INZERCIA

Dni kariérneho poradenstva

Účasť Stavebnej fakulty STU na podujatí Dni kariérneho poradenstva

Ing. Silvia Cápayová, PhD.

Podujatie s názvom Kam po skončení základnej školy - ŠTUDUJ DOPRAVU sa uskutočnilo 6. – 7. októbra 2017 v priestoroch Múzea dopravy v Bratislave. Cieľom spoločného podujatia Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky, Železníc Slovenskej republiky, Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s., Železničnej spoločnosti Cargo Slovakia, a.s., regionálnych partnerov, univerzít a stredných odborných škôl so zameraním na dopravu bolo zvýšiť záujem žiakov základných škôl o štúdium na stredných odborných školách v oblasti dopravy. Pripravený bol aj bohatý sprievodný program.

K účasti na podujatí bola oslovená aj Stavebná fakulta, jej zástupcom bola Katedra dopravných stavieb. Vo fakultnom stánku záujemci získali informácie o možnostiach štúdia po skončení strednej školy, o študijných odboroch, výskume, aktivitách, možnostiach aktívneho zapojenia sa v rámci rôznych výskumných projektov, účasti na konferenciách a zaujímavých exkurziách prepájajúcich teóriu a prax. Záujemcom boli k dispozícii aj prezentačné predmety fakulty, informujúce o jednotlivých študijných odboroch. Záujem o náš stánok bol veľký a otázok zo strany študentov bolo naozaj mnoho. Veríme, že sa s viacerými študentami o pár rokov stretneme na pôde Stavebnej fakulty.

Bližšie informácie nájdete na web stránke Ministerstva dopravy a výstavby SR Dni kariérneho poradenstva.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€

Kúpou ročného predplatného ušetríte až 44% oproti týždennému za 1€.

Tlačové správy

Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke

Má vlastnú pekáreň a rozšírený sortiment farmárskych a bio výrobkov.

Tlačové správy

Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson

Millennials are the largest pool of potential employees, and the most attractive because of their high education level.