SME
Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Mercedes prináša revolúciu v správe firemných úžitkových áut

Smart zariadenie Mercedes PRO Adapter prináša modernú konektivitu pre úžitkové vozidlá Vito a Sprinter.

Vyskúšajte nové služby konektivity Mercedes PRO.Vyskúšajte nové služby konektivity Mercedes PRO.

Mercedes PRO Adapter je malé zariadenie, ktoré sa inštaluje do elektrickej zásuvky vo vozidle. Je pripojené na internet a stará sa o prenos údajov medzi vodičom, vozidlom a správcom vozového parku. Už teraz ho môžu využívať malé a stredné firmy, ktoré pre svoje podnikanie využívajú úžitkové vozidlá Mercedes-Benz Vito a Sprinter.

Spoznajte všetky služby Mercedes PRO v nasledovnom videu:

Načítavam video...

Vďaka tomuto zariadeniu získajú manažéri vozového parku neobmedzený prístup k aktuálnemu stavu vozidiel či k zobrazeniu prehľadnej digitálnej knihy jázd. Dokonca môžu nadviazať rýchle spojenie s vodičmi pomocou mobilnej aplikácie dostupnej pre platformy iOS a Android.

Okrem lepšieho plánovania trás a zobrazenia užitočných údajov zjednodušuje Mercedes PRO Adapter aj pravidelnú údržbu vozidla. Zariadenie neustále monitoruje stav vybraných súčastí a informuje zodpovednú osobu o blížiacich sa servisných termínoch alebo aktuálnych výhodných servisných ponukách. Vďaka týmto informáciám môžu firmy značne minimalizovať doby výpadku.

„Služby citeľne odbremeňujú manažéra vozového parku, znižujú náklady firiem a optimalizujú zdroje pri plánovaní výjazdov,“ uviedol Björn Sack, vedúci projektu konektivity divízie Mercedes-Benz Vans.

Ako získate adaptér?

Mercedes PRO Adapter je dostupný pre modely Vito a Sprinter. Pre jeho získanie stačí, keď navštívite najbližšieho autorizovaného predajcu úžitkových vozidiel Mercedes-Benz, ktorý sa okrem inštalácie zariadenia postará o to, aby ste systému dostatočne porozumeli a dokázali ho správne ovládať.

Od toho momentu budete mať všetky údaje dostupné cez váš ovládací panel, ktorý máte k dispozícii v práci alebo kdekoľvek pomocou smartfónu s pripojením na internet. Viac informácií o zariadení a jeho výhodách nájdete na stránkemercedes.pro.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody

Téma posilňovania zdravia je v dnešnej dobe veľmi populárna. Avšak, dosiahnutie perfektného zdravia vôbec nemusí byť tak náročné.

Tlačové správy

Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo

Platíte odvody a dúfate, že ak ochoriete, zaplatia vám potrebnú liečbu? Pandémia a zlý návrh štátneho rozpočtu môžu veľa zmeniť.

Tlačové správy

1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?

Komunita alebo Bookmakeri?