SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Revolučná novinka na trhu: Samočistiaci iQ bazén

Samé problémy a starosti? Vďaka samočistiacim iQ bazénom Compass sa kúpete, kým sa váš bazén sám čistí.

Mať svoj bazén je snom nejednej rodiny, ale kým sa stane skutočnosťou, musia budúci majitelia zvážiť všetky pre a proti. Bazény sú skvelým zdrojom zábavy, relaxu a osviežujúcim miestom počas horúcich letných dní, zvyšujú komfort bývania, avšak údržba a pravidelná starostlivosť o bazén a vodu, sú náročným procesom, ktorý si vyžaduje čas, odbornosť, množstvo chemikálií i v neposlednom rade financie.

Samé problémy a starosti? Vďaka samočistiacim iQ bazénom Compass sa kúpete, kým sa váš bazén sám čistí. Nepotrebujete žiaden vysávač a prácne čistenie. Vďačíme tomu inováciám a novej revolúcii samočistiacich Compass iQ bazénov, ktoré sú v ponuke už aj na slovenskom trhu. Compass Vantage je samočistiaci bazénový systém, ktorý sa vďaka premyslenému umiestneniu dýz na dne a schodoch bazéna jednoducho postará o jeho čistenie a o priebežnú cirkuláciu vody. Ide skutočne o geniálny prínos v starostlivosti o bazény, o čom svädčí aj fakt, že Vantage systém má už viac ako 15.000 inštalácií po celom svete.

8 kľúčových dôvodov, prečo Compass Vantage bazén musíte mať:

Bezkonkurenčne najlepší patentovaný samočistiaci systém vo svete

  • Benefity cirkulácie, ohrievania a čistenia vody v jednom systéme
  • Inštaluje sa súčasne s bazénom
  • Mení váš bazén na pasívny solárne vyhrievaný
  • Šetrí energie a chémikálie, čo potvrdila nezávislá štúdia v USA
  • Čistí všetky nečistoty, ktoré padnú až na dno a presúva ich do výpuste bazéna
  • Necháva vyniknúť krásnu farbu bazéna a nenarúša celkový dojem
  • Pracuje úplne nerušene, bezpečne a potichu

vantagepic-r746_res.jpg  

Ako systém Vantage funguje?

Účinne a automaticky zbiera nečistoty a vďaka cirkulácii vody v bazéne znižuje použitie chemikálií. Vantage je systém integrovaných rotačných dýz, umiestnených na dne a schodoch bazéna tak, aby postupne presúvali nečistoty smerom k výpusti bazéna. Dýzy sa v rovnakých cykloch ukazujú a schovávajú, vždy postupne od schodov k stene bazéna. Pri každom „vykuknutí“ sa dýza pootočí a tak postupne spraví 360°, aby pozbierala všetky nečistoty okolo seba. Dýza nečistoty nenasáva, ale prúdom vody ich presúva postupne od jednej dýzy k druhej až k dnovej výpusti a do zbernej nádoby. Prídavný nástenný ventil priebežným oscilovaním v 90-stupňovom uhle pomáha odstrániť nečistoty usadzujúce sa v rohoch bazéna a na rímsach. Automatický bezúdržbový vodný ventil riadi silu prietoku vody v tryskách a udržuje bezpečný tlak v celom systéme. Zažite Vantage naživo v našich Compass centrách po celom Slovensku. 

Preklik na stránku o vantage: http://www.compasspools.eu/sk-sk/technologia-bazenov/vantage-samocistiaci-system-bazena/

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu