INZERCIA

Bojujete s vírusom? Toto funguje!

Ste už otrávení z kýchania, smrkania a kašľa? Vyskúšali ste už všetko „zaručené“, no ani po dvoch dňoch nemáte pocit, že by vám bolo lepšie?

Ste už otrávení z kýchania, smrkania a kašľa? Vyskúšali ste už všetko „zaručené“, no ani po dvoch dňoch nemáte pocit, že by vám bolo lepšie?

Aj jeseň a zima sú pre ľudí, ktorí sú radi aktívni, krásne obdobia. Jediné, čo im môže prekaziť radosť z aktivity, je choroba. Práve tieto ročné obdobia sú totiž často aj časom, kedy môžeme najčastejšie ochorieť na prechladnutie či chrípku.

Kýchanie, smrkanie, kašeľ a škriabanie v hrdle nás môžu otravovať aj niekoľko dní. V snahe byť čo najskôr fit sme schopní vyskúšať všetky „osvedčené“ recepty. Známi sa predháňajú v radách, ktoré nás zaručene postavia na nohy.  Prečo to ale nepomáha?

Efektívna liečba 

Často totiž iba potláčame symptómy a neliečime sa efektívne. Problém je totiž v tom, že sa nielečime tam, kde by sme sa mali. Veľa ľudí si mylne myslí, že prechladnutie začína v ústach – vdychnutím vírusov, či kontaktom úst so špinavými prstami. Vstupnou bránou pre vírusy prechladnutia je ale nos, preto sa pri efektívnej liečbe treba zamerať práve na toto miesto.

Vedci práve s týmto zámerom vyvinuli nosový sprej Mucoviral.  Účinne bojuje s príčinou prechladnutia, čo potvrdili aj klinické štúdie. Dokáže zlikvidovať až 92 percent vírusov.  A bojuje s nimi priamo v nose, teda v mieste, ktorým vírusy do nášho tela vstupujú najviac.

Keď príroda účinkuje tam, kde to treba

mucoviral

Tento jedinečný prírodný produkt s obsahom výťažku z červenej morskej riasy funguje tak, že na nosovej sliznici vytvára bariéru a tak účinne bráni prieniku vírusov do organizmu a zmierňuje príznaky akými sú napríklad nádcha, kýchanie, škriabanie v hrdle, či celková slabosť tela. Mucoviral nepotláča iba príznaky, ale bojuje priamo s príčinou ochorenia.  Napomáha teda liečbe prechlandutia efektívne a vďaka prírodnému zloženiu aj šetrne.

Ďalšou výhodou Mucoviralu je to, že zvlhčuje nosovú sliznicu. Výborne teda poslúži aj keď veľa času trávime v prekúrenej kancelárii a trápi nás bolestivý suchý nos. Pre svoje prírodné zloženie sa môže používať aj dlhodobo.

Ak aj vy patríte k tým, ktorí sa neradi nudia, majú stále plný diár a pritom si nájdu vždy čas aj na šport, priateľov a rodinu, určite myslite aj na prevenciu. Vyvážená strava bohatá na vitamíny, dostatok pohybu a spánku sú základom našej imunity. Ak vás ale aj napriek tomu, že žijete zdravo,  prekvapí nepríjemné prechladnutie, nezabúdajte, že efektívne riešenie existuje. S Mucoviralom totiž zvládnete chorobu oveľa lepšie.

Viac informácií nájdete TU

Mucoviral® sprej proti prechladnutiu je zdravotnícka pomôcka.

Zdroj: www.zdravie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TRUCK režim zdarma pro autokameru s navigaciou MiVue Drive 60 LM

Zadajte si parametre (veľkosť, hmotnosť) vášho vozidla alebo karavanu a Mio vám spočíta ideálnu trasu a ešte natočí priebeh jazdy!

Tlačové správy

Masívna ofenzíva barcelonskej značky v segmente SUV

SEAT Ateca, Arona a Tarraco vyrazili na cesty v Barcelone, v meste kde vznikli.

Tlačové správy

Vyznáte sa v novom označovaní palív?

Nové značenie palív ste si mohli všimnúť na tankovacích pištoliach, no uvádzať ho musia aj novo vyrobené autá na palivovej nádrži.

Tlačové správy

Vyhlásenie Vedeckej rady EU v Bratislave

Vyhlásenie Vedeckej rady EU v Bratislave k diskusii o porušovaní autorského práva v akademickom prostredí