SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Pozývame vás na Dni otvorených dverí do Slnečníc

Áno, už ste počuli, že Slnečnice sú najoceňovanejšia stavba minulého roka na Slovensku.

Áno, už ste počuli, že Slnečnice sú najoceňovanejšia stavba minulého roka na Slovensku. Kdesi písali, že tamojší obyvatelia si v Slnečniciach spokojne nažívajú. Lenže neuveríte, kým sa nepresvedčíte na vlastné oči. Tak príďte a zoberte so sebou aj svoju rodinu. Slnečnice vás čakajú 22. – 24. mája, denne od 10.00 do 19.00 hod

slnečnice

Pripravte sa na pekne strávený deň

Posledný májový víkend máte jedinečnú príležitosť pozrieť si, ako sa žije v Slnečniciach. Na vlastnej koži môžete skúsiť, že z centra mesta ste tu za pár minút. Môžete sa poobzerať po okolí, vdychovať vôňu neďalekého lužného lesa. Zastaviť sa na každom mieste, kde by ste si vedeli predstaviť, že sa hrajú vaše deti, že vidíte balkón svojho bytu, kde pestujete bylinky a v lete relaxujete aj s partnerom. Alebo že tí ľudia okolo vás môžu byť onedlho vašimi susedmi. Určite sa však budete chcieť pozrieť aj dovnútra a dozvedieť sa čo najviac – ako vyzerá vzorový dom, ako by nakoniec mohol vyzerať váš byt v práve realizovanej 2. etape Slnečníc, či si len overiť, aký byt by bol pre vás najvhodnejší. Vyzbrojení informačnými materiálmi sa budete môcť spýtať odborníkov zo strany developéra na všetko, čo vás o bývaní v Slnečniciach zaujíma – od termínu dokončenia stavby, rezervácie bytov, architektonických riešení cez detaily výstavby a použitých materiálov až po možnosti financovania a detaily inovatívneho konceptu bývania SMART LIVING. Jednoducho uspokojíte svoju zvedavosť a získate všetky potrebné informácie, ale najmä pocit zo života v Slnečniciach tak, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť. A zatiaľ čo si vy budete prezerať prezentácie bytov, vaše deti sa môžu zabávať v pripravenom detskom kútiku so skákacím hradom a hrať sa tu dosýta. A  ani neodídu bez malého darčeka. Deň v Slnečniciach si naozaj budete môcť užiť.

slnečnice

Dôvody, prečo by ste nemali túto šancu premeškať

Už 1. etapa Slnečníc potvrdila, že ide o úspešný rezidenčný projekt, aký v Bratislave nemá obdobu. V Slnečniciach sa spájajú výhody atraktívnej lokality Bratislavy s premysleným architektonickým riešením a cenovou dostupnosťou. Do detailov premyslená architektúra s prvkami využívajúcimi prírodné materiály, nízkopodlažné budovy a riešenie spoločných verejných priestorov spôsobili, že rezidenčný projekt Slnečnice získal uznanie v očiach odborníkov, ale aj širokej verejnosti. A obe skupiny sa zhodujú v jednom názore – Slnečnice priniesli do Bratislavy bývanie na naozaj svetovej úrovni, akú sme doteraz obdivovali počas návštev vo vyspelých európskych mestách. Pri predaji 2. etapy Slnečníc vstúpil do hry ďalší fenomén – inovatívny koncept bývania a financovania SMART LIVING. Tento koncept priniesol developér Slnečníc v spolupráci s Tatra bankou ako prvý na Slovensku. Bývanie v Slnečniciach sa tak stalo dostupnejšie ako kedykoľvek predtým. Nečudo, že Slnečnice priťahujú mladých, rodiny s deťmi, ale aj tých, čo kúpu bytu berú ako vhodnú investíciu do budúcnosti. Konečne, veď sa presvedčte sami.

slnečnice

Viac informácií o projekte na www.slnecnice.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


1 h

Pomáhať dobrej veci prináša svoje ovocie a niekedy aj tekuté zlato!


5 h

Niektorí sa možno nevedia vzdať milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania môžeme veľa ovplyvniť.


5 h
Skryť Zatvoriť reklamu