SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

OC Galéria očarila deti rozprávkovým svetom

Mohli sledovať ako vzniká elf, či ľadová kráľovná

Postavy z rozprávkových kníh a filmových príbehov ožili a očarili malých i veľkých návštevníkov, ktorí v utorok zavítali do Obchodného centra Galéria Shopping v Košiciach. Deťúrence, ktoré si užívali prázdnin, vkľzli do rozprávok a so svojimi obľúbenými hrdinami sa mohli aj odfotiť.

 

KOŠICE. Podujatie patrí k tým, ktoré majú v OC Galéria Shopping už tradíciu a je obľúbené u návštevníkov všetkých vekových kategórii. Cieľom je zatraktívniť nakupovanie a ponúknúť aj pridanú hodnotu – originálny zážitok, ktorý inde nenájdete.

lm2888-r366_res.jpg 

„Snažíme sa vždy obmieňať tému, tentokrát sme zvolili rozprávku, aby sme prázdninujúcim deťom a ich rodičom ukázali obľúbené postavičky z rozprávok, ktoré vytvorili tímy mladých študentov – kaderníkov, vizážistov a módnych návrhárov. V OC Galéria majú priestor ukázať svoj talent, zručnosti a všetko, čo sa naučili a výsledky prezentovať verejne pred publikom a k tomu aj súťažia o zaujímavé ceny,“  hovorí manažér Obchodného centra Galéria Shopping Martin Paľko.

 

Deti sa cítili ako v rozprávke

 

Keďže jarné prázdniny si deti užívajú v mesiaci, ktorý je neodmysliteľne spojený s knihami, zámerom podujatia bolo nenásilne naviesť deti k čítaniu, ktoré veľmi pozitívne rozvíja nielen slovnú zásobu, poznanie, ale aj fantáziu a kreativitu. Od rána sa šikovné ruky mladých tvorcov nezastavili a modelky premieňali na čarovné stvorenia.

 

„Najviac sa mi páči Ľadová kráľovná, je presne ako z filmu, aj som sa s ňou odfotila. Kamarátky mi budú závidieť, keď im to ukážem,“ tešila sa desaťročná Sofia, ktorá prišla do obchodného centra s babičkou.

lm2951-r173_res.jpg 

Malého Samka očaril Elf, ktorý sa naozaj vydaril. Súrodenci Maťka a Peťko obdivovali Jednorožca, na ktorého sa premenila vysoká štíhla blondína a tím maskérov, kaderníkov i návrhárov dokonalou maskou doslova očaril aj súťažnú porotu.

 

Deti sa v OC Galéria tešia aj z rozprávkovej inštalácie Perníková chalúpka, kde sa každú chvíľu zastavujú, zvedavo obzerajú i fotia.

 

„ Pre deti a rodičov je na 16. marca pripravené divadelné predstavenie Perníková chalúpka, drevený kolotoč a tvorivé rozprávkové dielne. Chceme, aby sa deti dobre zabavili, niečo sa aj naučili,“ dodáva manažér Martin Paľko.

 

Inšpirujú módnymi trendami na móle

 

Ani na rodičov v Obchodnom centre Galéria Shopping nezabúdajú a pravidelnými módnymi prehliadkami prezentujú najnovšie módne trendy. Na troch utorkových, ktoré prebiehali popoludní ste si mohli na modeloch a modelkách zblízka obzrieť najnovšie kolekcie módnych butikov na tohtoročnú jar.

lm2893-r356_res.jpg 

„Je to veľmi inšpiratívne, zaujalo ma niekoľko kúskov, ktoré by som si možno na vešiaku nevšimla, ale keď som blúzu a sako videla na móle, hneď som vedela, že toto je to pravé. Je príjemné, že sa tu pravidelne niečo deje, že nejde len o obchody, ale aj zážitky,“ hovorí Magda Lengyelová, ktorá obchodné centrum navštevuje pravidelne.

 

Zatraktívniť nakupovanie, ponúknúť zážitky i módnu poradňu to je podľa Martina Paľka neustálou snahou OC Galéria Shopping v Košiciach. Na 18. marca je pre návštevníkov prichystaný Daily happy shopping, keď si môžu vo výhodných zľavách nakúpiť tovar v širokej škále obchodov. Informácie nájdete aj v magazíne OC Galéria Shopping a na ich webovej stránke.

 

lm2966-r282_res.jpg

Krásny jednorožec

Postavička z rozprávky sa maskérom vydarila a deťom páčila.

 

lm2907-r260_res.jpg

A poďme do rozprávky

Po hodinách práce šikovníkov sa na pódiu ukázali rozprávkové postavy.

 

www.galeriakosice.sk

 

FOTO: ĽUBOŠ MÍČEK

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.

Tlačové správy

SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov

Rok 2020 bol pre spravodajstvo SME.sk rekordný z hľadiska viacerých parametrov.