SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach

V auguste 2017 ENGIE Services v rámci projektu Klimkovičova II, Blok B úspešne vybudovala a odovzdala do prevádzky novú kotolňu.

V auguste 2017 ENGIE Services v rámci projektu Klimkovičova II, Blok B úspešne vybudovala a odovzdala do prevádzky novú kotolňu a zrealizovala dodávku a inštaláciu technológií. V súčasnosti zabezpečuje rovnaké služby aj pre Blok C, ktorý je vo výstavbe.

Spolupráca na projekte TitusKlimkovičovazačala v júni 2015, odkedy ENGIE poskytuje svoje služby v oblasti inštalácie technológií v rámci II. etapy developerského projektu výstavby obytného komplexu na Klimkovičovej ulici. Projekt pozostáva z troch bytových domov (A,B,C), ktoré sú situované v atraktívnej lokalite mesta Košice.

V roku 2016 ENGIE v rámci Bloku A vybudovala plynovú kotolňu vrátane plynovej prípojky a poskytla služby v oblasti merania a regulácie. Kotolňu v súčasnosti prevádzkuje spoločnosť Termming, člen Skupiny ENGIE, a vyrobené teplo a teplú úžitkovú vodu vlastníkom bytov dodáva prostredníctvom správcovských spoločností.

V roku 2017 ENGIE Services vybudovala z vlastných investícií pre Blok Bkotolňu a zabezpečila inštaláciu elektrických a slaboprúdových rozvodov a rozvodov kúrenia a vody, telekomunikačné pripojenie, inštaláciu vzduchotechniky, aktívneho bleskozvodu a verejného osvetlenia.Blok B bol v auguste úspešne skolaudovaný. Rovnaké práce a služby poskytuje ENGIE aj pre Blok C, ktorý je v súčasnosti vo výstavbe a ktorého kolaudácia by mala byť zrealizovaná do konca roku 2017.

„TitusKlimkovičova II. považujeme za pilotný projekt, čo sa týka rezidenčných nehnuteľností a komplexnosti rozsahu poskytovaných služieb. Ide o prvé bytové domy, v rámci ktorých sme zabezpečovali dodávku viacerých technológií, vrátane telekomunikačných pripojení a tiež sme zrealizovali výstavbu plynovej kotolne. Teší nás, že nám developer ponúkol možnosť v projekte pokračovať. Vnímame to ako prejav dôvery a spokojnosti s kvalitou doteraz odvedenej práce. V pláne je výstavba ďalších troch obytných domov, v rámci ktorej budeme investovať do nových kotolní. Okrem toho plánujeme aj realizáciu inštalácie technologických celkov. Verím, že naša vzájomná spolupráca bude aj naďalej rovnako úspešná,“ hovorí Ing. Ľudovít Hintoš, PhD, riaditeľ Regiónu Východ ENGIE Services.

Viac informácií o spoločnosti ENGIE Services a jej službách nájdete tu.

ENGIE Services patrí na Slovensku medzi lídrov v poskytovaní komplexných služieb v oblasti energetiky, správy nehnuteľností a inštalácií technológií a je jedným z najväčších privátnych výrobcov tepla. Je súčasťou jednej z 24 medzinárodných obchodných divízií Skupiny ENGIE (Divízia Severnej, Južnej a Východnej Európy).

Medzinárodná Skupina ENGIE patrí medzi popredných globálnych poskytovateľov energetických služieb, výroby, distribúcie a predaja energie a zemného plynu. V Európe je lídrom transformácie v energetike – zameriava sa na využívanie lokálnych obnoviteľných zdrojov energie a poskytuje svojim zákazníkom energeticky efektívne a cenovo dostupné riešenia s ohľadom na životné prostredie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


13 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 23 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu