SME
Utorok, 4. august, 2020 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Polus City Center rozširuje svoju ponuku o 25 nových obchodov

Prvé nákupné centrum na Slovensku, bratislavský Polus, prechádza rekonštrukciou a zmení interiér aj exteriér objektu.

Prvé nákupné centrum na Slovensku, Polus City Center, rozširuje svoju ponuku a prechádza rekonštrukciou, ktorá zmení interiér aj exteriér objektu. Veľká časť priestorov na prízemí sa mení na nákupnú pasáž s viac ako 25 atraktívnymi obchodmi s potravinami a módou, vrátane známeho reťazca Lidl. Okrem množstva nových obchodov sa zákazníci môžu tešiť aj na trh s čerstvými potravinami.

Prvá fáza modernizácie sa už začala. Vďaka novému dizajnu a plánu interiéru vzniká nová nákupná pasáž s viac ako 25 obchodmi a moderným systémom distribúcie vzduchu. Pre väčší komfort návštevníkov nahradia točité schodiská na križovatkách pri kinách a fitnescentre eskalátory a travelátor z prízemia na 1. poschodie bude odstránený. „Využitie tejto kľúčovej plochy centra vnímame v súčasnosti ako najväčšiu príležitosť pre Polus City Center. Je to nepochybne priestor s obrovským potenciálom. Celá plocha by sa v priebehu budúceho roka mala premeniť na hlavnú nákupnú pasáž centra,“ hovorí Peter Očovan, Country Manager Operations Slovakia spoločnosti IMMOFINANZ. „Modernizácia bude prebiehať v niekoľkých fázach a vďaka tomu budú môcť naši zákazníci aj naďalej nakupovať. Navyše sa počas tohto obdobia môžu tešiť na niekoľko výnimočných akcií.“

Štýlový dizajn a komfort pre návštevníkov

V interiéri sa udejú výrazné rekonštrukčné zmeny vo food courte, rotundách a dizajne podláh a stropu. Food court na prvom poschodí kompletne zmení dizajn a rozšíri sa smerom ku kinám, vďaka čomu poskytne viac priestoru novým a inovatívnym prevádzkam s jedlom a nápojmi. Nový systém značenia navyše uľahčí návštevníkom orientáciu. K novému dizajnu garáže prispeje visutý strop, parkovacie svetlá, náter a osvetlenie. Rekonštrukčné práce na garáži sa už začali a nové parkovacie svetlá a osvetlenie už boli úspešne nainštalované.

Nová ponuka jedál a nápojov

Veľká časť prízemných priestorov podstúpi rozsiahlu rekonštrukciu. Svoj nový domov tu nájde približne 25 obchodov s potravinami a módou, vrátane obľúbeného reťazca Lidl. Nákupné centrum tak ponúkne návštevníkom široké spektrum potravinového tovaru a rozšíri mix zaujímavých nájomcov.

Na prvý pohľad iný

V rámci rekonštrukcie exteriéru sa vynoví námestie pred hlavným vstupom do centra, tzv. hlavnou rotundou. Prepojenie areálu jazera Kuchajda s nákupným centrom sa tiež zlepší. Obľúbené miesto pre športovcov, či matky s deťmi tak bude vďaka novým prístupovým chodníkom ešte dostupnejšie. Fasáda nákupného centra a vchody pre návštevníkov budú tiež modernizované, vďaka čomu celé nákupné centrum získa úplne nový vzhľad.

O spoločnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je spoločnosť pôsobiaca v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sa zameriavajú na segmenty retailu a kancelárií na siedmich hlavných trhoch Európy: v Rakúsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku. Hlavné podnikateľské aktivity zahŕňajú správu a rozvoj nehnuteľností, pričom značky STOP SHOP (retail), VIVO! (retail) a myhive (kancelárie) sú silným stredobodom týchto aktivít a symbolizujú kvalitu a servis. Portfólio nehnuteľností spoločnosti má hodnotu približne 4,3 miliardy EUR a zahŕňa viac ako 220 nehnuteľností. Spoločnosť IMMOFINANZ je kótovaná na burzách vo Viedni (ATX index) a Varšave. Viac informácií nájdete na: http://www.immofinanz.com

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Najväčší karibský ostrov ukrýva výnimočné investície

Kuba má obrovský potenciál na výnimočné výnosy

Tlačové správy

Pochod smrti

Hrôzy druhej svetovej vojny sú aj dnes ešte stále živé a je potrebné si ich neustále pripomínať.

Prežil som pochod smrti
Tlačové správy

Ručné ovládanie auta – šanca pre vodičov s hendikepom

Niekedy sa človeku zmení život v jednej sekunde - nehoda či choroba ho dokážu obmedziť v pohybe či pripútať na invalidný vozík.

Paralympionička Veronika Vadovičová tiež využíva automobil s úpraveným ovládaním