SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Jana si poškodila na výtlku nové auto. Nahradili jej spoluúčasť

Slováci sa tešia z čoraz teplejších jarných dní, no motoristom zostala na zimu, tak ako každý rok, nepríjemná spomienka v podobe množstva výtlkov na cestách...

Slováci sa tešia z čoraz teplejších jarných dní, no motoristom zostala na zimu, tak ako každý rok, nepríjemná spomienka v podobe množstva výtlkov na cestách, a to väčších či menších. A práve jeden z tých väčších si nevšimla pani Jana a jej Fabia spoznala realitu našich ciest poriadne natvrdo. Opravu zverila autorizovanému servisu a urobila dobre. ŠKODA jej okrem poškodených častí nahradila aj spoluúčasť.

Na riešenie vzniknutej situácie využívajú motoristi predovšetkým havarijné poistenie, ktoré však vo väčšine prípadov obsahuje aj spoluúčasť. Tou sa majiteľ vozidla podieľa určitým percentom na krytí nákladov na opravu, čo nie je lacná záležitosť. Pani Jana mala uzavreté havarijné poistenie so spoluúčasťou vo výške minimálne 166 eur alebo 5 % z celkovej výšky poistnej udalosti. „Pri poistení sme hľadali vyvážený pomer hodnoty a ceny. Realitu spoznáte, až keď príde rad na platenie. Vtedy sa suma 166 eur až taká nízka nezdá,“ hovorí Jana.  


Opravu zverila najbližšiemu autorizovanému servisu ŠKODA a urobila dobre hneď z dvoch dôvodov. Ten prvý pre ňu nebol prekvapením. „Vedela som, že na autorizovaný servis sa môžem spoľahnúť čo sa týka profesionálneho prístupu a kvalitnej opravy môjho auta.“ Keď sa však od servisného poradcu dozvedela, že ŠKODA jej nahradí aj spoluúčasť formou poukazu, bola doslova nadšená: „Po nehode nie je veľmi priestor na úsmev, ale sú prípady, keď sa naozaj potešíte aj v takejto situácii.“ A ako využila poukaz za náhradu spoluúčasti? „Do oka mi padol originál ŠKODA strešný nosič na bicykel, chcela som si ho kúpiť už na jeseň, takto aspoň ušetrím,“ dodáva už s úsmevom pani Jana.

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti aj vy autorizovanému servisu ŠKODA  a okrem profesionálnej starostlivosti získate aj možnosť náhrady spoluúčasti z havarijného poistenia s novým unikátnym projektom ŠKODA Spoluúčasť. Po vyriešení poistnej udalosti vám autorizovaný servisný partner ŠKODA vystaví Poukaz na náhradu spoluúčasti až do výšky 166 eur.

Výhody riešenia poistnej udalosti v autorizovaných servisoch ŠKODA:

  • Pri riešení poistných udalostí vám nahradia škodu až do výšky 166 eur formou poukazu
  • Poukaz môžete použiť na autorizované servisné služby, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo podľa vášho výberu po dobu jedného roka
  • Pri riešení poistných udalostí máte k dispozícii náhradné vozidlo podľa platných pravidiel pre náhradnú mobilitu
  • Opravu vášho vozidla vykoná profesionálne vyškolený personál v súlade s predpísanými normami výrobcu
  • Spoľahnúť sa môžete na moderné technické vybavenie servisov a najnovšie diagnostické prístroje

Výška príspevku na spoluúčasť sa odlišuje v závislosti od výšky spoluúčasti v rámci poistnej zmluvy. Viac informácií o nahradení výšky príspevku na spoluúčasť pri oprave vášho vozidla získate u participujúcich servisných partnerov ŠKODA alebo v pravidlách pre poskytnutie náhrady spoluúčasti.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu