INZERCIA

Online nákupy cez mobil sú zložité. Pomôcť biznisu má VIAMO

Zjednodušte platby svojim zákazníkom. Umožnite im zaplatiť za váš tovar alebo služby priamo z mobilného telefónu.

Zjednodušte platby svojim zákazníkom. Umožnite im zaplatiť za váš tovar alebo služby priamo z mobilného telefónu.

Takmer polovica nedokončených nákupov na mobilnom telefóne je zapríčinená náročným procesom pri platbe. Túto negatívnu štatistiku by mala zmeniť služba VIAMO, ktorá má na to všetky predpoklady. Vďaka nej bude zákazníkom odteraz stačiť k dokončeniu platby len mobil.

Možnosti platby u obchodníka:

Oslovte atraktívnu skupinu používateľov

Momentálne využíva službu VIAMO viac ako 72 tisíc platiteľov. A každý týždeň pribudne približne 700 nových používateľov. Sú to klienti bánk, pre ktorých je jednoduchšie a rýchlejšie poslať peniaze na mobilné číslo ako manipulovať s hotovosťou či zadávať prevodný príkaz v internet bankingu. Podľa údajov Tatra banky by službu VIAMO odporučilo svojim známym až 80 % jej používateľov. Tento výsledok potvrdzujú aj hodnotenia v aplikačných marketoch a ocenenia v prestížnych lokálnych súťažiach, ako sú Apps RULEZZ 2014 či Ideas of the Year 2014.

Doteraz sa cez VIAMO mohli používatelia vyrovnať len so svojimi známymi, kolegami či priateľmi. Nezáležalo pritom, v ktorej slovenskej banke majú účet. Od októbra 2014 sa zapojili do služby VIAMO aj obchodníci. Aký je potenciál služby VIAMO pre ich biznis? Tatra banka zrealizovala prieskum a pýtala sa používateľov aplikácie Tatra banka VIAMO: Keby bolo možné cez VIAMO kúpiť si vstupenky do kina, na koncert alebo lístky na vlak, prípadne urobiť rôzne iné podobné platby, využili by ste takúto možnosť? Viac ako 80 % používateľov zareagovalo pozitívne.

Zvyšovanie konverzií z mobilných nákupov

Prenikanie inteligentných telefónov medzi spotrebiteľov prinieslo nový fenomén v oblasti online nakupovania - mobilné nákupy. Deklarovaný záujem platiteľov však doposiaľ narážal na pomerne komplikovaný proces spracovania platby a zostal do veľkej miery nevyužitý. Služba VIAMO odbúrava bariéry, ako sú dodatočné overenie platby autentifikačným nástrojom alebo prepisovanie kartových údajov.

K dokončeniu platby stačí iba mobil. Platba za tovar alebo službu sa tak stáva pre zákazníka jednoduchá a intuitívna. Podporuje impulzívne nakupovanie a nárast konverzií z aplikácie alebo e-shopu obchodníka.

Ušetrite na nákladoch za transakcie

V porovnaní s inými alternatívnymi platobnými metódami sú poplatky pre obchodníka atraktívne. Rovnako integrácia služby VIAMO je pomerne jednoduchá. Bezpečnosť pritom spĺňa najvyššie bankové štandardy a obchodník má okamžitú informáciu o platbe, vďaka ktorej vie, že môže platiteľovi vydať tovar.

Formulár: Mám záujem o nezáväznú ponuku

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nádcha za volant nepatrí. Môže pôsobiť ako alkohol

Šoférujete, aj keď máte nádchu alebo ste prechladnutí? Ohrozujete seba aj iných.

Tlačové správy

Ľadový expres dopraví ľudí za lyžovačkou bez prestupov

Turistov tento rok prepravia štyri mimoriadne expresy do rekreačných oblastí.

Tlačové správy

Relaxačná zóna v záhrade

Investíciu do záhradného posedenia nebudete určite ľutovať. Je to skvelé miesto pre pohostenie návštevy, alebo nerušený odpočinok

Tlačové správy

TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM

Zadajte si parametre (veľkosť, hmotnosť) vášho vozidla alebo karavanu a Mio vám spočíta ideálnu trasu a ešte natočí priebeh jazdy!