SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Najkrajší vianočný príbeh, ktorý pravdepodobne rozcíti aj Vás

Deti majú radi rozprávky. Prostredníctvom nich sa rozvíja ich predstavivosť.

Deti majú radi rozprávky. Prostredníctvom nich sa rozvíja ich predstavivosť. Občas však musia siahnuť po rozprávke aj dospelí a na chvíľu sa pozrieť na svet detskými očami. Hlavne ak ich trápia zdravotné problémy podobne ako pani Máriu z Prievidze.

Tá dlho bojovala s častou dýchavičnosťou, ktorá bola len jedným z mnohých príznakov hypertenzie (vysokého krvného tlaku). Navštívila viacerých lekárov, no okrem naordinovania liekov jej nevedeli inak pomôcť. Máriine najväčšie prianie bolo byť opäť zdravá. Venovať sa svojim 4 vnúčatám, vypekať a variť im bez toho, aby sa unavila, zadýchala alebo jej prišlo zle. Ako však mesiace ubiehali, Máriin stav sa zhoršoval. Už nemalo toľko energie ako predtým, dokonca ani úsmev na rozdávanie, čo si všimla aj jej najmladšia vnučka.

A tak na deň Svätého Mikuláša, kedy si všetky deti želajú sladkosti a hračky si vnučka Lenka želala niečo úplne iné.„Mikuláš, ja si tento rok želám iba zdravie. Zdravie pre celú rodinu, ale hlavne pre starkú. Nech má opäť zdravé srdiečko,“ vyslovila želanie nahlas.

Lenka nasledujúce dni myslela na svoju starkú a verila tomu, že sa jej túžba naplní. Večer pred štedrým dňom si vypočula rozhovor svojich rodičov. Vraj našli niečo, čo by mohlo starkej pomôcť. Lenka sa od šťastia rozplakala a nevedela sa dočkať toho, ako sa konečne starkej polepší.

Po slávnostnej večeri si stará mama pod stromčekom rozbalila niečo, o čom doposiaľ netušila. Poukážku na bezplatnú skúšku laserového prístroja Bioquant NS, ktorý lieči srdcovo-cievne a mozgovo-cievne ochorenia. Starká od dojatia plakala.

Prístroj používala každý deň- vždy pri svojom obľúbenom seriáli. A začala sa cítiť naozaj lepšie. Zrazu mala veľa energie, už sa jej netočila hlava. A keď jej po 3 mesiacoch lekár oznámil, že môže vysadiť lieky, pretože jej stav sa veľmi zlepšil, starká neverila vlastným ušiam. Zázraky sa dejú a hlavne na Vianoce.

Máte vo svojom okolí aj vy niekoho, komu by ste radi dopriali zdravie? Alebo ste tým človekom vy? Požiadajte o skúšku medicínskeho prístroja úplne ZADARMO na www.orin.sk alebo telefonicky na 0917 493 800 a darujte krásny vianočný darček. Veď zdravie je to najcennejšie, čo v živote máme.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h
SkryťZatvoriť reklamu