INZERCIA

Máte problémy s vodou, plynom, elektrikou či kanalizáciou?

Riešenie nájdete na jednom mieste. Odborníkov na všetky vodoinštalatérske, údržbárske, kúrenárske, elektroinštalačné či plynárenské práce nájdete na Okresnom stavebnom bytovom družstve v Rim. Sobote.

Prasknuté potrubie, nefunkčný radiátor, pokazená vodovodná batéria, upchatá kanalizácia. Koľkí z nás už museli riešiť podobné problémy v našich bytoch, bytovkách, rodinných domoch a netušili, na koho sa skôr obrátiť. Málokto vie, že odborníkov na akékoľvek vodoinštalatérske, údržbárske, kúrenárske, elektroinštalačné či plynárenské práce nájde na Okresnom stavebnom bytovom družstve (OSBD) v Rimavskej Sobote. A vôbec nezáleží na tom, že bytovka, v ktorej bývate, má iného správcu alebo že potrebujete pomoc k rodinnému domu.

“Mnohokrát sa stretávame s tým, že ľudia potrebujú doma čosi opraviť, nainštalovať, vykonať revíziu, odstrániť závadu – od drobných prác ako výmena vodovodnej batérie až po čistenie upchatej kanalizácie. Pritom nevedia, že Okresné stavebné bytové družstvo im môže pomôcť celkom oficiálne. Služby, ktoré ponúkame, môže využiť široká verejnosť, nielen bytovky v našej správe,” vysvetľuje Gabriel Kalina z technického úseku bytového družstva a dodáva, že vďaka početnému tímu odborných a vyškolených pracovníkov riešia všetky vzniknuté situácie rýchlo a kvalitne, aj so zárukou.

Ako spomenul, využívajú modernú techniku a tak napríklad pri problémoch s kanalizáciou dokážu ľuďom ušetriť množstvo času a námahy – vďaka kamerovému monitoringu. Funguje to jednoducho,  do potrubia vložia kameru a za krátky čas presne zistia, na ktorom úseku je kanalizácia upchatá či poškodená. Odstránenie závady je potom oveľa jednoduchšie.

Okrem bežných situácií, ktoré nám môžu znepríjemniť bývanie, majú v OSBD ako jedni z mála v regióne aj certifikát na prácu s azbestom. Mnohým ľuďom „azbestové“ dedičstvo z minulosti spôsobuje vrásky na tvári. V OSBD však zabezpečujú bezpečnú demontáž a likvidáciu starých azbestových striech, potrubí či obložení, ktorá podlieha prísnej legislatíve.

Ak vám doma praskne potrubie, zlyhá voda, elektrika či plyn, zákony schválnosti sa neraz  postarajú o to, že sa to stane neskoro večer alebo v noci. Ani vtedy nie je nemožné zohnať pomoc. Vďaka havarijnej službe, ktorú si u OSBD môže ktorákoľvek bytovka zazmluvniť na celý rok…keby niečo.

Okresné stavebné bytové družstvo Rimavská Sobota

ponúka  vodoinštalatérske, kúrenárske, elektroinštalačné aj plynárenské práce a tiež práce s materiálmi, ktoré obsahujú azbest.

Vykonávame napríklad

  • revízie elektrických rozvodov, výťahov a plynu
  • čistenie a pretláčanie upchatých kanalizačných rozvodov
  • kamerový monitoring kanalizačných rozvodov (výsledky aj na CD)
  • výmenu starých potrubí, opravu sifónov
  • preplachovanie, čistenie, výmenu kanalizačných rozvodov
  • rekonštrukcie, generálne opravy výťahov
  • výmenu a montáž bytových vodomerov a meračov tepla
  • výmenu a opravu radiátorov
  • a mnohé ďalšie údržbárske služby.


Kontaktná osoba: Gabriel Kalina: 0905 549 795, 047 56 034 22, Ing. Ľuboš  Pánis 0905 549 794

Okresné stavebné bytové družstvo nájdete na Okružnej ulici v Rimavskej Sobote aj na www.osbdrs.sk.

Služby Okresného stavebného bytového družstva môžu využiť nielen obyvatelia Rimavskej Soboty a okresu, ale aj obyvatelia ktorýchkoľvek iných miest a obcí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK

V hre je preukaz MAXI KLASIK a prestíž!

Dizajn exteriéru nových jednotiek môžu navrhnúť samotní cestujúci (vizualizácia).
Tlačové správy

Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci

Využívate veľkonočné voľné dni na cestovanie? Tieto destinácie sú práve v kurze.

Tlačové správy

Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky

Kde sa dvaja bijú, tablet víťazí.

Tlačové správy

Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Dotykový displej, GPS, radary a řada funkcí - jak dopadne autokamera Mio MiVue 785 Touch s nekompromisním testem youtubera JeezyJ?

Test youtubera JeezyJ autokamerky MiVue 785 Touch