SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Na MiradEXPO 2016 bude možné vidieť novinky

Prešovská spoločnosť Mirad už dlhé roky svojim zákazníkom ponúka sortiment z oblasti plyn-voda-kúrenie, čerpacia technika, krby.

             Prešovská spoločnosť Mirad už dlhé roky svojim zákazníkom ponúka sortiment z oblasti plyn-voda-kúrenie, čerpacia technika, krby-pece a kúpeľňové vybavenie. Spokojnosť zákazníkov napĺňa nielen kvalitou svojich služieb, ale aj odbornou komunikáciou, ktorej cieľom je poradiť. V septembri plánuje vlastnú minivýstavu.

 

            Okrem optimálne vybratej tovarovej skladby, kvality produktov a priaznivo nastavenej cenovej hladiny, sa Mirad snaží svojim zákazníkom praktickými skúsenosťami pomôcť pri výbere vhodného riešenia pre ich projekty. V tomto zámere mu veľmi pomáha niekoľkostupňová komunikácia, ktorá okrem osobnej komunikácie zahŕňa aj mediálny priestor reprezentovaný rádiom a vlastným printovým periodikom MiradINFO.

            Najnovšie do komunikácie pribudne pravidelná akvizičná akcia MiradEXPO. V tomto roku sa uskutoční jej premiéra a zákazníci sa budú môcť na jednom mieste oboznámiť s produktmi, ktoré budú prezentovať samotní zástupcovia vybraných výrobných alebo importérskych spoločností. Akcia sa uskutoční 27.septembra 2016 v Prešove a 28.septembra 2016 v popradskej pobočke.

 

            O čom vlastne MiradEXPO 2016 bude?

 

            Ako už bolo spomenuté, ide o prezentáciu produktov s odborným výkladom a poradenstvom priamo od ich dodávateľov. Exteriéry pobočiek Miradu disponujú vhodnými otvorenými priestranstvami na parkovisku, kde formou výstavy produktov vybraných značiek v mobilných aj statických stánkoch budú prezentované komponenty a funkčné vzorky produktov jednotlivých výrobcov a importérov.

            Vystavovatelia budú starostlivo vybratí tak, aby každý prišiel s iným portfóliom ponúkaných produktov (krby, solárne systémy, plynové kotly, kotly na pevné palivo, čerpadlá, sanita, náradie, kúpeľne, obklady a dlažby, zásobníky vody). Z kapacitných dôvodov to budú tí najvýznamnejší, ako napr. TATRAMAT, VAILLANT, HERZ, GRUNDFOS, ROLTECHNIK, KLUDI, JIKA a mnohých ďalších. Zúčastnená verejnosť takto získa odborné poradenstvo priamo od výrobcu-dovozcu, navyše v deň výstavy môže nakupovať so zľavou a vo výstavných stánkoch sa môže zúčastniť aj malých súťaží o ceny. Naša ponuka produktov v oddeleniach plyn-voda-kúrenie, čerpacia technika, krby-pece a kúpeľňové štúdio je veľmi široká. Ak budete mať záujem aj o iné produkty, ktoré nebudú vo výstavných stánkoch, naši pracovníci vo vnútri predajne vám ich ochotne predvedú.

            Úplnou novinkou bude Corian®. Materiál, ktorý je možné v širokej palete farieb spracovať do takmer akejkoľvek formy a využiť takmer všade a za akýmkoľvek účelom, ponúka slobodu dizajnu a kreativity. Dlhodobý, hygienický, trvanlivý a elegantný DuPontTM Corian® sa vyznačuje možnosťou trojrozmerného tvarovania, ktorá už viac ako 40 rokov dopriava slobodu tvorivým a umeleckým nápadom. Na MiradEXPO tento ľahko ohýbateľný materiál uvidíte spracovaný do tvaru umývadla, kúpeľňovej skrinky v spojení s drevom a pohodlného štýlového sedenia.

 

            MiradEXPO prinesie nielen cenné rady, prípadne návody, ale bude aj platformou, kde je dostatok priestoru na prezentáciu noviniek, ich podrobnejšie priblíženie a konzultácie o možnostiach ich aplikácie na konkrétne prípady, ktoré zákaznícke projekty prinášajú.

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu