SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Konica Minolta zvýhodnila služby pre nadnárodných zákazníkov

Konica Minolta začala ponúkať zvýhodnené obchodné podmienky tuzemským firmám, ktoré podnikajú na zahraničných trhoch.

BRATISLAVA 25. novembra 2015 (WBN/PR)

• Konica Minolta vytvorila nový obchodný koncept pre medzinárodné skupiny so sídlom v tuzemsku
• Prvým zákazníkom je skupina Kofola, pre ktorú Konica Minolta zaistí tlačové služby v štyroch krajinách Európy


Konica Minolta začala ponúkať zvýhodnené obchodné podmienky tuzemským firmám, ktoré podnikajú na zahraničných trhoch. Nový obchodný model garantuje rovnaké ceny aj služby pre všetky krajiny, v ktorých zákazníci Konica Minolta pôsobia. Prvou zákazkou z tejto oblasti je dodanie stovky tlačových zariadení vrátane monitorovacieho softvéru pre spoločnosti skupiny Kofola na Slovensku, v Českej republike, Slovinsku a v Poľsku.

"Medzinárodným firmám garantujeme rovnakú úroveň služieb vo všetkých pobočkách. Ponúkame taktiež výhodnejšie obchodné podmienky oproti tým, ktoré by získali pri samostatných objednávkach v jednotlivých krajinách," povedal Michal Vyjídák, obchodný riaditeľ oblasti Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: "Segment SMA (Strategic Major Account) cieli na nadnárodné firmy zo strednej a východnej Európy a nadväzuje na koncept GMA (Global Major Account), ktorý je určený globálnym zákazníkom."

Zákazka pre skupinu Kofola zahŕňa kompletný outsourcing tlačových zariadení, zaistenie ich prevádzky a dodanie bezpečnostného a monitorovacieho systému SafeQ. Po novom bude Konica Minolta pre Kofolu zaisťovať tlačové služby aj v Slovinsku. Súčasťou zadania je aj optimalizácia tlačového prostredia. Výsledkom spolupráce bude zníženie prevádzkových nákladov, úspora času zamestnancov, zvýšenie zabezpečenia tlače a skvalitnenie reportingu tlačových nákladov.

"Zaujala nás garancia jednotnej úrovne služieb, ktoré nám Konica Minolta v Českej republike poskytuje už od roku 2009. Špecifická ponuka SMA nám umožnila na každom z našich trhov využiť rovnakého dodávateľa namiesto uzatvárania niekoľkých samostatných zmlúv. Tým sme ušetrili predovšetkým čas a náklady spojené s vypisovaním viacerých tendrov," informoval Milan Zmarzlák, Head of ICT Kofola ČeskoSlovensko.

Na zaistenie služieb vo všetkých krajinách regiónu SMA využíva Konica Minolta vlastnú medzinárodnú a obchodnú a IT sieť. Pre všetky pobočky platí rovnaká zmluva upravujúca jednotnú ponuku. Spoluprácu so zákazníkom na všetkých trhoch zároveň kompletne zaisťuje jediná kontaktná osoba.

Pre veľké medzinárodné skupiny vytvorila Konica Minolta už v roku 2012 segment GMA. Ten je určený pre globálne spoločnosti s komplexným hardvérovým a softvérovým riešením. Medzi týchto zákazníkov skupiny Konica Minolta patria napríklad spoločnosti BMW, Erste či Allianz.

O spoločnosti Konica MinoltaKonica Minolta, Inc. patrí medzi celosvetových lídrov na trhu poskytovateľov produktov, služieb a riešení v oblasti tlače, dokumentov a ich spracovania. Pôsobí v 49 krajinách po celom svete a zamestnáva dokopy 41 600 zamestnancov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je vytvárať nové hodnoty inováciami a uľahčovať tak ľuďom prácu a skvalitňovať život aj pre budúce generácie spoločnosť. Jej hlavná centrála sídli v Tokiu, európska centrála sa nachádza v Hannoveri. Rýchly vývoj všetkých technológií zaisťuje viac než 26 vývojových a technických centier.

O Konica Minolta SlovakiaKonica Minolta Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1990. Jej hlavným poslaním je poskytovanie komplexných tlačových riešení a technológií. Multifunkčné zariadenia a produkčné zariadenia sú vhodné tak pre kancelárske prostredie, ako aj pre profesionálne tlačiarne. V ponuke spoločnosti je taktiež integrácia softvéru pre digitalizáciu dokumentov, ich obeh a dlhodobú archiváciu.
Spokojnosť klientov sa znova potvrdila aj formou prvenstva v trhových podieloch v rámci Slovenskej republiky: 74% produkčné zariadenia a 46% multifunkčné zariadenia A3 (Zdroj: InfoSource).

Centrála spoločnosti je v Bratislave, odkiaľ sú riadené filiálky v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.konicaminolta.sk.
Katalóg s fotografiami produktov je k dispozícii na www.konicaminolta-images.eu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


9 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


11 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu