INZERCIA

Štartujú jarné módne dni v Poluse.

Osviežte svoj šatník a príďte do Polusu využiť módne poradenstvo pri výbere jarnej módy, každé popoludnie od 9. až do 20 apríla.

Osviežte svoj jarný šatník a príďte do Polusu využiť poradenstvo pri výbere módnych vychytávok a inšpirovať sa jarnými módnymi trendami! Módny servis každé popoludnie už od pondelka 9. až do 20 apríla. A to nie je všetko! V závere apríla na vás čaká skvelé prekvapenie. Od 20. do 22 apríla je pre vás pripravený úžasný víkend plný zliav.

MÓDNE DNI a váš módny servis

Prichádzajú Jarné módne dni v Poluse 2018, piaty ročník úspešnej zážitkovej akcie zameranej na odborné poradenstvo v oblasti imidžu a módy. Využite nadštandardný servis nákupného centra Polus City Center a privítajte novú sezónu oblečená do trendov, čo vám sadnú ako uliate. Ak sa vyberiete na módne nákupy do Polusu, od 9. do 20. apríla každý pracovný deň od 15:30 do 19:30, čiže spolu počas 10. dní, môžete si okrem módnych vychytávok odniesť aj praktické tipy a triky a poradenstvo v pleťovej kozmetike od značky YVES ROCHER. Každé popoludnie vám bude v niektorej z predajní s módou v Poluse k dispozícii team profesionálov, ktorí vám poradia, nalíčia, nastylujú a odfotia vás na pamiatku. Módne dni v Poluse sú v prostredí slovenských nákupných centier ojedinelým projektom. Hlavným zámerom je priniesť zákazníkom nákupného centra niečo navyše, pridanú hodnotu oproti bežnému nákupu oblečenia. „Chceme dopriať dámam a slečnám, aby sa cítili atraktívne, sebavedomo a štýlovo. Každá žena môže byť štýlová, no nie každá vie, ako na to. Preto ponúkame možnosť poradiť sa a využiť skúsenosti profesionálov.“ spomenula stylistka a známa bloggerka Mirka Dobiš Michalková. A ak si chcete módne novinky odniesť v zvýhodnenej cene, využite špeciálny víkend s akciou zľavonákupy.

VÍKEND PLNÝ ZLIAV

A ako získate špeciálne a skvelé zľavy? So zľavovou knižkou, ktorú nájdete v časopise Nový čas pre ženy od 16. apríla alebo si ju vyzdvihnete priamo na infopulte nákupného centra. Zľavové kupóny môžete získať dokonca aj stiahnutím priamo z online stránky www.polus.sk. Ponuka kupónov na tovar i služby vám umožní nákup v mnohých, nielen módnych predajniach so špeciálnou zľavou.

Aprílové zľavodni v Poluse

Vyvrcholením akcií jarnej módy bude v Poluse event v sobotu 21.apríla. Od 11-tej hodiny dopoludnia až do 19-tej večer budú v Hlavnej Rotunde Polusu k dispozícii rôzne styligové služby, pleťové a vizážistické poradenstvo kozmetickej značky Yves Rocher . V Poluse na vás budú so svojim módnym poradenstvom čakať aj stylistky a fashion blogerky Zuzka Čechvalová alias Suzzie World, ďalej Katarína Šrameková a Barbora Hulinová-Step with fashion. Akciou bude sprevádzať známa moderatorka a milovníčka módy Barbora Rakovská. A Polus nezabúda ani na detských návštevníkov, pripraví pre nich sprievodný program animácie, maľovanie na tvár a balónové kreácie.

Užite si radosť z nákupov a z osobného stylingu. V apríli sa na vás tešia v nákupnom centre Polus City Center. Mediálnym partnerom akcie je renomovaný portál www.feminity.sk Informácie o akcii MÓDNE DNI, ZĽAVODNI a FASHION EVENT V POLUSE nájdete aj na www.polus.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Na štedrovečernom stole sa miešajú tradície so štipkou odvahy

Vianoce sú nielen kresťanským sviatkom, ale aj časom pre rodinnú pohodu, odpočinok a v neposlednom rade aj dobré jedlá.

Tlačové správy

Nový kancelársky koncept myhive už aj v Bratislave

IMMOFINANZ uvádza svoju medzinárodnú kancelársku značku myhive. Z budov Polus Towers I a II sa stávajú myhive Polus Towers.

Tlačové správy

Sprievodca pivnou kultúrou v Berlíne. Majú Nemci dobré pivo?

Aké pivo majú Nemci najradšej a vedia vôbec správne načapovať plzničku?

Tlačové správy

Alexej Fulmek: Bol som dlho v SME

Už dnes si môžete kúpiť špeciálne vianočné vydanie SME s knihou len za 4,99 €.