SME
Pondelok, 17. február, 2020 | Meniny má Miloslava
INZERCIA

NESS KDC získalo nového klienta, pribudnú pracovné miesta

Ness Košice Development Center podpísalo spoluprácu s ďalším klientom zvučného mena, vznikne ďalších 100 pracovných miest.

Ness Košice Development Center podpísalo spoluprácu s ďalším klientom zvučného mena. Spoločnosť Masternaut  je európskym lídrom v oblasti telematiky a poskytovania riešení pre zefektívňovanie manažmentu vozových parkov  firmám všetkých veľkostí vrátane nadnárodných koncernov. Masternaut v súčasnosti zamestnáva 600 špecialistov a svoje služby poskytuje viac  ako 10 000 zákazníkom. V NESS KDC tak vzniká nový tím, ktorý sa bude podieľať na projektoch rozvoja a inovácií s dlhodobou perspektívou. Košický NESS získal klientovu dôveru najmä širokou základňou špičkových programátorov, know-how v oblasti softvérového inžinierstva, skvelými referenciami renomovaných klientov a silným zázemím korporácie NESS SES.

Marek Uhrín, General Manager - NESS KDC: „Začiatok spolupráce s tak prestížnym klientom je dôkazom kvality našich služieb a najmä spokojnosti partnerov. V Košiciach vzniká ďalší perspektívny tím programátorov, ktorý sa postupne rozrastie na 50 zamestnancov. Okrem tejto už potvrdenej spolupráce rokujeme s 2 ďalšími klientmi a progres rozhovorov je veľmi pozitívny. Nás samozrejme teší, že záujem o služby NESS KDC je aj tento rok enormný. Spolu s novými pozíciami v už existujúcich projektoch môžem potvrdiť, že naša spoločnosť má aktuálne otvorených viac ako 60 pracovných ponúk a v nasledujúcich týždňoch tento počet vzrastie na 100. Pri aktuálnom stave 385 zamestnancov tak do konca roka výrazne prekročíme métu 400. Berúc do úvahy tieto fakty, aktuálne trhové trendy i uznávaný kredit a know-how našich ľudí, môžem hrdo prehlásiť, že NESS KDC patrí k absolútnej špičke softvérového inžinierstva a to nielen v regionálnom, ale celosvetovom ponímaní.“

Richard Raši, primátor mesta Košice: „Spoločnosť NESS KDC patrí medzi dlhodobo etablovaných a rozvíjajúcich sa zamestnávateľov v našom meste, ktorí významnou mierou prispievajú k jeho rozvoju a skvalitňovaniu života jeho obyvateľov nielen tým, že vytvárajú nové pracovné príležitosti, ale aj konkrétnymi a užitočnými prejavmi spoločenskej zodpovednosti. Som veľmi rád, že spoločnosti NESS KDC sa darí a teším sa, že vďaka nej dostanú šancu ďalší, najmä mladí ľudia. Ďakujem manažmentu a všetkým zamestnancom NESS KDC a želám im veľa ďalších pracovných aj osobných úspechov.“

 

NESS KDC je súčasťou korporácie NESS Software Engineering Services (SES), ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti poskytovania služieb softvérového inžinierstva. Košický Ness aktuálne spolupracuje s 10 zahraničnými partnermi na inováciách a vývoji softvérových produktov. Programátori NESS KDC sú dôležitou súčasťou tímov pracujúcich na veľkolepých projektoch nadnárodných spoločností, ktoré patria k globálnym lídrom vo sférach ich pôsobenia.

NESS KDC je zároveň jedným z najvýznamnejších a najstabilnejších zamestnávateľov v regióne a v tomto roku oslávilo 10 rokov pôsobnosti. Svojim zamestnancom firma ponúka prácu na strategických projektoch prestížnych klientov, prepracovaný systém vzdelávania a benefitov, príjemné pracovné prostredie ako aj možnosť cestovať. Atraktivitu zamestnania v NESS KDC dopĺňa aj dlhodobá ekonomická stabilita potvrdená AAA certifikátom a silné korporátne zázemie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Potraviny išli ľuďom v núdzi, uvarili 4,7 milióna porcií jedál

Tesco počas minulého roka darovalo ľuďom v núdzi po celom Slovensku rekordné množstvo potravín.

Tlačové správy

Liptov in wintertime

Liptov is an ideal place to relax, get to know Slovak folklore and nature, swim in all weather conditions, but also to try sports.

Tlačové správy

Gambrinus skončil s výrobou piva v plastových fľašiach

Vyzýva ľudí na celom Slovensku: Pridajte sa k nám a zapojte sa do Veľkého jarného upratovania.