SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze

Každý chce dobré a rýchle riešenia. Nečudo, veď súčasné technológie nás už dávno predbehli.

Každý chce dobré a rýchle riešenia. Nečudo, veď súčasné technológie nás už dávno predbehli. Aj vďaka nim sú časy neprimeraného čakania na tovar a službu za nami. Rovnaké je to aj s energiami. Keď sa rozhodnem, že moja domácnosť bude mať šťavu, tak ju chcem mať vybavenú raketovou rýchlosťou. Vedia to aj vo Východoslovenskej distribučnej, a.s. (VSD), ktorá sa pokúsila pohnúť časom.

Len prednedávnom sa vo VSD rozhodli skrátiť 120-dňovú lehotu na získanie zmluvy o pripojení na kratučkú štvrťhodinku. Podarilo sa. Všetkému predchádzal prieskum, v ktorom sme im my, Slováci, prezradili, že sme na službu ochotní čakať priemerne 14 minút. V štyroch klientskych centrách zapracovali na logistike a teraz nám stačí zastaviť sa v niektorom z nich na štvrťhodinku. Po tej odchádzame už so zmluvou v ruke.

Príbeh pani Bežnej

Aj ona je klientkou ako mnohí súčasní či budúci. Nechce čakať. Na ňou zvolený termín a čas si preto dohodla stretnutie v Klientskom centre VSD. Ako zvyčajne, manžel jej ešte večer pred návštevou centra pripomenul, aby si nezabudla nevyhnutné podklady k zmluve.„Budeš potrebovať najmä občiansky preukaz, ideálne aj doklad o tom, že vlastníme nehnuteľnosť, ktorú chceme čo najrýchlejšie zelektrifikovať. Žiadne podlžnosti voči VSD nemáme, takže nebude problém. V opačnom prípade by to nešlo,“ prízvukoval jej starostlivý muž. No pani Bežná ich samozrejme mala pripravené, a tak manžela počúvala len jedným uchom. Predstavovala si totiž, čo všetko ostatné stihne vďaka štvrťhodine v Klientskom centre VSD vybaviť a zažiť. „Nákup, kaderníka, kávu s priateľkami,...,“ sumarizovala si v hlave. Navyše si ešte vyslúži uznanie za to, že v rekordnom čase má v ruke zmluvu na pripojenie nového domčeka na klasických 25 A. Po uzavretí zmluvy zaplatia s manželom poplatok, doložia revíznu správu a na záver si už len vyberú dodávateľa elektriny.

Všetko riadite z domácnosti

Pohodlnosť je výsada súčasnosti a viacerí Slováci majú vybavovania plné zuby. Aj na tých mysleli vo VSD, a preto môžu celý postup zrealizovať online. Spoza klávesnice počítača alebo cez mobil. Z domu, z chaty, z dovolenky...„Naštartovali sme úplne novú rýchlosť služieb, ktorá patrí k modernému životnému štýlu. Radi bývame medzi prvými a prvými budú aj naši klienti,“ uviedla hovorkyňa VSD Andrea Danihelová.

Každý sa dnes teda na základe vlastných možností a priorít môže rozhodnúť, kedy jeho domovom zaznie „Sme pripojení!“ V súčasnosti máte k dispozícii štyri klientske centrá VSD a internetovú stránkuwww.vsds.sk, na ktorej sa dozviete aj ďalšie zaujímavosti z energetiky.

Uvedená lehota sa vzťahuje na osobné vybavenie zákazníka na Klientskom centre VSD za predpokladu, že zákazník podáva štandardnú žiadosť za štandardných podmienok pri hodnote hlavného ističa do 25 A a zároveň ide o segment domácnosti.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 4 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 4 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 4 h
SkryťZatvoriť reklamu