SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Mercedes prináša revolúciu v správe firemných úžitkových áut

Smart zariadenie Mercedes PRO Adapter prináša modernú konektivitu pre úžitkové vozidlá Vito a Sprinter.

Vyskúšajte nové služby konektivity Mercedes PRO.Vyskúšajte nové služby konektivity Mercedes PRO.

Mercedes PRO Adapter je malé zariadenie, ktoré sa inštaluje do elektrickej zásuvky vo vozidle. Je pripojené na internet a stará sa o prenos údajov medzi vodičom, vozidlom a správcom vozového parku. Už teraz ho môžu využívať malé a stredné firmy, ktoré pre svoje podnikanie využívajú úžitkové vozidlá Mercedes-Benz Vito a Sprinter.

Spoznajte všetky služby Mercedes PRO v nasledovnom videu:

Načítavam video...

Vďaka tomuto zariadeniu získajú manažéri vozového parku neobmedzený prístup k aktuálnemu stavu vozidiel či k zobrazeniu prehľadnej digitálnej knihy jázd. Dokonca môžu nadviazať rýchle spojenie s vodičmi pomocou mobilnej aplikácie dostupnej pre platformy iOS a Android.

Okrem lepšieho plánovania trás a zobrazenia užitočných údajov zjednodušuje Mercedes PRO Adapter aj pravidelnú údržbu vozidla. Zariadenie neustále monitoruje stav vybraných súčastí a informuje zodpovednú osobu o blížiacich sa servisných termínoch alebo aktuálnych výhodných servisných ponukách. Vďaka týmto informáciám môžu firmy značne minimalizovať doby výpadku.

„Služby citeľne odbremeňujú manažéra vozového parku, znižujú náklady firiem a optimalizujú zdroje pri plánovaní výjazdov,“ uviedol Björn Sack, vedúci projektu konektivity divízie Mercedes-Benz Vans.

Ako získate adaptér?

Mercedes PRO Adapter je dostupný pre modely Vito a Sprinter. Pre jeho získanie stačí, keď navštívite najbližšieho autorizovaného predajcu úžitkových vozidiel Mercedes-Benz, ktorý sa okrem inštalácie zariadenia postará o to, aby ste systému dostatočne porozumeli a dokázali ho správne ovládať.

Od toho momentu budete mať všetky údaje dostupné cez váš ovládací panel, ktorý máte k dispozícii v práci alebo kdekoľvek pomocou smartfónu s pripojením na internet. Viac informácií o zariadení a jeho výhodách nájdete na stránkemercedes.pro.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan