SME
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Posledných 8 bytov v Adlerovej na Furči so skvelými bonusmi

Nové bývanie na Furči v projekte Adlerova zaujalo Košičanov svojimi mnohými výhodami.

Lesopark priamo za domom, skvelá dostupnosť do mesta a byty dodávané v nadštandardnom prevedení a kuchynskou linkou zadarmo sú len niekoľkými z nich. Na prvých 40 bytov sa vzťahujú zvýhodnené uvádzacie ceny.

Adlerova sa teší veľkému záujmu Košičanov

Napriek tomu, že výstavba ešte nezačala, je o byty v Adlerovej veľký záujem. 40% bytov si už našlo svojich majiteľov a zostáva posledných 8, na ktoré sa vzťahujú uvádzacie ceny spolu s extra výhodami: kuchynskou linkou a nadštandardným vybavením za cenu štandardného. Byty sa rýchlo míňajú, preto netreba váhať. Teraz je ten správny čas nájsť si svoje nové bývanie na Furči!

Úplná blízkosť lesoparku

Milujete blízkosť prírody? V Adlerovej nájdete to, čo hľadáte.

Miesto, na ktorom ste v priamom kontakte s lesoparkom, pretože začína doslova na druhej strane cesty. Strávite tu dlhé hodiny bicyklovaním na trasách, ktoré majú dohromady viac ako 3,5 km, vaše deti vybijú svoju energiu na niekoľkých ihriskách a vy sa môžete zrelaxovať počas poobedňajšej prechádzky po lese. Vďaka neďalekému vodárenskému objektu je zaručené, že v parku určite nebude prebiehať žiadna nová výstavba.

Neznamená to však, že by ste sa mali vzdať akýchkoľvek výhod života v meste. Vďaka Ulici Ludvíka Svobodu sa za pár minút dostanete k veľkému nákupnému centru, ale tiež do centra mesta, ktoré vám ponúkne všetko od kaviarní až po kultúrne akcie.

Flexibilné bývanie pre každého
V Adlerovej nájdete kompaktné dvojizbové byty od 46 m2, ale tiež veľké štvorizbové mezonety s terasou a výhľadom na lesopark s výmerou až 128,32 m2. Na svoje si tu tak príde každý, pre koho je dôležitá blízkosť prírody. Mladé páry milujúce cyklistiku, ale aj rodiny s malými a veľkými deťmi, ktoré chcú žiť v pokojnej časti mesta.

Štandard v cene bývania

Bývanie v Adlerovej je k dispozícii v dvoch variantoch – v štandarde a nadštandarde.

V štandarde nájdete podlahy a dvere z kvalitných materiálov, pričom si môžete vybrať z niekoľkých vzorov a farieb. Ak sa rozhodnete pre nadštandard, vo svojom byte nájdete hneď po nasťahovaní aj sanitu a kvalitné obklady od mnohých renomovaných výrobcov, napríklad od predajcu SIKO kúpeľne, a. s., či vodovodné batérie od firmy GROHE.

Pre vás to znamená, že sa nemusíte žiadnou z týchto vecí zaoberať. Nemusíte si najímať remeselníkov, ktorí vám spravia vo vašom novom byte podlahy, a nasťahovanie sa nebude odďaľovať kvôli tomu, že vám musí obkladač dokončiť kachličky v kúpeľni.

Využite príležitosť pri posledných 8 bytoch, na ktoré sa vzťahuje akcia s uvádzacími cenami, nadštandardom a kuchynskou linkou zadarmo.

Stavba sa začína na jar

Začiatok stavby je plánovaný na jar tohto roka, prípravné práce sa už začali.
A kedy by ste sa do svojho nového bývania v Adlerovej mohli sťahovať? Kolaudácia je naplánovaná na prvý kvartál 2019.

Nesmiete zaváhať
Ak využijete možnosť uvádzacích cien, môžete získať svoje nové bývanie v Adlerovej už za 1215 €/m2. Spoločne s kuchynskou linkou a nadštandardom ide o príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať.
Nájdite si svoje nové bývanie pri lesoparku a využite posledné dni tejto skvelej ponuky!

www.adlerova.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún