SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Kde v Petržalke sa býva na svetovej úrovni?

Atmosféra pulzujúceho centra, ktorú ponúka bratislavská Vienna Gate, prilákala na jedno miesto nadšencov originálneho ...

Atmosféra pulzujúceho centra, ktorú ponúka bratislavská Vienna Gate, prilákala na jedno miesto nadšencov originálneho bývania, podnikateľov, fanúšikov zdravého životného štýlu, lekárov, kávičkárov. Každému poskytla Vienna Gate niečo iné. Či už hľadali zaujímavý byt, veľké fitnescentrum alebo obvodného lekára. Lenže aké je tu teda bývanie? Vraj len opis nestačí.

Vidieť. Zažiť. A už neodísť

Mať možnosti celého mesta v jednej budove, tomu už sa hovorí pohodlie. Návštevníkovi obchodnej galérie je okamžite jasné, aké výhody taký obyvateľ má. Čo však nevie, to sú dôvody, prečo sa pri zmienke o bývaní vo Vienna Gate skloňujú slová ako výnimočné a originálne. Nuž, každý obyvateľ má svoje dôvody. Každý byt je iný, každému na mieru podľa jeho chuti. A každý z nás ju má predsa inú, teda také by malo byť aj naše bývanie – iné a podľa nás. Realizovať si byt podľa vlastnej fantázie je kráľovský pocit. Je to však až druhý krok, ktorému predchádza prvé zoznámenie s bývaním počas obhliadky. A o tom sa v prípade tejto rezidencie hovorí často. O okamihu, keď sa otvoria dvere úplne nového bytu, vkročíme a uvidíme Bratislavu inak než kedykoľvek predtým. Keď si uvedomíme, že nie sme len na pár hodín v rooftop bare, ale v byte, ktorý môže byť naším vlastným domovom. Na chvíľu sme zbavení slov a na tvári sa nám objaví zasnený úsmev. Presne tu si totiž vieme predstaviť svoju budúcnosť. S takým výhľadom to musí byť jednoduché.

vienna gate

Overené: láska na prvý pohľad existuje

Minimálne, pokiaľ ide o bývanie. Potvrdili nám to mnohí obyvatelia Vienna Gate. Práve spomínaný výhľad jedným z nich. Chápeme, ponoriť sa večer do sedačky a sledovať ničím nerušený veľkolepý výhľad na pulzujúce mesto s dominantou Bratislavského hradu má neopakovateľné čaro. Pre iných je dôvodom lásky na prvý pohľad práve pocit voľnosti, a slobody, ktoré toto bývanie poskytuje. Veľkolepé priestory ešte zvýrazňujú veľké francúzske okná siahajúce od podlahy až po strop. Mnoho tunajších pomenovalo za hlavný rozhodujúci dôvod práve možnosť vytvoriť si bývanie, aké nemá nik iný. Každý byt je originál, ktorého rozdelenie na jednotlivé miestnosti určuje nie architekt, ale samotný majiteľ bytu. A tak aj dva byty pod sebou s rovnakou výmerou môžu vyzerať celkom odlišne. Poznáte niekoho, kto býva vo Vienna Gate? Schválne, choďte k nemu na návštevu.

vienna gate

Brána do mesta, ktorá sa vydarila

Tak by sme mohli do jednej vety zhrnúť obraz rezidenčného projektu Vienna Gate. Miesto zaujímavé nielen architektúrou, ale nepochybne aj polohou v rámci Bratislavy. Lokalita, kde je bratislavská hrádza a petržalské korzo ako na dlani. Dostupnosť historického centra autom za 10 minút. A ak sa neponáhľate, možná je aj pekná prechádzka do mesta. Obchodná galéria dnes pulzuje životom, napriek tomu život tu poskytuje súkromie a intimitu, akú si človek želá. Ak máte chuť, nákupy, cvičenie vo fitnescentre, masáž či rannú kávu v kaviarni zvládnete pohodlne  – s miernym zveličením – v teplákoch a v papučiach. Miesto, kde môže byť človek obklopený ľuďmi, no byť aj sám. Bez zvedavých pohľadov susedov, bez zvedavcov všade okolo, ktorým by bolo treba čeliť. Toto imidžové mestské bývanie v duchu najlepších stavieb centier svetových veľkomiest, s maximálnym komfortom bývania a s nadštandardným servisom je veľkým lákadlom. Jednoducho Vienna Gate patrí k úspešným rezidenčným projektom.

vienna gate

Atmosféra bývania na svetovej úrovni osloví aj vás

Spomínané zaľúbenie na prvý pohľad zafungovalo v prípade bytov a apartmánov Vienna Gate už nespočetnekrát. Vienna Gate dáva totiž presne ten pocit, že vám mesto leží pri nohách, že váš život je výnimočný, že si zaslúžite niečo extra. No Vienna Gate neustále prekvapuje a noví obyvatelia prichádzajú vždy s novými a novými dôvodmi, prečo na toto bývanie nedajú dopustiť. V súčasnosti je zopár bytov ešte voľných. Ak ste zvedaví, skúste vojsť do jedného z nich, poobzerať sa okolo seba a možno aj vy prídete s ďalším novým dôvodom. Bývanie vo Vienna Gate teraz k všetkým výhodám pridáva ešte jednu: atraktívne ceny v časovo obmedzenej akcii do 30. 5. 2014.

Viac informácií na www.vienna-gate.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 14m

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 14m

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 14m
SkryťZatvoriť reklamu