INZERCIA

Našli sme: jednoduchý trik, ako sa naučiť anglicky za 14 dní!

“Jeden každovečerný rituál ma naučil, ako hovoriť anglicky!” hovorí Vilma Jankovská (41). Prečítaj si rozhovor s Vilmou!

“Jeden každovečerný rituál ma naučil, ako hovoriť anglicky!” hovorí Vilma Jankovská (41). Prečítaj si rozhovor s Vilmou!

- Aké boli vaše znalosti angličtiny pred týmto programom?

- Predtým som toho poznala len veľmi málo. Vedela som, ako sa po anglicky povie pes, mačka, farby, mohla som odrecitovať od jedna po desať – to som si pamätala zo školských časov. Ale mojím hlavným problémom bolo, že moja slovná zásoba nepostačovala na to, aby som niečo povedala v reálnom živote.

- Čo vás podnietilo učiť sa anglicky švajčiarskou metódou?

- Keď som čítala o tejto metóde, ihneď sa mi zapáčili dve veci. Prvá vec – páčilo sa mi, že nie je potrebne ísť na interné vyučovacie hodiny. Môžeš sa učiť doma či v práci, potrebuješ na to len počítač a internet. Druhá vec – môžeš s tým kedykoľvek skončiť a dostať späť peniaze. Teda – či sa už niečo naučíš alebo nie – nič nestratíš. Bolo to celé ako stvorené pre mňa.

- Povedzte nám – ako prebiehalo vyučovanie?

- Učila som sa po práci, keď som na to mala čas. Nebolo stanovené, kedy sa má začať alebo skončiť. Bola to rozhodne výhoda, inak by som tam sa sotva prihlásila. Páčilo sa mi, že sa dá do vyučovania dostať z ľubovoľného počítača – zadaj len svoj e-mail a môžeš pokračovať od miesta, kde si prestal.Tak tento malý každovečerný rituál ma pomaly naučil hovoriť anglicky za 14 dní.

- Čo by ste odporučila ľuďom, ktorí ešte nehovoria anglicky?

- Len nedávno som nehovorila anglicky a zdalo sa mi to nemožné. Dnes už myslím inak – je to možné a ty to dokážeš tiež! Presvedč sa o tom a čo najskôr sa prihlás na webové stránke, aby si konečne začal hovoriť anglicky!

Švajčiarsky jazykový inštitút ponúka – nauč sa hovoriť po anglicky za 14 dní alebo prijmi späť peniaze. Iba dnes – 29. júla – dostaneš jazykový program s 55 % zľavou – iba za 6,95 € (bežná cena EUR 16,95).

Navštív webovú stránku www.SwissLanguages.com a prijmi zľavu na svoj jazykový školiaci program.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vlani sme si vyberali z vyše pol milióna inzerovaných áut

Oproti ostatným krajinám Vyšehradskej štvorky boli u nás vozidlá najmladšie, no aj raz tak drahé

Tlačové správy

V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov

„Nikdy som to neoľutoval,“ povedal o svojej životnej dráhe Josef Schwarz, ktorý v roku 1930 založil predchodcu dnešného Kauflandu

Tlačové správy

Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností

Povinnosť má každý, kto v roku 2017 predal alebo nadobudol nehnuteľnosť.

Tlačové správy

Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných

Ak neviete, či chcete štýlové alebo praktické auto, hatchback alebo SUV, či dokonca ktorú farbu si vybrať, skúste T-Roc.