SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Relácie a seriály v novej kvalite na televízoroch Samsung

Lepšia kvalita obrazu a zvuku, no aj jednoduché ovládanie, to sú nové televízory Samsung modelového radu 2016.

Lepšia kvalita obrazu a zvuku, no aj jednoduché ovládanie, to sú nové televízory Samsung modelového radu 2016.

Váš nový televízor vám prinesie novú kvalitu obrazu, ale aj zvuku, a výhodou je, že ho určite budete vedieť ovládať. Je totiž navrhnutý tak, že ho zvládne ovládať bez učenia úplne každý. Spolu s televízorom dostanete teraz aj hodnotný darček, ktorým potešíte aj svojho partnera – dostanete službu HBO GO na celý rok a to znamená prístup k tým najlepším americkým filmom ale aj seriálom a to v premiére.

ks8000azmens-r406_res.jpg

Za najlepšou kvalitou obrazu je Quantum Dot

Základom vynikajúcej kvality obrazu je Quantum Dot. Je to technológia, ktorá pod sebou skrýva viaceré vylepšenia. Predovšetkým je to vysoké rozlíšenie – 4K – teda až 4-krát viac zobrazených bodov ako je doteraz pri Full HD rozlíšení. Pre vás to znamená, že uvidíte tie najmenšie detaily nielen vo filmoch, ale aj pri príprave receptov a módnych magazínoch.

Výhodou je, že vysoké rozlíšenie sa prejaví aj vtedy, keď sledujete televízne vysielanie slovenských televízií už dnes. Nemusíte čakať na to, kedy začnú naše stanice vysielať v 4K rozlíšení, pokojne vám stačí súčasné HD vysielanie. Nový Samsung televízor má totiž v sebe možnosť prepočítania obrazu z nižšieho rozlíšenia na 4K a vlastnosti televízora tak využijete hneď.

ks9000c-r218_res.jpg

Druhým faktom stojacim za technológiou Quantum Dot je vyššia svietivosť. Váš nový televízor zobrazí obraz dvakrát intenzívnejšie, než to dokázali staršie modely. Obraz tak pôsobí sýtym dojmom, farby doslova žiaria z obrazovky a pôsobia príjemne na ľudské oko.

Tretím prvkom stojacim za technológiou Quantum Dot je vysoký dynamický rozsah. Ten umožňuje získať obraz s vysokým kontrastom a jasom. Prejaví sa vám to na scénach, ako je detail šiat vo svetle reflektorov, ohňostroj, presvetlené okno v tmavej miestnosti a pod. Nový modelový rad Samsung televízorov takéto typy scén doslova obľubuje a zobrazí ich perfektne. Preto to, čo má byť tmavé, aj tmavým ostane a svetlé časti budú z obrazu doslova svietiť.

Ak máte radi hudbu, budete spokojní aj so zvukovým prejavom. Nový televízor má sýte basy, prenikavé výšky a koncert na ňom znie tak, ako keby ste naozaj sedeli v koncertnej sále.

Máme pre vás darček, ktorým nepohrdnete

Naopak, budete šťastní, že ho máte. Ako darček totiž k nákupu nového televízora dostanete službu HBO GO na celý rok zadarmo. Stačí sa zaregistrovať a k jednému účtu pripojíte až štyri zariadenia. Následne si môžete vychutnať najlepšie filmy a seriály zo všetkých staníc HBO. A to všetko v českom dabingu alebo s originálnym zvukom. Televízor musí byť pritom pripojený na internet, ale službu môžete využívať aj na počítači, mobile alebo tablete.

ks9000fzmens-r525_res.jpg

Jednoduché ovládanie

Na stolík v obývačke plný diaľkových ovládaní môžete pokojne zabudnúť. Veď nevyzerá dobre. Hneď, ako si kúpite nový televízor Samsung modelového radu 2016, môžete použiť už len jediný diaľkový ovládač na všetky vaše zariadenia. Ten je pritom jednoduchý, prehľadný a dobre sa drží v ruke.

Váš nový televízor Samsung sám rozpozná, aké zariadenie je k nemu pripojené. Vie, že je to napr. mobil, Blu-ray/DVD prehrávač, domáce kino alebo satelitný prijímač. Všetky tieto zariadenia potom môžete ovládať rovnakým diaľkovým ovládačom.

Nové televízory pritom vyzerajú veľmi pekne, sú efektné aj vtedy, keď sú vypnuté. Radi ich budete predstavovať každej vašej návšteve.

www.samsung.sk

signaturehdr-brightnesshighzmens-r265_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu