INZERCIA

Ušetriť na plyne a na elektrine je cieľom každého zákazníka

Viesť tímy obchodníkov, ktorí sa starajú o najväčších odberateľov elektriny a plynu je náročná úloha.

Viesť tímy obchodníkov, ktorí sa starajú o najväčších odberateľov elektriny a plynu na Slovensku je náročná úloha. Ing. Nikoleta Krecháčová, vedúca úseku korporátneho predaja v ZSE, to zvláda s prehľadom a s úsmevom na tvári. Prezradila nám, čo je najväčšou konkurenčnou výhodou spoločnosti, kde pracuje už štvrtý rok.

smeclanok490x300-r448_res.jpg

Patríte stále medzi najväčších dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. V čom je vaša výhoda?

Darí sa nám nielen vďaka výhodnej elektrine a plynu, ale rovnako dôležitý je aj náš individuálny prístup. Naším zámerom je mať odborníkov na každý typ podnikania, aby sme zákazníkom rozumeli a vedeli tak flexibilne riešiť ich každodenné požiadavky. Zákazníci z rôznych oblastí podnikania majú odlišné potreby, ktorým sa snažíme maximálne vyhovieť. Prispôsobujeme tomu aj interné procesy a rozširujeme portfólio služieb.

O akých službách je konkrétne reč?

Uvedomujeme si, že snahou každého zákazníka je znižovanie nákladov na energie, a preto prinášame individuálne produkty v rámci oboch komodít. Ako dodávateľ plynu ponúkame aj zľavu 30 % na revíziu plynových zariadení, ktorá je pre firmy povinná zo zákona. Okrem toho poskytujeme aj energetický certifikát za bezkonkurenčnú trhovú cenu a energetický audit. O veľkých firemných zákazníkov sa starajú Key Account Manageri a Account Manageri, ktorí zabezpečujú každodenný servis. Som si istá, že aj to je jeden z dôvodov, prečo sa  k nám zákazníci vracajú.

V dnešnej dobe však nestačí „len“ reagovať na potreby trhu, ktorým hýbu najmä inovácie. Ako pristupujete k tejto otázke?

Ako prvý dodávateľ energií sme začali ponúkať e-faktúru. Od januára tohto roku  sme redizajnovali papierovú faktúru. Pripravujeme aj viaceré aplikácie, ktoré pomôžu zákazníkom riešiť požiadavky súvisiace s dodávkou elektriny a plynu alebo s bežnou administratívou. Zmenami prechádza aj portál ElektroWeb s cieľom zabezpečiť väčšiu prehľadnosť a interaktivitu. Súčasťou nášho inovatívneho prístupu je aj rozvoj infraštruktúry pre elektromobily. V spolupráci s našimi zákazníkmi sa nám úspešne darí rozširovať sieť nabíjacích staníc.

ZSE sa už roky stará o podporu regiónu aj mimo západoslovenského územia.

Áno, vďaka Nadačnému fondu ZSE Živá energia sme doteraz pomohli viac ako 60 projektom v rámci celého Slovenska v celkovej hodnote 300 000 eur. Spomeniem napríklad solárne laboratórium v Krajskej hvezdárni a v planetáriu Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom, vybavenie divadelného štúdia Stanice Záriečie v Žiline sprchami a toaletami so solárnym ohrevom vody, nainštalovanie úsporného osvetlenia v požiarom zničenom kaštieli v Krásnej Hôrke a v kaštieli Betliar či optimalizáciu verejného osvetlenia v záujme zníženia energetickej náročnosti a nákladov na jeho prevádzku v obci Háj, okres Košice.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov

NBS vydala nariadenie, ktoré upravuje poskytovanie hypoték nad 90 % a 80 % hodnoty zabezpečenia. Platiť začína 1. 7. 2018.

Tlačové správy

Všetko, čo rodiny milujú

Ponuka rodinných dovoleniek v Burgenlande

Tlačové správy

Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek

Vláda chce od ľudí zinkasovať 60 miliónov navyše.

Tlačové správy

Bratislava má najmodernejšiu linku na triedenie surovín

V Bratislave včera predstavili novú automatizovanú separačnú linku, ktorá využíva celosvetovo najvyspelejšie technológie.