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu