INZERCIA

Výnimočná podpora mzdového softvéru nie je u každého samozrejmá

Vyplatiť mzdu za vykonanú prácu je povinnosť. Každý zamestnanec očakáva, že mzdu dostane vyplatenú načas a v dohodnutej výške.

Vyplatiť mzdu za vykonanú prácu je povinnosť. Každý zamestnanec očakáva, že mzdu dostane vyplatenú načas a v dohodnutej výške.

Zamestnanec a ani majiteľ firmy nevedia, čo všetko spracovanie miezd v sebe zahŕňa. Ich predstava je jednoduchá. Dohodneme si mzdu na hodinu alebo na mesiac a podľa odpracovanej doby je potom mzda už jasná.

Ale také jednoduché to nie je. Počet hodín a výška dohodnutej mzdy sú iba omrvinkou v tom, čo treba urobiť. Je potrebné brať do úvahy dovolenku, nemoc, pracovný úraz, návštevu lekára a pod. S výpočtom mzdy súvisí výpočet odvodov na zdravotné a sociálne poistenie, podávanie množstva rôznych výkazov, ročné zúčtovanie dane, evidenčný list dôchodkové poistenia atď.

Zákony a pravidlá sa neustále menia. Napríklad len Zákonník práce prešiel od 1. apríla 2002 do dnešného dňa 38 zmenami. To sú v priemere 3 zmeny za rok. Rovnako sú  na tom Zákon o sociálnom poistení, Zákon o zdravotnom poistení, Zákon o dani z príjmov. Samozrejme, nezabúdajme na každoročnú valorizáciu životného minima a minimálnej mzdy.

Pri takomto obrovskom množstve zmien je nevyhnutným predpokladom bezchybne fungujúci mzdový program, ktorý je načas a správne aktualizovaný.

Takým je bezpochyby online mzdový program Humanet. Oproti ostatným mzdovým programom na Slovensku poskytuje dva zásadne odlišné prístupy , ktoré jeho používateľom veľmi uľahčujú spracovanie miezd.

1. Vždy aktuálna legislatíva bez aktualizácií programu

Áno, čítate správne! Humanet je mzdový program, ktorý nemusíte nikdy aktualizovať a  napriek tomu vždy používate jeho najnovšiu verziu s aktuálne platnou legislatívou.

Je to vďaka tomu, že Humanet je online mzdový program, ktorý máte dostupný kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom internetu.

Len si predstavte, koľko času vám Humanet ušetrí vďaka tomu, že ho nemusíte nikdy aktualizovať.

2. Podpora, ktorá naozaj poradí

Podpora pre online mzdový program Humanet je výnimočná. Môžete používať telefón, email, online chat alebo Facebook.  K dispozícii sú videonávody, podrobné príručky, tipy a triky, školenia, a samozrejme, aj osobné konzultácie. Na stránke www.humanet.sk nájdete pravidelne uverejňované aktuálne články a novinky z oblasti ekonomiky a spracovania miezd alebo aj špecializovanú legislatívnu oblasť pod názvom Mzdový a účtovný poradca.

Môžete si byť istí, že podpora Humanetu je o tom, aby vám naozaj pomohla. Podpora Humanetu sa nechváli tým, že vám zodvihne telefón po prvom zazvonení, hoci to tak je. Podpora Humanetu je o tom, že na svoju otázku dostanete rýchlu a kvalifikovanú odpoveď, ktorá vám pomôže vyriešiť vašu požiadavku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Prečo kupovať first moment na exotické destinácie už teraz?

Lepší výber odletu, ubytovania aj vychytených termínov a cenový bonus.

Tlačové správy

Pivovarníci rozdeľujú peniaze

Rozhodnite, komu pôjde tisíc eur.

Tlačové správy

Najkrajšie americké národné parky

Neostávajte iba v slávnych mestách USA. Vydajte sa na západ do národných parkov.

Tlačové správy

Podceňovať skúšobné jazdy sa pri výbere vozidla neoplatí

Správna skúšobná jazda môže odhaliť, že vybrané vozidlo pre vás nie je to pravé.