SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.

Odkiaľ sa berie zápal močových ciest?

„Neseď na zemi počas mesiacov, ktoré majú v mene R“ či „Zápal mechúra máš z tých krátkych sukní, čo nosíš“ sú dobre mienené rady, no nezakladajú sa na pravde. Veľa ľudí má ťažkosti s močovými cestami práve počas chladných mesiacov, no samotný zápal spôsobujú baktérie. Chlad iba znižuje schopnosť organizmu brániť sa pred nimi.

Baktéria Escherichia Coli – skrátene E. Coli – sa vyskytuje v črevách a je nevyhnutná pre správne fungovanie nášho trávenia. Nikam inam nepatrí. Ak sa napríklad nachádza vo vode, takúto vodu nie je bezpečné piť.

No a v prípade, že sa uchytí na stenách mechúra a močových ciest, robí tam neplechu. Ženy sú týmto neduhom ohrozené až 50x viac než muži.

A čo tie brusnice?

Brusnice sú tradičnou súčasťou liekov a prípravkov na ťažkosti s močovými cestami. Napomáhajú obzvlášť pri opakovaných problémoch. Nový prípravok Cys-Control Fort používa špeciálny druh severoamerických brusníc s najvyšším obsahom účinných látok. Navyše pre extra silný účinok spája aj výťažky z vresu a d-manózu.

Vres je malý životaschopný krík, ktorý prežije aj v pôde chudobnej na živiny. V lekárničke starých mám mal miesto nielen pri liečbe problémov s močením, ale používali ho aj na rozpúšťanie hlienov či upokojenie nervov.

D-manóza získala svoje meno od many, biblického jedla z nebies. Získava sa z prírodného ovocného cukru. D-manóza bráni baktériám, aby sa prichytili na stene mechúra a tak ich vďaka brusniciam a vresu zo seba ľahšie vyplavíte.

Čo mi pomôže na chronický zápal močových ciest?

Cys-Control Fort vám lekárnik odporučí práve na opakované zápaly. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu s vysokým obsahom proantokyanidinov bráni baktériám E. Coli aby sa vo vašom mechúre uchytili a zároveň vám pomáha ich vyplaviť z tela.

Toto extrémne dlhé slovo – proantokyanidiny – popisuje látky, ktoré priaznivo pôsobia práve pri obrane voči E. Coli. Tieto látky do Cys-Control Fort izolujú momentálne najmodernejšou metódou DMAC, aby zaistili ich najvyššiu možnú koncetráciu.

Navyše sa tento prípravok užíva vo forme prášku, ktorý si jednoducho rozpustíte vo vode. Viac o Cys-Control Fort nájdete na oficiálnej webstránke.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu