INZERCIA

Zima môže byť plná prekvapení! Darčeky ešte aj po Vianociach

Ako by sa vám páčil darček v podobe lyžovačky v Alpách? Alebo radšej wellness pobyt v Bešeňovej? Potešila by vás viac celoročná karta do fitnesscentra, či dávate prednosť vecným darom?

Ako by sa vám páčil darček v podobe lyžovačky v Alpách? Alebo radšej wellness pobyt v Bešeňovej? Potešila by vás viac celoročná karta do fitnescentra, či by ste skôr uvítali vecné dary a hodil by sa napríklad nový televízor? Tieto darčeky vôbec nie sú nedosiahnuteľné.

Darčeky  máme všetci radi  a pod vianočným stromčekom poteší od blízkeho človeka akákoľvek maličkosť. Ale vybrať tú pravú nie je už také jednoduché. Podľa rebríčkov „top darčekov“, ktoré sa pravidelne po Vianociach zverejňujú, je jasné, že ponožky a papuče to nebudú. Chce to trochu invencie a vcítenia sa do záujmov blízkeho človeka. Pokiaľ váhate vo výbere, či už krásneho šperku, trendového oblečenia, alebo elektroniky a iných tipov,  túto dilemu hravo vyriešite kúpou darčekovej poukážky vo vami zvolenej hodnote. Práve takúto možnosť ponúka Polus City Center. Jednoducho zakúpite darčekové poukážky a obdarovaný si už ľahko vyberie darčeky podľa svojho uváženia.   Originálne  poukážky sú platné  v cca 100 prevádzkach v Poluse . Zakúpiť sa dajú kedykoľvek, priamo na informačnom pulte nákupného centra, v kombináciách 20 alebo 30 Eur,  v akomkoľvek zvolenom počte.

 A v Poluse  s obdarovávaním nekončia ani po Vianociach. Vždy dopriali svojim verným zákazníkom  niečo viac a tento rok to nebude inak. Viacerým zákazníkom urobia radosť vo forme skvelých  cien, ako sú práve lyžiarsky zájazd do Álp, niekoľko  pobytov  v Bešeňovej,  celoročné členstvo do fitnesscentra, či skvelé nové televízory a športové oblečenie.

„Polus City Center sa neustále snaží zlepšovať, rozširovať svoje služby a prinášať svojím zákazníkom okrem prijemných nákupov aj radosť. Sme radi že môžeme priniesť aj takouto formou vianočné potešenie.  “ uviedla Andrea Kováčiková, marketingová manažérka Polusu.vizuzal-vianoce-sutaz-r887_res.jpg

A ako  môžete jednu z cien získať aj vy?  Stačí ak nakúpite v Polus City Center v termíne od decembra až do konca februára v minimálnej hodnote 50€  a niektorá z atraktívnych výhier môže byť práve vaša.

Viac informácií  nájdete na:  www.polus.sk   alebo www.facebook.com/poluscitycenter

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.