SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Revolučná novinka na trhu: Samočistiaci iQ bazén

Samé problémy a starosti? Vďaka samočistiacim iQ bazénom Compass sa kúpete, kým sa váš bazén sám čistí.

Mať svoj bazén je snom nejednej rodiny, ale kým sa stane skutočnosťou, musia budúci majitelia zvážiť všetky pre a proti. Bazény sú skvelým zdrojom zábavy, relaxu a osviežujúcim miestom počas horúcich letných dní, zvyšujú komfort bývania, avšak údržba a pravidelná starostlivosť o bazén a vodu, sú náročným procesom, ktorý si vyžaduje čas, odbornosť, množstvo chemikálií i v neposlednom rade financie.

Samé problémy a starosti? Vďaka samočistiacim iQ bazénom Compass sa kúpete, kým sa váš bazén sám čistí. Nepotrebujete žiaden vysávač a prácne čistenie. Vďačíme tomu inováciám a novej revolúcii samočistiacich Compass iQ bazénov, ktoré sú v ponuke už aj na slovenskom trhu. Compass Vantage je samočistiaci bazénový systém, ktorý sa vďaka premyslenému umiestneniu dýz na dne a schodoch bazéna jednoducho postará o jeho čistenie a o priebežnú cirkuláciu vody. Ide skutočne o geniálny prínos v starostlivosti o bazény, o čom svädčí aj fakt, že Vantage systém má už viac ako 15.000 inštalácií po celom svete.

8 kľúčových dôvodov, prečo Compass Vantage bazén musíte mať:

Bezkonkurenčne najlepší patentovaný samočistiaci systém vo svete

  • Benefity cirkulácie, ohrievania a čistenia vody v jednom systéme
  • Inštaluje sa súčasne s bazénom
  • Mení váš bazén na pasívny solárne vyhrievaný
  • Šetrí energie a chémikálie, čo potvrdila nezávislá štúdia v USA
  • Čistí všetky nečistoty, ktoré padnú až na dno a presúva ich do výpuste bazéna
  • Necháva vyniknúť krásnu farbu bazéna a nenarúša celkový dojem
  • Pracuje úplne nerušene, bezpečne a potichu

vantagepic-r746_res.jpg  

Ako systém Vantage funguje?

Účinne a automaticky zbiera nečistoty a vďaka cirkulácii vody v bazéne znižuje použitie chemikálií. Vantage je systém integrovaných rotačných dýz, umiestnených na dne a schodoch bazéna tak, aby postupne presúvali nečistoty smerom k výpusti bazéna. Dýzy sa v rovnakých cykloch ukazujú a schovávajú, vždy postupne od schodov k stene bazéna. Pri každom „vykuknutí“ sa dýza pootočí a tak postupne spraví 360°, aby pozbierala všetky nečistoty okolo seba. Dýza nečistoty nenasáva, ale prúdom vody ich presúva postupne od jednej dýzy k druhej až k dnovej výpusti a do zbernej nádoby. Prídavný nástenný ventil priebežným oscilovaním v 90-stupňovom uhle pomáha odstrániť nečistoty usadzujúce sa v rohoch bazéna a na rímsach. Automatický bezúdržbový vodný ventil riadi silu prietoku vody v tryskách a udržuje bezpečný tlak v celom systéme. Zažite Vantage naživo v našich Compass centrách po celom Slovensku. 

Preklik na stránku o vantage: http://www.compasspools.eu/sk-sk/technologia-bazenov/vantage-samocistiaci-system-bazena/

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Porovnali sme život v Bratislave na štyroch rôznych miestach.

Tlačové správy

Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA

Značka aj napriek pandémii trhala rekordy.

Predajom kraľovala FABIA, ŠKODA valcovala jednotlivé segmenty. Jednoznačné prvenstvo značky ŠKODA potvrdzujú aj celkové predaje jednotlivých modelov, ktoré suverénne vedie model FABIA – 4 607 ks.
Tlačové správy

PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj

V najrozšírenejšej sieti elektropredajní môžete stále POHODLNE NAKUPOVAŤ A TOVAR mať doma EŠTE DNES. Teraz dokonca ešte lacnejšie.