INZERCIA

Real-time technológie: nový byt z papiera uvidíte na vlastné oči

Sedíte nad technickými výkresmi vášho budúceho bývania? Neviete si predstaviť ako bude vyzerať?

Sedíte nad technickými výkresmi vášho budúceho bývania? Neviete si predstaviť ako bude vyzerať? Našťastie, dnes nám aj v tom dopomáhajú inovatívne technologické riešenia. Tie umožňujú vidieť nehnuteľnosť pred kúpou na vlastné oči, a to ešte pred jej výstavbou. Samozrejmosťou je možnosť plynule sa prechádzať po vymodelovanom byte. Nie, toto nie je fikcia vystrihnutá z sci-fi trháku! Vitajte vo svete najmodernejších technológií, vďaka ktorým sa vám zmení pohľad na výber svojho vysnívaného bývania.

Inovatívne technológie novej generácie

Prejdite sa po svojom novom bývaní! Pozrite sa z terasy na panorámu Bratislavy. Obzrite si najvyššie postavenú fontánu v meste. Všetko, čo ponúka areál Grand Koliba, uvidíte na vlastné oči...Tak znie úvodná upútavka rezidencií Grand Koliba, ktoré vyrastajú v lukratívnej bratislavskej lokalite Koliba. Ako prvý developerský projekt na Slovensku stavili na najmodernejšiu interaktívnu virtuálnu realitu s technológiou real-time, ktorú si môžete vychutnať vďaka 3D okuliarom s najmodernejšou technológiou HTC Vive.

Najdôveryhodnejšia prezentácia bývania ako sa len dá

Model real-time interaktívnej virtuálnej prehliadky umožní kupujúcim plynulo sa pohybovať po celom areáli rezidencií Grand Koliba. Vďaka modelu zodpovedajúcemu reálnym architektonickým návrhom zákazník získa maximálny pocit komfortu a prezentácia jeho budúceho domova sa stane najdôveryhodnejšou ako sa len dá. Kupujúci ocenia možnosť prechádzať po svojom bývaní ešte pred jeho výstavbou, pozrieť si skutočne reálny výhľad z okien a terás konkrétneho bytu. Inovatívne technológie taktiež umožňujú plynulý a interaktívny posun v rámci rozľahlého privátneho pozemku či oddychovej zóny. Zastaviť sa tak môžete napríklad pri fontáne, na slnečnej terase s ležadlami,  ihrisku pre deti či z miestnej vyhliadkovej veže sa pokochať prekrásnymi výhľadmi na Bratislavu,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Grand Koliba.

Exkluzívna real-time virtuálna prehliadka u technologického partnera NAY

Záujemcovia o bývanie v rezidenciách Grand Koliba si môžu túto technológiu vyskúšať u výhradného predajcu projektu, maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk. S modernou virtuálnou realitou s technológiou real-time sa môže teraz oboznámiť aj široká verejnosť do 30. marca 2017 v predajni NAY v nákupnom centre Avion Shopping Parku v Bratislave.

Bezpečné a prestížne bývanie v súkromí 

Väčšiu časť pozemku rezidencií Grand Koliba bude tvoriť privátny park s vlastnou fontánou. Zelená plocha na takmer 13 tisíc m2 je jedinečná a výrazne odlišuje projekt od tých, ktoré sú dnes na trhu. Táto najvyššie postavená novostavba v lokalite Koliba ponúkne 181 bytov v štyroch nízkopodlažných domoch. Unikátom bude najvyššie položená otvorená vodná plocha v meste s fontánou v tvare bronzovej žaby. Jej autorom je uznávaný slovenský sochár Mgr. arch. Martin Pala. 

grand koliba

Synergia exkluzívnej lokality Koliba s modernými technológiami

Ponuka bytov s výmerami od 60 m2 po vyše 150 m2 sa od začiatku predaja stretla s veľkým záujmom kupujúcich. V súčasnosti je už predaných viac ako 60 % bytov z prvých dvoch budov. K tomuto stavu výrazne prispela aj synergia exkluzívnej lokality Koliba s najmodernejšími technológiami.

Výstavba rezidencií Grand Koliba na Tupého ulici na Kolibe oficiálne odštartovala na konci minulého roka. Generálnym zhotoviteľom projektu je spoločnosť PSJ Hydrotranzit, a.s. Odhadovaný termín výstavby a okolia rezidencií je 22 mesiacov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Virtuálne sídlo v Bratislave

Cenové porovnanie virtuálneho sídla a prenájmu kancelárií a analýza výhod a benefitov. Upozornenie na riziká a nevýhody.

Tlačové správy

Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA

BILLA tento rok oslavuje svoje 25-ročné pôsobenie na Slovensku, svojim zákazníkom sa rozhodla venovať ceny v hodnote 1 milión EUR.

Tlačové správy

Bardejov by mal byť konečne nezávislý

Nikdy som sa nemiešal do politiky viac, ako bolo nutné.

Tlačové správy

Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom

Luxusné európske a zaoceánske plavby sú oveľa dostupnejšie vďaka letenke v cene.