INZERCIA

Polus Market – trh v srdci nákupného centra

Po čerstvú zeleninu, sladučký med, či lokálne pivo už nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa zastaviť v Polus Markete.

Po čerstvú zeleninu, sladučký med, či lokálne pivo už nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa zastaviť v Polus Markete, ktorý je pre vás otvorený každý deň od desiatej ráno. Nájdete v ňom to najlepšie od lokálnych výrobcov a pestovateľov.

Ste zástancom moderného a zdravého spôsobu stravovania, dávate prednosť lokálnym a domácim potravinám, vyhľadávate skôr malú potravinovú produkciu? Práve pre vás v nákupnom centre Polus City Center pripravili novú neobvyklú prevádzku v podobe malej tržnice, s kvalitnými lokálnymi a domácimi potravinami. Na płoche 100 metrov štvorcových nájdete kvalitné domáce produkty, ovocie, zeleninu, údeniny, koreniny, syry a pod.

V stánku FantastiCo na vás čakajú fantastické makové a orechové Bratislavské rožky. FantastiCo je súčasťou hnutia Slow Food, ktoré podporuje kvalitné potraviny vyrábané udržateľným spôsobom a tak viete, že kupujete len to najlepšie nielen pre vás, ale aj pre vaše okolie.

Keby ste namiesto rožkov dostali chuť na niečo šťavnatejšie, môžete si vybrať z bohatého sortimentu paradajok od Farmy Babindol. Ich paradajky sú pestované v okolí Nitry a Levíc a nie sú chemicky ošetrované – aj preto chutia tak, ako sa na pravé slovenské paradajky patrí. Okrem paradajok však v našom Polus Markete nájdete aj bohatú ponuku čerstvého ovocia a zeleniny a klobások od Dobroty u Royka.

Ak by vám po tom všetkom ešte aj vysmädlo, môžete si nechať načapovať pivo v Beer Station. V ponuke nájdete tie najlepšie pivá od slovenských sládkov. Ich pivá sú živé, čapované technológiou PEGAS s pomocou Pivoplynu a preto si zachovávajú tú najvyššiu kvalitu.

Tešíme sa na vás! www.polus.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Energetici rozsvecujú Svetielko nádeje

Občianske združenie Svetielko nádeje už 17 rokov pomáha zlepšovať život detí a mladistvých s onkologickým ochorením.

Tlačové správy

Noerr appoints a new national counsel starting from 2019

Noerr has promoted experienced lawyer, Martin Ťupek to national counsel from 1 January 2019.

Tlačové správy

Gansberg: Každý deň v objatí komfortu

Prvky bytového štandardu sú zásadnou súčasťou luxusného bývania. O tom niet pochýb.

Tlačové správy

Pobyt na čerstvom vzduchu je skvelý liek. Skúste to vo vlastnom

Vytvorte si záhradu, terasu či balkón podľa svojich predstáv. Poradíme vám ako.