INZERCIA

Dni kariérneho poradenstva

Účasť Stavebnej fakulty STU na podujatí Dni kariérneho poradenstva

Ing. Silvia Cápayová, PhD.

Podujatie s názvom Kam po skončení základnej školy - ŠTUDUJ DOPRAVU sa uskutočnilo 6. – 7. októbra 2017 v priestoroch Múzea dopravy v Bratislave. Cieľom spoločného podujatia Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky, Železníc Slovenskej republiky, Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s., Železničnej spoločnosti Cargo Slovakia, a.s., regionálnych partnerov, univerzít a stredných odborných škôl so zameraním na dopravu bolo zvýšiť záujem žiakov základných škôl o štúdium na stredných odborných školách v oblasti dopravy. Pripravený bol aj bohatý sprievodný program.

K účasti na podujatí bola oslovená aj Stavebná fakulta, jej zástupcom bola Katedra dopravných stavieb. Vo fakultnom stánku záujemci získali informácie o možnostiach štúdia po skončení strednej školy, o študijných odboroch, výskume, aktivitách, možnostiach aktívneho zapojenia sa v rámci rôznych výskumných projektov, účasti na konferenciách a zaujímavých exkurziách prepájajúcich teóriu a prax. Záujemcom boli k dispozícii aj prezentačné predmety fakulty, informujúce o jednotlivých študijných odboroch. Záujem o náš stánok bol veľký a otázok zo strany študentov bolo naozaj mnoho. Veríme, že sa s viacerými študentami o pár rokov stretneme na pôde Stavebnej fakulty.

Bližšie informácie nájdete na web stránke Ministerstva dopravy a výstavby SR Dni kariérneho poradenstva.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.