SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!

Nový projekt na Furči nerobí kompromisy medzi dostupnosťou a pokojným bývaním.

Projekt Adlerova na okraji košického sídliska Dargovských hrdinov ponúka bývanie na hranici lesoparku so skvelou dostupnosťou do mesta. Dvoj- až štvorizbové byty spolu s deviatimi troj- alebo štvorizbovými mezonetmi na vrchných poschodiach ponúknu ideálne bývanie pre mladé páry a rodiny. Tichá atmosféra jednosmernej ulice na okraji sídliska vytvára ideálne miesto, kde môžete nechať deti hrať sa s ich susedmi alebo stráviť spoločný čas na prechádzke v prírode. Komunitný ráz celého projektu zabezpečí, že z vašich susedov sa stanú priatelia, s ktorými budete chodiť na spoločné grilovačky a na ktorých sa budete môcť spoľahnúť.

Výhľad do lesoparku

Lesopark na Furči je pre Košičanov lákadlom. Miesto, kde sa môžete poprechádzať a nechať deti vyšantiť sa. Kde sa môžete odreagovať na bicykli pri jazde po cyklotrasách, ktoré majú spoločne viac ako 3,5 kilometra. Práve lesopark bude vašim susedom vo vašom novom bývaní v Adlerovej a prechádzkou v ňom znovu načerpáte energiu po dlhom týždni. Táto tichá časť mesta, ktorá je vďaka neďalekému vodárenskému objektu stabilizovaná a v okolí nebude prebiehať ďalšia výstavba, si vás získa od prvého momentu.

Tiché miesto, ktoré je na skok do mesta

Život v tichej oblasti nemusí znamenať, že by ste sa mali vzdať akýchkoľvek výhod mesta. Najbližší veľký obchod je len desať minút peši či tri minúty autom. Po Ulici Ludvíka Svobodu sa do desiatich minút dostanete k nákupnému komplexu, v ktorom nájdete všetko od elektroniky cez oblečenie až po nábytok, ale tiež do centra mesta. To vám ponúkne kiná, divadlá a koncerty a tiež mnohé iné možnosti spoločenského vyžitia.

Občianska vybavenosť, ako banky, pošta či poliklinika, nie sú nikdy ďalej ako niekoľko minút cesty. A čo škola? Vaše deti do nej môžu prejsť pokojne aj sami. Bude totiž v susednej ulici.

Hoci býva parkovanie častou Achillovou pätou mnohých košických projektov, v Adlerovej už nebudete musieť parkovať zopár ulíc od domu či po chodníkoch. Dve podzemné podlažia budú mať dostatok parkovacích miest pre 80 áut a ďalších 16 vznikne na parkovisku pred domom. Ak však uprednostňujete pri presune po meste MHD, nebudete ukrátení. Vďaka blízkej rovnomennej zástavke sa jednoducho dostanete do ktorejkoľvek časti Košíc.

Flexibilné byty s nadštandardom

Či už hľadáte priestranné bývanie pre vašu rozrastajúcu sa rodinu, alebo naopak čo najkompaktnejší byt, v Adlerovej nájdete niečo podľa svojho gusta. Od dvojizbového bytu s výmerou 46 m2 až po štvorizbový mezonet zahŕňajúci až 128,32 m2 spolu s priestrannou terasou a nádherným výhľadom na Košice. Máte si teda skutočne z čoho vyberať. A možnosti výberu pri veľkosti nekončia.

Môžete sa rozhodnúť tiež medzi štandardným a nadštandardným vyhotovením. V štandarde nájdete podlahy a dvere z kvalitných materiálov s možnosťou výberu niekoľkých vzorov. Nadštandard vás okrem toho prekvapí aj kompletným vyhotovením kvalitných obkladov, sanity od spoločnosti SIKO, vodovodných batérií a mnohého ďalšieho. Obyvatelia Adlerovej tiež budú môcť využiť jedinečné zľavy na ďalšie vybavenie od partnerov projektu – spoločnosti SIKO na vybavenie kúpeľne a spoločnosti Decodom na zariadenie do celého bytu.

A kedy by ste sa mohli sťahovať do nového bývania s výhľadom na lesopark? Kolaudácia je naplánovaná ma prvý kvartál roka 2019. Na Adlerovej sa však už dnes pracuje a prípravné stavebné práce sú v plnom prúde.

Pre prvých záujemcov kuchyňa a nadštandard v cene

Ste už presvedčení, že bývanie na Adlerovej je presne to, čo hľadáte? Že chcete bývať na skutočne dobrom mieste? V tom prípade by ste nemali váhať. Pre prvých 40 bytov totiž platí špeciálna ponuka – v základnej cene bytu dostanete nadštandardné vybavenie a dokonca ako darček kuchynskú linku od slovenského výrobcu Decodom. Toto všetko môže byť vaše už za 1215 €/m2.
Bývanie na Furči nebolo nikdy dostupnejšie.

www.adlerova.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 5 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 5 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu