INZERCIA

Logistika s ambíciou narásť na 1,2 miliardy Eur pre región CIS

Je treba predvídať ambiciózne plány rozvoja klientov výrobnej sféry

Predvídať ambiciózne plány rozvoja klientov výrobnej sféry či potreby všetkých odvetví priemyselnej logistiky v medzinárodnom meradle a ambície narásť len na trhu krajín Spoločenstva nezávislých štátov do roku 2020 na 1,2 miliardy Eur!

Pre logistického poskytovateľa s najväčšou privátnou prepravnou sieťou v Európe a ťažiskom v hlavných industriálnych oblastiach so silným potenciálom rastu, akým je Rusko a krajiny Spoločenstva nezávislých krajín, je zrejmá jeho pripravenosť na budúce výzvy.

Schopnosť čo najefektívnejšie reagovať na požiadavky klientov výrobnej sféry či potreby všetkých odvetví priemyselnej logistiky je kľúčovou víziou spoločnosti GEFCO, ktorá už desaťročia rozvíja svoju odbornú znalosť v rôznorodých sektoroch priemyslu, napr. elektrotechnický, FMCG, farmaceutický, stavebný či automobilový, vďaka čomu sa mu darí pokryť všetky aspekty zásobovacieho reťazca a distribučnej logistiky.

GEFCO otvára brány do Ruska a krajín Spoločenstva nezávislých krajín

Stratégia dynamického medzinárodného rozvoja sa stáva realitou vďaka nedávnej integrácii GEFCO s Ruskými železnicami (RZD). Tento dôležitý míľnik otvára pre GEFCO nové horizonty a vytvára významné príležitosti rastu v Rusku a v regióne Spoločenstva nezávislých štátov.

„Naše prepravné riešenia hlavne na Rusko, Kazachstan, Bielorusko a Ukrajinu, sa výborne dopĺňajú s prepravnými kapacitami RZD a práve to nás odlišuje od konkurencie. Zákazníkom sme schopní ponúknuť komplexné logistické riešenia šité na mieru s vysokou pridanou hodnotou a zabezpečiť prepravu tovaru vrátane zbernej služby, železničnej a intermodálnej prepravy za zvýhodnených cenových podmienok. Ako člen skupiny RZD máme k dispozícii železničnú sieť, ktorá nielenže poskytuje možnosť rozvoja nových obchodných príležitostí v Rusku a okolitých krajinách, ale zároveň otvára aj dvere do Ázie. Zákazníci určite ocenia flexibilné tarify na železničnú prepravu a tiež aj poradenstvo na podporu ich rozvoja v tomto regióne,“ uviedol Tomáš Horváth, Obchodný a marketingový manažér GEFCO Slovakia.

Komplexné riešenia dodávateľského reťazca pre medzinárodných výrobcov 

GEFCO Slovakia už momentálne spolupracuje s klientmi z oblasti nábytkárskeho, automobilového, farmaceutického, rýchloobrátkového tovaru a kozmetiky, stavebného  a chemického priemyslu, kde napĺňa všetky potreby zákazníkov v rámci zásobovacieho reťazca. Za zmienku stojí, že GEFCO Slovakia sa vďaka výhodnej geografickej polohe stalo významným medzinárodným hubom zbernej služby pre všetky zásielky smerujúce na Bielorusko.

Riešenia optimalizácie colných a daňových formalít šité na mieru

GEFCO má dlhodobé odborné skúsenosti vo všetkých oblastiach colného inžinierstva – riadenia colných a daňových postupov. Zabezpečuje všetky formality, napr. colné konanie, daňové výkazy, povoľovacie konanie a iné. Vhodným výberom colných režimov optimalizuje náklady (clá, dane a súvisiace poplatky), taktiež vďaka spolupráci s RZD získava priame informácie o zmenách v legislatíve.

V oblasti daňového zastúpenia GEFCO zabezpečuje všetky požiadavky spojené s daňovými priznaniami zákazníka v oblasti DPH, a to najmä v krajinách, kde zákazníci nemajú obchodné miesta a kde ich aktivity podliehajú DPH. 

www.gefco.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.