SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Získajte špičkovú klimatizáciu a toto leto ušetrite na elektrine

S úspornou klimatizáciou prežijete nielen pohodové leto, ale keď si dobre vyberiete, môžete ušetriť aj na elektrine.

Nenechávajte nič na poslednú chvíľu

Nejeden z nás si totiž pamätá na prebdené letné noci, počas ktorých nevieme „zažmúriť oka“, ráno sa prebúdzame vyčerpaní a cez deň sa nedokážeme sústrediť na nič iné, len na neznesiteľné teplo... A to ešte nehovoríme o starších ľuďoch, ktorých v čase horúčav trápia nielen problémy so srdcom a dýchaním, ale aj opuchnuté končatiny, celková nevoľnosť a dehydratácia. Ideálnym riešením, ako predísť zdravotným problémom a iným rizikám, je kvalitná klimatizácia. Tento rok by ste preto rozhodne nemali nechať nič na poslednú chvíľu, ale pripraviť sa na horúce letné obdobie včas. Môže sa vám totiž pokojne stať, že ak sa pre klimatizáciu rozhodnete až v priebehu letnej sezóny, budete si na ňu musieť počkať aj niekoľko týždňov. Dopyt je vtedy vysoký a počet montérov obmedzený...

Klimatizácia aj s výhodnejšou elektrinou

Ak vás doteraz od kúpy odrádzala cena klimatizácií, máme pre vás potešujúcu správu. Na trhu je množstvo dostupných riešení, navyše, ZSE prišlo so zaujímavou ponukou výhodnejšej elektriny pre klimatizáciu. „Minulý rok sme na trh uviedli značku ZEON, pod ktorou prinášame svojim zákazníkom inovatívne riešenia. Tento rok prichádzame s novinkou ZEON Klima, v rámci ktorej ponúkame špičkové japonské klimatizácie za dostupné ceny. Naše klimatizácie sú v úspornej energetickej triede A+ až A++ a sú veľmi tiché. Navyše, iba u nás zákazník získa až o 20 % výhodnejšiu cenu za dodávku elektriny počas mesiacov júl a august, kedy je predpoklad zvýšenej spotreby elektriny. Ďalšou výhodou je predĺžená záruka na 4 roky a servis s čistením a výmenou filtra v nasledujúcom roku zadarmo. Záujemcovia o riešenie ZEON Klima nám môžu nezáväzne nechať kontakt na www.zeon.sk/klima a my ich následne budeme kontaktovať,“ hovorí Erik Chabreček, expert na riešenie ZEON Klima od ZSE.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Dôsledky pandémie koronavírusu COVID-19 pocítila spoločnosť vo viacerých ohľadoch. Každý ich však pocíti na svojich financiách.


3 h

Ceny energií ešte porastú: ako ušetriť desiatky eur ročne?


INZERCIA 3 h

Objavte nový spôsob cestovania, ktorému patrí budúcnosť.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu