INZERCIA

Výnimočná podpora mzdového softvéru nie je u každého samozrejmá

Vyplatiť mzdu za vykonanú prácu je povinnosť. Každý zamestnanec očakáva, že mzdu dostane vyplatenú načas a v dohodnutej výške.

Vyplatiť mzdu za vykonanú prácu je povinnosť. Každý zamestnanec očakáva, že mzdu dostane vyplatenú načas a v dohodnutej výške.

Zamestnanec a ani majiteľ firmy nevedia, čo všetko spracovanie miezd v sebe zahŕňa. Ich predstava je jednoduchá. Dohodneme si mzdu na hodinu alebo na mesiac a podľa odpracovanej doby je potom mzda už jasná.

Ale také jednoduché to nie je. Počet hodín a výška dohodnutej mzdy sú iba omrvinkou v tom, čo treba urobiť. Je potrebné brať do úvahy dovolenku, nemoc, pracovný úraz, návštevu lekára a pod. S výpočtom mzdy súvisí výpočet odvodov na zdravotné a sociálne poistenie, podávanie množstva rôznych výkazov, ročné zúčtovanie dane, evidenčný list dôchodkové poistenia atď.

Zákony a pravidlá sa neustále menia. Napríklad len Zákonník práce prešiel od 1. apríla 2002 do dnešného dňa 38 zmenami. To sú v priemere 3 zmeny za rok. Rovnako sú  na tom Zákon o sociálnom poistení, Zákon o zdravotnom poistení, Zákon o dani z príjmov. Samozrejme, nezabúdajme na každoročnú valorizáciu životného minima a minimálnej mzdy.

Pri takomto obrovskom množstve zmien je nevyhnutným predpokladom bezchybne fungujúci mzdový program, ktorý je načas a správne aktualizovaný.

Takým je bezpochyby online mzdový program Humanet. Oproti ostatným mzdovým programom na Slovensku poskytuje dva zásadne odlišné prístupy , ktoré jeho používateľom veľmi uľahčujú spracovanie miezd.

1. Vždy aktuálna legislatíva bez aktualizácií programu

Áno, čítate správne! Humanet je mzdový program, ktorý nemusíte nikdy aktualizovať a  napriek tomu vždy používate jeho najnovšiu verziu s aktuálne platnou legislatívou.

Je to vďaka tomu, že Humanet je online mzdový program, ktorý máte dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu.

Len si predstavte, koľko času vám Humanet ušetrí vďaka tomu, že ho nemusíte nikdy aktualizovať.

2. Podpora, ktorá naozaj poradí

Podpora pre online mzdový program Humanet je výnimočná. Môžete používať telefón, email, online chat alebo Facebook.  K dispozícii sú videonávody, podrobné príručky, tipy a triky, školenia, a samozrejme, aj osobné konzultácie. Na stránke www.humanet.sk nájdete pravidelne uverejňované aktuálne články a novinky z oblasti ekonomiky a spracovania miezd alebo aj špecializovanú legislatívnu oblasť pod názvom Mzdový a účtovný poradca.

Môžete si byť istí, že podpora Humanetu je o tom, aby vám naozaj pomohla. Podpora Humanetu sa nechváli tým, že vám zodvihne telefón po prvom zazvonení, hoci to tak je. Podpora Humanetu je o tom, že na svoju otázku dostanete rýchlu a kvalifikovanú odpoveď, ktorá vám pomôže vyriešiť vašu požiadavku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

V Žiline sme vytvorili priestor, aby mladí ľudia neodišli

Stanicu sme chceli zrekonštruovať za milión korún, stálo to desať.

Tlačové správy

Pravda o mäse v burgroch z McDonald’s

Používajú kvalitné mäso?

Tlačové správy

322 m2 a mesto ako na dlani. Bratislava má atypický penthouse

Najväčší z bytov projektu Jarabinky Grande láka náročných záujemcov nielen svojou grandióznosťou, ale aj unikátnosťou priestoru.

Tlačové správy

Dva rekordy na druhý pokus

Druhé narodeniny PSK Arény sa budú niesť v znamení pokusu o slovenský rekord.