INZERCIA

Polus Market – trh v srdci nákupného centra

Po čerstvú zeleninu, sladučký med, či lokálne pivo už nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa zastaviť v Polus Markete.

Po čerstvú zeleninu, sladučký med, či lokálne pivo už nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa zastaviť v Polus Markete, ktorý je pre vás otvorený každý deň od desiatej ráno. Nájdete v ňom to najlepšie od lokálnych výrobcov a pestovateľov.

Ste zástancom moderného a zdravého spôsobu stravovania, dávate prednosť lokálnym a domácim potravinám, vyhľadávate skôr malú potravinovú produkciu? Práve pre vás v nákupnom centre Polus City Center pripravili novú neobvyklú prevádzku v podobe malej tržnice, s kvalitnými lokálnymi a domácimi potravinami. Na płoche 100 metrov štvorcových nájdete kvalitné domáce produkty, ovocie, zeleninu, údeniny, koreniny, syry a pod.

V stánku FantastiCo na vás čakajú fantastické makové a orechové Bratislavské rožky. FantastiCo je súčasťou hnutia Slow Food, ktoré podporuje kvalitné potraviny vyrábané udržateľným spôsobom a tak viete, že kupujete len to najlepšie nielen pre vás, ale aj pre vaše okolie.

Keby ste namiesto rožkov dostali chuť na niečo šťavnatejšie, môžete si vybrať z bohatého sortimentu paradajok od Farmy Babindol. Ich paradajky sú pestované v okolí Nitry a Levíc a nie sú chemicky ošetrované – aj preto chutia tak, ako sa na pravé slovenské paradajky patrí. Okrem paradajok však v našom Polus Markete nájdete aj bohatú ponuku čerstvého ovocia a zeleniny a klobások od Dobroty u Royka.

Ak by vám po tom všetkom ešte aj vysmädlo, môžete si nechať načapovať pivo v Beer Station. V ponuke nájdete tie najlepšie pivá od slovenských sládkov. Ich pivá sú živé, čapované technológiou PEGAS s pomocou Pivoplynu a preto si zachovávajú tú najvyššiu kvalitu.

Tešíme sa na vás! www.polus.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poďte kontrolovať novinárov denníka SME

Ponúkame vám možnosť prísť na niekoľko dní do redakcie SME.

Tlačové správy

Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť

Niekedy jednoducho nepomôže pravidelný prísun vitamínov ani iná prevencia.

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

Prognózy pre slovensky realitný trh v roku 2019

Prvé predpovede, ako sa vyvinie dianie na realitnom trhu v roku 2019.