SME
Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen
INZERCIA

Oplatia sa mi kvalitné okná?

Oplatia sa mi kvalitné okná?

Investícia do kvalitných okien je dôležitá z viacerých dôvodov. Okná sú vstupnou bránou pre vzduch, slnečné lúče a život zvonka, avšak sú aj vašou ochranou. Existuje viacero dôvodov, prečo by ste mali investovať do tých kvalitnejších a my vám o nich radi povieme.

 

Bezpečnosť

Bezpečnosť je prvoradá, či už v rodinnom dome alebo byte. Dá sa povedať, že  pokiaľ bývate v byte na vyššom poschodí, pravdepodobnosť vlámania cez okno, je o niečo nižšia, ako napríklad v rodinnom dome.

Avšak aj v prípade bytu je treba myslieť na bezpečnosť, nielen pred vlámaním, ale takisto a vonkajšími vplyvmi. Investícia do kvalitných okien, ktoré sú vybavené prvotriednymi bezpečnostnými vlastnosťami a prvkami sa vám určite vráti, v podobe vyššieho komfortu a takisto pokoja.

 

Izolácia

Tepelno- izolačné vlastnosti sú takisto jednou z výhod, pri ktorej sa oplatí investovať do kvalitnejších okien. Najmä plastové okná vysokej kvality ponúkajú tepelnú izoláciu na vysokej úrovni a takisto izolujú aj hluk. Vo všeobecnosti je hluk izolovaný ako zvonku, tak aj zvnútra.

 

Dizajn

Dizajn je takisto dôležitý. Investícia do okien, ktoré sú pekné a ktoré si svoju farbu a tvar zachovajú dlhé roky, je rozhodne investícia najlepšia. Kto by ale neinvestoval do okien, ktoré budú ako nové vyzerať veľmi dlho a takisto si zachovajú aj svoju pôvodnú farbu?

 

Údržba

Kvalitné okná, najmä tie plastové, nevyžadujú žiadnu špecifickú údržbu. Vo väčšine prípadov, ich len stačí pretrieť vlhkou handričkou a je po práci. Údržba okien, by mala byť jednoduchá a praktická, tak aby ju zvládol naozaj každý. Aj na to myslia výrobcovia kvalitných okien.

Ľahkosť otvárania

Okná by sa mali otvárať ľahko, bez žiadnych zaseknutí alebo problémov. Preto si najprv vyskúšajte, či všetko funguje ako má . Kvalitné okná umožňujú užívateľom najjednoduchšiu manipuláciu a takisto aj bezpečie, bez toho aby sme sa stretli s nepríjemným zaseknutím alebo komplikovaným zatváraním a otváraním okien.

rýchla cena?

RÝCHLA CENA?

Najideálnejším riešením je poradiť sa s profesionálmi a na základe vášho rozpočtu spoločne vypracovať cenovú ...

skryté kovanie je lepšie?

SKRYTÉ KOVANIE JE LEPŠIE?

Hlavne keď výhody prevyšujú výdavky. Veď okná sa nemenia raz za rok a sú nevyhnutnou súčasťou našich príbytkov, tak ich ...

doprava je zadarmo?

DOPRAVA JE ZADARMO?

Väčšina výrobcov plastových okien dnes vyrába všetko na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Zákazník má možnosť byť ...

kde použiť zrkadlové sklá?

KDE POUŽIŤ ZRKADLOVÉ SKLÁ?

Zrkadlové alebo aj reflexné sklo slúži na odrazenie slnečného žiarenia. Z vnútornej strany je takmer priehľadné a z ...

otázky a odpovede #5

OTÁZKY A ODPOVEDE #5

Skratka Ug je súčiniteľ prestupu tepla cez sklo. Čím nižšia je táto hodnota, tým lepšie tepelnoizolačné vlastnosti okno má. Ak je ...

trvá výroba atypických okien dlhšie?

TRVÁ VÝROBA ATYPICKÝCH OKIEN DLHŠIE?

Pri výbere atypických okien treba počítať aj s atypickými doplnkami a tienidlami. Možnosti sú v prípade tienidiel obmedzené ...

TEL.: 00421 35 7701 044 -MOBIL: 00421 917 529 855 -Copyright © 2004 - 2050 by Inter Okno s.r.o.! All rights reserved!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia

This brand new, pocket-sized guide includes a mountain load of information.

Tlačové správy

Changes to the Public Procurement Law – Take Two

Changes in life and law hardly ever stop.

Tlačové správy

Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv

Náhlu potrebu peňazí môžete vyriešiť rýchlo a jednoducho.