SME
Pondelok, 24. február, 2020 | Meniny má Matej
INZERCIA

Zima môže byť plná prekvapení! Darčeky ešte aj po Vianociach

Ako by sa vám páčil darček v podobe lyžovačky v Alpách? Alebo radšej wellness pobyt v Bešeňovej? Potešila by vás viac celoročná karta do fitnesscentra, či dávate prednosť vecným darom?

Ako by sa vám páčil darček v podobe lyžovačky v Alpách? Alebo radšej wellness pobyt v Bešeňovej? Potešila by vás viac celoročná karta do fitnescentra, či by ste skôr uvítali vecné dary a hodil by sa napríklad nový televízor? Tieto darčeky vôbec nie sú nedosiahnuteľné.

Darčeky  máme všetci radi  a pod vianočným stromčekom poteší od blízkeho človeka akákoľvek maličkosť. Ale vybrať tú pravú nie je už také jednoduché. Podľa rebríčkov „top darčekov“, ktoré sa pravidelne po Vianociach zverejňujú, je jasné, že ponožky a papuče to nebudú. Chce to trochu invencie a vcítenia sa do záujmov blízkeho človeka. Pokiaľ váhate vo výbere, či už krásneho šperku, trendového oblečenia, alebo elektroniky a iných tipov,  túto dilemu hravo vyriešite kúpou darčekovej poukážky vo vami zvolenej hodnote. Práve takúto možnosť ponúka Polus City Center. Jednoducho zakúpite darčekové poukážky a obdarovaný si už ľahko vyberie darčeky podľa svojho uváženia.   Originálne  poukážky sú platné  v cca 100 prevádzkach v Poluse . Zakúpiť sa dajú kedykoľvek, priamo na informačnom pulte nákupného centra, v kombináciách 20 alebo 30 Eur,  v akomkoľvek zvolenom počte.

 A v Poluse  s obdarovávaním nekončia ani po Vianociach. Vždy dopriali svojim verným zákazníkom  niečo viac a tento rok to nebude inak. Viacerým zákazníkom urobia radosť vo forme skvelých  cien, ako sú práve lyžiarsky zájazd do Álp, niekoľko  pobytov  v Bešeňovej,  celoročné členstvo do fitnesscentra, či skvelé nové televízory a športové oblečenie.

„Polus City Center sa neustále snaží zlepšovať, rozširovať svoje služby a prinášať svojím zákazníkom okrem prijemných nákupov aj radosť. Sme radi že môžeme priniesť aj takouto formou vianočné potešenie.  “ uviedla Andrea Kováčiková, marketingová manažérka Polusu.vizuzal-vianoce-sutaz-r887_res.jpg

A ako  môžete jednu z cien získať aj vy?  Stačí ak nakúpite v Polus City Center v termíne od decembra až do konca februára v minimálnej hodnote 50€  a niektorá z atraktívnych výhier môže byť práve vaša.

Viac informácií  nájdete na:  www.polus.sk   alebo www.facebook.com/poluscitycenter

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

SANAGRO: Vláda rozdelila dotácie neférovo

Slovenská agro skupina apeluje na štát, aby zmenil podmienky na udeľovanie štátnej pomoci farmárom za prírodné katastrofy.

Tlačové správy

A trend-setting water park

Tatralandia is a pioneer of green solutions.

Tlačové správy

Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku

Úroky sporiacich účtov sa blížia k nule a ľudia sa pýtajú bankárov, čo so sporením.