INZERCIA

Zažite elektromobilitu na vlastnej koži v up! city

Požičajte si elektromobil vyrábaný v Bratislave Volkswagen e-up!, e-bicykel alebo elektrokolobežku

Vyskúšajte si jediný elektromobil vyrábaný na Slovensku – Volkswagen e-up!

Volkswagen Slovakia pokračuje s unikátnym mestským projektom up! city na námestí pred Starou tržnicou v Bratislave. up! city v sebe spája prvky mobility, moderných technológií a oddychových zón. Nájdete tu požičovňu elektromobilov, elektrobicyklov, elektrokolobežiek a ďalších druhov bicyklov. Jednoducho pohyb, relax i zábava na jednom mieste!

up&go - Nasadnite a užite si jazdu v elektrickom Volkswagen e-up!

V up! city na vás čaká sedem vozidiel Volkswagen e-up! Jediný elektromobil vyrábaný na Slovensku Volkswagen e-up! môžete využiť na presun na súkromné či pracovné stretnutie alebo aj nákupy. Pre rodiny s deťmi sú pripravené autosedačky k prenájmu zdarma.

up&bike - Šliapnite do pedálov a dosiahnite svoj cieľ na dvoch kolesách

Okrem klasických mestských bicyklov si môžete požičať moderné elektrické bicykle, detské bicykle, cargo bicykle či dokonca elektrokolobežky. Netradičné dopravné prostriedky vám zaručia kopec zábavy a príjemný čas strávený s priateľmi a rodinou. Prilby k prenájmu dostanete zdarma.

up&chill - Užite si relax i zábavu s rodinou, priateľmi či kolegami
Vychutnajte si oddych i zábavu na námestí pred Starou tržnicou. Prečítajte si dobrú knihu, stretnite sa s priateľmi, rodinou či kolegami alebo sa pripravte do práce v príjemnom prostredí. Čakajú na vás rôzne kultúrne podujatia, voľnočasové aktivity i štýlové streetfoodové prevádzky.

up! city klub - Vstúpte do prvého klubu mestskej mobility.

Zapáčilo sa vám v up! city? Užívajte si elektromobilitu ešte výhodnejšie. Členstvo v up! city klube vám prináša lepšie ceny a iné výhody.

Cenník, rezervácia a bližšie info na www.upcity.sk, info@upcity.sk alebo na čísle + 421 948 940 437.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Workshop Inštitútu Ronalda Coasa na EU v Bratislave

V týždni od 10. – 14. decembra 2018 sa v Aule EU v Bratislave koná Ronald Coase Institute Workshop o inštitucionálnej ekonómii.

Tlačové správy

Stavbárska olympiáda 2018/19 vás očakáva

Pozor, zmena domény - www.stavbarskaolympiada.com

Tlačové správy

Diplomacia v praxi – unikát, ktorý funguje dodnes

BRATISLAVA 12. december 2018 – V roku 2004 sa na Ekonomickej univerzite v Bratislave začal vyučovať predmet Diplomacia v praxi.

Tlačové správy

Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon

Cyklonavigace - cyklopočítače jsou dnes zcela na nové úrovni, podívejte se na účelové funkce a zařízení, jež mobil nemůže nahradit