INZERCIA

Horúcu Kubánsku noc zažijete aj pod Tatrami – v Tatralandii

Temperamentný tanec, spevácke vystúpenia, farebné kostýmy, kubánske cigary, osviežujúce drinky, animácie, škola tanca, súťaže... Horúce leto podfarbené tónmi kubánskej hudby zažijete aj pod Tatrami.

Temperamentný tanec, spevácke vystúpenia, farebné kostýmy, kubánske cigary, osviežujúce drinky, animácie, škola tanca, súťaže... Horúce leto podfarbené tónmi kubánskej hudby zažijete aj pod Tatrami pri nonstop zábave prvý májový víkend v Tatralandii.

tlpoolparty1-r718_res.jpg 

Jedinečný zážitok na Kubánskej noci v bazénoch zaručuje aj Mário Lopéz Dance Company, jedna z najúspešnejších tanečných skupín vo svojom žánre na Slovensku. Sú majstri v tom čo robia. Doslova. Všetci členovia sú profesionálni tanečníci a tanečníčky.


tlpoolparty3-r679_res.jpg 

Mário Lopéz ako choreograf má za sebou účinkovanie v Let´s Dance, Slovensko má talent, Talent mania, Miss Universe či Cat Girl. V súčasnosti pôsobí ako tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ. Dosiahol tituly majstra Slovenska, vicemajstra sveta (2009), majstra Európy (2005) a majstra sveta (2013) v Salse. Účinkoval s umelcami ako GENTE DE ZONA, EDDY K, BUENA VISTA, TMBALIVE a tiež na POHODA FEST.  Za poznaním tanca navštívil Miami, Puerto Rico alebo Kubu.

Janelys Fernández Díaz – spev, maracas, guiro, shaker. Od malička inklinovala k hudbe a svoj hudobný talent rozvíjala u známej kubánskej skladateľky a profesorky spevu Robertiny Morales. Tá Janelys výrazne nasmerovala v jej úspešnej profesionálnej kariére. Bola finalistkou najväčšieho kubánskeho súťažného festivalu CUBA DISCO 2005. S inými svojimi zoskupeniami sa prezentovala nielen na Kube, ale aj v Turecku a Francúzku. Vystupovala aj v programe Let´s Dance 2011.

Program:

1.5.2015  19:00 - 02:00 hod
- 4 tanečné vystúpenia
- 4 spevácke vystúpenia
- škola tanca
- Party DJ Pablic
- relax v bazénoch
- adreanlínová jazda na toboganoch

2.5.2015 19:00 - 02:00 hod.
-  Party DJ Pablic v bazéne
- relax v bazénoch
- adreanlínová jazda na toboganoch

Aj milovníci relaxu si prídu počas prvého májového víkendu na svoje. Ponuku Keltského saunového sveta spestrí skúsený saunár saunovacím ceremoniálom. Pomocou vírenia horúceho vzduchu, polievanie kameňov aromatickou prírodnou esenciou, peeling či potieranie pokožky, či ďalšími procedúrami sa saunovanie dostáva do inej dimenzie. Večer si môžete  vychutnať „Ľadovú 12-tku“ – saunovací rituál s pivom a drteným ľadom. Cez deň sa môžete pripraviť na  rituál „Pohladenie mora“, „Zamatový zábal“ a „Vitamínovú bombu“.

tatralandiasaunaslecny-r420_res.jpg

Blahodárne účinky thallasso terapie a termálnej vody  si vychutnáte v celoročných bazénoch a adrenalínovú jazdu na toboganoch.

tatralandiavirivkaprazd-r194_res.jpg

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

tatralandialiptovlogo-r123_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

BILLA Slovensko zavádza nové ekologickejšie tašky

Spoločnosť BILLA Slovensko uvádza v týchto dňoch do svojich predajní ekologické plastové a papierové tašky.

Tlačové správy

Študenti architektúry SvF STU predstavili návrh obnovy paláca

Študenti Stavebnej fakulty STU - Bc. M. Prášilová, Bc. A. Škodak, Bc. T. Tŕnik predstavili širšej verejnosti návrhy obnovy paláca.

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - vlastnené bežnými ľuďmi

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 13. vydanie.

Tlačové správy

Lanovka môže vrátiť Smokovce na lyžiarsku mapu

Lanovkové prepojenie Hrebienka so Skalnatým Plesom zapadá do systému ekologickej integrovanej dopravy v Tatrách.