SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Hotelierska rodina sa rozrástla o nového člena

Slovensko sa pýši novým hotelovým komplexom, Village resort Hanuliak (4*), ktorý vyrástol v prostredí Národného parku Malej Fatry.

Slovensko sa pýši novým hotelovým komplexom, Village resort Hanuliak (4*), ktorý vyrástol v prostredí Národného parku Malej Fatry.

Hotel prináša mnohé netradičné ponuky, ktoré by ste v iných strediskách žilinského kraja hľadali márne. Dominantnou ideológiou Village resort Hanuliak je priniesť svojim hosťom „každý deň nový zážitok“.

Slávnostné otvorenie rezortu prebehlo v pompéznom štýle. Na krst hotela prijalo pozvanie 150 významných hostí. Medzi pozvanými sa objavili známe tváre, z rôznych oblastí spoločenského života. Večerom sprevádzal moderátor Marcel Forgáč, o kulinársky zážitok sa postaral šéfkuchár Peter Frolo. Nechýbala tombola, ochutnávka kvalitných slovenských vín, či barmanská šou. Slávnosť vyvrcholila ohňostrojom.

krst-hanuliak-sika-490-r420_res.jpg

Stredisko je projektom firmy Hastra, s.r.o. „Do projektu je investované naše srdce. Hlavným cieľom bolo vytvoriť príjemné prostredie pre rodiny, pre spokojných zákazníkov, ktorí sa doň budú radi vracať. Množstvo bezsenných nocí majiteľa sa stalo základom a hmotou pre vytvorenie jedného veľkého sna, ktorým  je toto dielo,“ priznáva vedenie spoločnosti.

obr-v-texte-1-r553_res.jpg

Originálne ladenie jednotlivých súčastí interiéru významne dokresľuje atmosféru hotela. Komplex disponuje 33 moderne zariadenými izbami. Osobitosťou ubytovania sú atypické mezonetové riešenia. Dominanciou reštaurácie je medzinárodná kuchyňa s dôrazom na kvalitu a čerstvosť surovín, domáce cestoviny, pečivo a koláčiky. Špecialitou bude vlastné pivo, ktoré už zreje v rodinnom pivovare.

V relaxačnej časti hotela sa nachádza  wellness&spa. Pre celkovú regeneráciu organizmu sú k dispozícii rôzne procedúry a masáže, napr. exotické thajské masáže. Netradičnou ponukou je kryosauna, kde teplota dosahuje teplotu do -160*C. V blízkej dobe pribudne vonkajší bazén.

obr-v-texte-2-r195_res.jpg

Najväčšou atrakciou rezortu je 13,5 m vysoká lezecká stena. Svojou výškou sa zaradila medzi najvyššie interiérové lezecké steny na Slovensku.

obr-v-texte3-r883_res.jpg

Ste pripravení na nové zážitky?

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu